Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

VGA 2010: Red Dead Redemption grą roku 2010!

54 postów w tym temacie

RDR moim zdaniem zasłużenie, nie dość, że świetna gra to jeszcze bardzo dobre DLC i soundtrack. Najbardziej z tych wszystkich informacji zaskoczyły mnie nowy TES i Forza4, świetna sprawa i do tego wszystko to w 2011 :). I zapomniałbym o ME3, oczywiście ME3 zaskoczeniem nie było, trailer świetny. Pozostaje czekać na konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnej nagrody dla Heavy Rain? Booooo....
Co do RDR to w pełni zasłużone zwycięstwo, ale czy tylko mi wydaje się dziwne, że gra roku przegrała na poszczególnych platformach, ba na X-ie nie została nawet nominowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption zasłużenie powygrywał ,ale zaskoczyła mnie wygrana BioWare gdyż blizzard powinien wg mnie to wygrac...
A co do Mass Effectu się nie dziwie , to było do przewidzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 2 najlepsza grą na xbox''a 360 ...bleee... dla mnie nuda... nic tylko pierdzielą w tej grze xD A system walki jest jak dla mnie zbyt ''sztywny''; Halo: Reach powinno wygrać! ( pierwsza część Halo która mi sie spodobała i to bardzo !)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Red Dead Redemption grą roku 2010...... wg. SpikeTV, to jedno z wielu mediów które przyznaje swoje nagrody, a robią z tego definitywną galę.

Moim zdaniem najważniejsze nagrody to Game Critics Awards gdzie Spike jest jednym z wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze RDR jest gra roku bo naprawde zasluzylo, ale najlepsza postacia roku powinien byc Marston jako naprawde zlozona postac, Woodsa zostawia daleko w tyle.
Oprocz tego swietna sciezke dzwiekowa posiada Heavy Rain, a w ogole go tutaj nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie! Wielkie gratulacje dla RDR. Jedyna, absolutnie jedyna gra z nominowanych, która zasługuje na tytuł gry roku. Czuje się to coś, wchodząc w ten piękny rozbudowany świat i poznając opowieść Johna Marstona. Przy RDR reszta nominowanych to jak malutkie niskobudżetowe gierki. Naprawdę nie kumam, za co ta nagroda dla BioWare.

W całym życiu spędziłem z serią GTA jakieś 20 minut. RDR do pierwsza gra od R*, którą ograłem całą i wiem, że to chłopaki i dziewczyny z San Diego robią najlepszy stuff w tej branży ATM.

Podoba mi się nagroda dla najlepszej postaci, choć osobiście wziąłbym protagonistę RDR. Nie rozumiem ponadto, skąd nagroda dla GoW3 za grafikę, która tam jest biedna. Kirby rulez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 10:41, Os0 napisał:

Po takim sukcesie to już nic więcej Rockstarowi nie pozostało, jak tylko zrobić DOBRĄ
konwersję na PC :P

Całe szczęście San Diego ma lepsze pomysły i nie zajmuje się konwersjami.

Oglądałem tę galę i muszę przyznać, że trochę marny to był show - bardziej pod media niż pod graczy. A jak już wyszła Denis Richards, to myślałem, że się zbarfuję. I nagroda dla Neila Patricka to jest jakiś dowcip... No, ale nie mogło obejść się bez wtopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 11:53, Dzibrill napisał:

Całe szczęście San Diego ma lepsze pomysły i nie zajmuje się konwersjami.


No jak miałaby być tak magiczna jak ta od GTA IV to tak, niech sobie z miejsca darują.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się przywalić do tłumaczenia nominacji:

Best original score = "najlepsza muzyka ilustracyjna", a nie żadna "autorska ścieżka dźwiękowa"

Best downloadable game = "najlepsza gra w dystrybucji cyfrowej". "Najlepsza gra do ściągnięcia" brzmi dosyć eee, dwuznacznie? :P


Spostrzeżenia co do samych nagród:

1. żadna gra muzyczna nie powinna być nawet nominowana w kategoriach innych niż "najlepsza gra muzyczna". W ogóle rozbicie muzyki na 3 kategorie (najlepszy OST, najlepsza muzyka ilustracyjna i najlepsza piosenka) jest bez sensu - powinny być tylko dwie: piosenka i m. ilustracyjna),

2. powinna być równa liczba nominacji w każdej kategorii,

3. brak kategorii "najlepsza fabuła" jest dość wymowne,

4. wygrana prowadzącego w kategorii "najlepsza rola męska" jest żenujące,

5. dobrze że w strategiach nie wygrała Civ - nie zasłużyła na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 12:06, Vojtas napisał:

5. dobrze że w strategiach nie wygrała Civ - nie zasłużyła na to.


Kategorii dla strategii w ogóle chyba nie ma (co też jest wymowne, ale akurat tylko pokazuje, jak bardzo skoncentrowane na konsolach są te nagrody. Bo inaczej nie potrafię wytłumaczyć dlaczego nie ma nagrody dla strategii a są aż trzy za muzykę czy dwie dla gier sportowych). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 12:39, Bambusek napisał:

> 5. dobrze że w strategiach nie wygrała Civ - nie zasłużyła na to.

Kategorii dla strategii w ogóle chyba nie ma (co też jest wymowne, ale akurat tylko pokazuje,
jak bardzo skoncentrowane na konsolach są te nagrody.


Jest kategoria dla strategii - przecie SC II wygrał.

Dnia 12.12.2010 o 12:39, Bambusek napisał:

Bo inaczej nie potrafię wytłumaczyć
dlaczego nie ma nagrody dla strategii a są aż trzy za muzykę czy dwie dla gier sportowych).


Wcale bym się nie zdziwił, gdyby za rok lub dwa ta kategoria w ogóle zniknęła. Koniec roku to czas podsumowań i teraz wszystkie większe portale będą wybierać najlepszych i ewentualnie przeprowadzą plebiscyty dla czytelników. IGN miało chociaż na tyle przyzwoitości, by uwzględnić przygodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 12:52, Vojtas napisał:

Jest kategoria dla strategii - przecie SC II wygrał.


Wygrał jako najlepsza gra na PC :) Best strategy game nie ma (i tak, wiem że gdyby była to SC II też by wygrał, ale jednak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować Rockstar, aktualnie gram właśnie Red Dead Redemption i gra ma niesamowity klimat oraz jest bardzo grywalna. Natomiast rok 2011 szykuję się jeśli chodzi o gry rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować