Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft: Cataclysm nie pokonał Call of Duty: Black Ops

20 postów w tym temacie

Adam Berlik

Wydawać by się mogło, że World of Warcraft: Cataclysm zajmie fotel lidera w zestawieniu najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii. Tak się jednak nie stało. Mało tego, dzieło Blizzarda musiało uznać wyższość aż dwóch produkcji.

Przeczytaj cały tekst "World of Warcraft: Cataclysm nie pokonał Call of Duty: Black Ops" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto zwrocic uwage na fakt, ze WoW: C wyszedl tylko i wylacznie na PC/MAC. Natomiast CoD: BO oaz FIFA 11 pojawily sie takze na konsolach. Zatem taki wynik trzeba uznac za znakomity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 13:32, Wojman napisał:

Warto zwrocic uwage na fakt, ze WoW: C wyszedl tylko i wylacznie na PC/MAC. Natomiast
CoD: BO oaz FIFA 11 pojawily sie takze na konsolach. Zatem taki wynik trzeba uznac za
znakomity.


Plus jest to Expansion Pack :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnalbym zauwazyc, ze sporo graczy (moim zdaniem każdy szanujący się gracz WoWa powinien tak zrobić ) zakupilo dodatek w wersji elektronicznej, ktora byla dostepna dlugo w przedspedazy przez blizzarda, a usprawniala proces rozpoczecia nowego dodatku :). Wiem, ze to statystyka z UK, ale sam znam pare osob z Wielkiej Brytanii, które tak zrobiły. Zaoszczędziły na tym czas i mogli od razu rozpocząć levelowanie (a nie czekać to następnego dnia, bądź stać w kolejkach nocnych premier). Dane, więc rozbiegają się trochę z prawdą, a jak na takie okoliczności + jedna (ok. półtorej :P) platforma to wynik i tak niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 13:39, akakus napisał:

Pragnalbym zauwazyc, ze sporo graczy (moim zdaniem każdy szanujący się gracz WoWa powinien
tak zrobić ) zakupilo dodatek w wersji elektronicznej, ktora byla dostepna dlugo w przedspedazy
przez blizzarda, a usprawniala proces rozpoczecia nowego dodatku :)


Wielu "szanujacych sie grazy w WoWa" nie kupilo elektronicznej wersji dodatku z tej prostej przyczyny, ze ci gracze chcieli miec Edycje Kolekcjonerska gry. Sam kupilem EK i nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wojman wielu szanujących się graczy w WoW zakupiło właśnie wersję elektroniczną zaraz jak tylko pojawiła się w ofercie Blizzarda na długo przed innymi sklepami czy też wersjami boxowanymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znam ludzi, którzy kupili elektroniczną wersję oraz EK :), jeżeli już im na tym zależało (ponownie nie pojedynczy przypadek z mojej gildii). Może źle ująłem, nie powinienem napisać szanujący gracz, a może gracz HC, semi HC z topowych gildii, dla którego rozpoczęcie rajdowania jak najszybciej jest najważniejszą rzeczą. Zresztą w pierwszych minutach po włączeniu dodatku nowe zony były strasznie przeludnione na tyle, że mimo podrasowanego respawnu mobów (w wielu miejscach natychmiastowo po zabiciu jednego pojawiał się kolejny), nie dało sięquestować - to tak naprawdę świadczy ile graczy jednak skusiło się na cyfrówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne zaskoczenie a wynik świetny:)
Raz że Cataclysm jest tytułem tylko PC/Mac a dwa że to "tylko" dodatek (yśmienity ale mimo wszystko) a trzy bardziej zcasualizowanych serii jak Call of Duty czy Fifa 11 chyba nia świecie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzecie miejsce...choć warto pamiętać o jednym: abonamencie. Więc w ciągu jednego-dwóch miesięcy zyski z WoW-a spokojnie przebiją te wygenerowane przez Call of Duty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 14:43, TBKPredator napisał:

A Simsy? :P

Mnie też ten wynik nie dziwi, biorąc pod uwagę że w UK znacznie więcej osób gra na konsolach.

Sorry, ale w Simsach trzeba się więcej namyśleć/napracować/narobić samemu niż w tymże CoD-zie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2010 o 14:43, TBKPredator napisał:

A Simsy? :P

Mnie też ten wynik nie dziwi, biorąc pod uwagę że w UK znacznie więcej osób gra na konsolach.


No fakt, zapomniałem o Simsach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować