Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGA 2010: Oczywista oczywistość - Mass Effect 3 już oficjalnie

101 postów w tym temacie

Adam Berlik

[Zaktualizowano - platformy docelowe] Czy komandor Shepard zdoła uratować Ziemię w finalnej części trylogii Mass Effect? Odpowiedź na to pytanie poznamy w okresie świątecznym 2011, kiedy to gra trafi do sklepów.

Przeczytaj cały tekst "VGA 2010: Oczywista oczywistość - Mass Effect 3 już oficjalnie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uprzedziłeś mnie

właśnie od kiedy Holiday oznacza święta?

świadczy to o tym że gra jest w zaawansowanym stanie produkcji

a ostatnia misja to odpowiednik bazy zbieraczy tylko że zamiast jej mamy ziemie a rasy to odpowiedniki misji lojalnościowych


zobaczymy w wakacje choć prawdopodobnie będzie tak jak napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom specjalnie czekałem na tą informacje do tak póżna : ) Jutro sobie obejrze zwiastun i skomentuje :D To dobra wiadomość na początek dobrej nocy :D Dziękie wielkie Harpen za wytrwałość i dobre nowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy się nacięłam na to "Holiday", że zdołałam zapamiętać, że o święta chodzi XD W tym przypadku i tak wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują, bo zapowiadano, że cykl wydawniczy będzie podobny do tego co znamy z poprzednich części (koniec 2011 lub początek 2012 wypada wedle wyliczeń - cieszę się, że jednak wcześniej :P).

@Dexter_McAaron: bez względu na to jak wsiursko to brzmi ludzie i tak to kupią :) Wiem, bo sama czekam na tę grę. Co z tego, że tak wygląda pierwsza zapowiedź. Ważne, że już zapowiedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Holiday to zawsze były popularne "Christmassy".
Jak już to wakacje określane są mianem tzw spring breaks albo zwykłym vacation [choć akurat vacation to termin który się bardziej do urlopu odnosi]

A co do tematu - ME3 no w końcu... ile można czekać na grande finale. Może zabrzmię okropnie ale niech to będzie ten sam engine co ME2 xD Co bym ciągle go na maksach mógł pociągnąć nawet z wymuszonymi AA [dobra odjechałem...]

No i w końcu wielka zadyma na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, aż mnie ciarki przeszły ;). Świetny trailer. Swoją drogą co niektórzy mieli rację, odnośnie zdjęcia tego kolesia ze snajperką, które wyszło jakiś miesiąc temu, że to ME3. Ogółem świetny zwrot fabularny, szkoda tylko że gra wychodzi dopiero za rok. Pierwotnie miała być na początku 2011. Ale niech chłopaki robią, niech mnie powalą na kolana :D. Aha, na żadną grę nie czekam z takim utęsknieniem jak na ME3- nawet na Wieśku 2 aż tak mi nie zależy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 03:43, Dexter_McAaron napisał:

Ho ho ho, zapowiedź pod względem fabularnym brzmi wsiursko nawet jak na obecny poziom
"geniuszu" Bioware ^^''

Najważniejsze jest to, że nie ma przymusu kupna i męczenia się z fabułą. I tego się trzymaj.


Ja natomiast chętnie zobaczę zakończenie misji Sheparda (kilku Żniwiarzy robi wrażenie, jeden potrafił nieźle pozamiatać).
Trailer niestety króciutki, ale z pewnością wraz ze zbliżaniem się daty premiery doczekamy się bardziej efektownych filmików.

Raczej nie można mieć też wątpliwości, że polityka EA co do krajów "na wchód od Europy" się nie zmieni i nie zechcą uczciwie przyznać, że są zbyt leniwi na wydawanie czegoś więcej niż podstawowej wersji gry, lokalizowanie dodatków zostawiając pracującym za friko fanom (nie, nie przemawia do mnie teoria, że EA się to nie opłaca i dlatego kłamią o braku możliwości technicznych). Swoją drogą ciekawe ile DLC wykroją od razu z podstawowej wersji?

W każdym razie gra, na którą czekam (po dwóch świetnych częściach wręcz nie wypada nie wziąć udziału w ostatecznym starciu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie najdłuższy rok w moim życiu. Ale mam nadzieję, że i najlepszy. Obrona pracy licencjackiej, w maju koncert Katie Melua, a jako zwieńczenie Mass Effect 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować