Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GameStop ujawnia datę premiery Metal Gear Solid: Rising

12 postów w tym temacie

MGS 4 byl absolutnie rewelacyjny od A-Z, "piatke" lykne bankowo. Oby jeno ta multiplatformowosc jej nie zaszkodzila, mam nadzieje ze nie zrobia z tego jatki dla fat-boy''sow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia jedna rzecz skoro Koijma mówił,ze brakuje mu juz miejsca na blu-rayu to ciekawe na ilu plytach gra bedzie na xboxie i pc ( jesli wyjdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buuuu to sobie poczekamy.

> Ludzie, jak nie wiecie to sie nie wypowiadajcie.
> To NIE jest MGS 5, nawet nie będzie tym samym gatunkiem.

Wyczuwam fanboja. To co że nie ma w tytule piątki ? To znaczy że to nie MGS ? Przecież dalej robi go Kojima. Jestem przekonany że nie przerodzi się w slashera. Pewnie będzie trochę więcej akcji ale czy to źle ? Cyborg ninja aż prosi się o bardziej agresywne podejście do skradania. Wierzę w Kojimę i myślę że zarówno da nam się nacieszyć ukrywaniem się w cieniu jak i kataną. Biorąc pod uwagę "wiek" Snejka w 4 to w 5 musiał by chyba na wózku jeździć :P

A co do blu-ray to istnieje coś takiego jak kompresja i jeśli ktoś się na niej zna to można osiągnąć naprawdę zdumiewające wyniki. MGS:R jest oficjalnie zapowiedziany na wszystkie trzy platformy i nie widzę powodu żeby miało stać się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie wlasnie martwi- w czworce byla masa swietnych i dluuuuugich przerywnikow, ktorych braku bym nie przezyl. Jesli potna to przez zasrane "dividiki" to mnie szlag trafi :/ Chyba, ze wydadza na kilku plytach albo skompresuja to do wymiarow znaczka pocztowego- nie interesuje mnie jak to zrobia. Ale wersja BD ma byc taka, zeby zachowac standard serii;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 15:22, cHICEK napisał:

Wyczuwam fanboja. To co że nie ma w tytule piątki ? To znaczy że to nie MGS ? Przecież
dalej robi go Kojima. Jestem przekonany że nie przerodzi się w slashera.

Ten "fanboj" nie napisał że gra nie będzie częścią serii, tylko że nie jest to MGS 5. I ma rację.
Co do gatunku, to ty nie masz racji. To nie będzie już typowy MGS. Nawet w Konami to rozumieją - patrz, to już nie jest "Tactical Espionage Action" tylko "Lightning Bolt Action" = mniej taktyki, więcej siekania kataną.
Czy to źle? Moim zdaniem nie. Zmiana gatunku ma sens w przypadku Raidena.

Dnia 12.12.2010 o 15:22, cHICEK napisał:

Biorąc pod uwagę "wiek" Snejka w 4 to w 5 musiał by chyba na wózku jeździć :P

Zawsze można zrobić prequela. Albo rozbudowane remejki starych MGS na NES/MSX2 - to byłby świetny pomysł moim zdaniem. Bo kto z dzisiejszy graczy grał w te części serii? Śmiem twierdzić że niemal nikt. A nawet jeśli to fajnie by zobaczyć je w 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 16:34, Fatal-X napisał:

> Wyczuwam fanboja. To co że nie ma w tytule piątki ? To znaczy że to nie MGS ? Przecież

> dalej robi go Kojima. Jestem przekonany że nie przerodzi się w slashera.
Ten "fanboj" nie napisał że gra nie będzie częścią serii, tylko że nie jest to MGS 5.
I ma rację.
Co do gatunku, to ty nie masz racji. To nie będzie już typowy MGS. Nawet w Konami to
rozumieją - patrz, to już nie jest "Tactical Espionage Action" tylko "Lightning Bolt
Action" = mniej taktyki, więcej siekania kataną.
Czy to źle? Moim zdaniem nie. Zmiana gatunku ma sens w przypadku Raidena.

> Biorąc pod uwagę "wiek" Snejka w 4 to w 5 musiał by chyba na wózku jeździć :P
Zawsze można zrobić prequela. Albo rozbudowane remejki starych MGS na NES/MSX2 - to byłby
świetny pomysł moim zdaniem. Bo kto z dzisiejszy graczy grał w te części serii? Śmiem
twierdzić że niemal nikt. A nawet jeśli to fajnie by zobaczyć je w 3d.


To zależy jak zdefiniować gatunek stealth. Kojima wspominał o różnicy rynku zachodniego i azjatyckiego, zachód zdecydowanie bardziej jest nastawiony na akcję. Ale czy to do końca prawda ? Splinter Cell albo Thief ? Podtrzymuje jednak to co mówiłem że pomimo że MGSR z pewnością będzie inny niż poprzednie części to uważam że nie będzie pozbawiony skradania. Uważam że nawet jeśli podczas infiltracji jakiejś placówki zabijemy całą jej załogę, to jeśli zrobimy to cicho, nie wszczynając alarmu, eliminując cele z zaskoczenia, to będzie to również pewnego rodzaju stealth. W końcu w MGS też była walka. Wszystko zależy jak to zrobią.
I zgadzam się z Tobą w 100% że bardziej agresywna taktyka pasuje idealnie do cyborga Raidena.

Snejk na wózku to oczywiście żart, chociaż sądzę że byłby równie niebezpieczny. Zawsze można go ubrać w jakiś cyberszkielet który wzmacnia jego ciało, coś ala postać ninja z poprzednich części.
Nawet mnie wzięło ostatnio i zainstalowałem Metal Gear Solid w wersji na PC a następny w kolejce czeka MGS2 S. I z ogromną radością przywitałbym news o remaku MGS1 i MGS2 na na obecną generacje konsol. Jeśli nie całkowicie przerobione to przynajmniej coś na kształt God of War Collection gdzie GOW1 i 2 zostały troszkę podrasowane.

A jak mowa już o remakach gier Kojimy to ja się pytam kiedy zobaczę nowego Snatchera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować