Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alarm betowy - Minecraft!

11 postów w tym temacie

Bardzo ciekawa gierka. Na początku dziwiłem się "Ło ta fak" ? Tibia w której można ujrzeć niebo ? Wręcz przeciwnie gra naprawdę wciąga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra fajna, dużo możliwości i "w ogóle". Ma za to jeden zasadniczy minus - przy którejś z kolei kopalni odkrywkowej potrafi się znudzić. Bezapelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2010 o 22:38, Venydarr napisał:

Gra fajna, dużo możliwości i "w ogóle". Ma za to jeden zasadniczy minus - przy którejś
z kolei kopalni odkrywkowej potrafi się znudzić. Bezapelacyjnie.

Prawdziwi mężczyźni zapuszczają się wgłąb każdej napotkanej jaskini. Fight creepers,jump over the lava, build underground bases. Like a boss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę mogę tylko polecić :)) jestem wielce szczęśliwy z tego, iż będę miał darmowe rzeczy do Minecrafta. Niemniej jednak trochę nie fajnie postąpił, że będą różne dodatki płatne dla ludzi którzy kupią bete albo finalną wersje. Jestem ciekawy co podkusiło twórce do takiego kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 00:22, piorko90 napisał:

Grę mogę tylko polecić :)) jestem wielce szczęśliwy z tego, iż będę miał darmowe rzeczy
do Minecrafta. Niemniej jednak trochę nie fajnie postąpił, że będą różne dodatki płatne
dla ludzi którzy kupią bete albo finalną wersje. Jestem ciekawy co podkusiło twórce do
takiego kroku.

Eee... oprócz kasy?:) Fajnie, że Beta is coming i to na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@piorko90

Może chciał zachęcić jak najwięcej ludzi do kupienia gry teraz, bo wejście w fazę bety to tylko podpucha. Tak na prawdę 20 grudnia porzuci ten projekt, przeliczy zebraną kasę i pożegna się z klientami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować