Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii bez zmian - Call of Duty: Black Ops znów na szczycie

13 postów w tym temacie

Adam Berlik

Na liście 40 najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii zabrakło ubiegłotygodniowego debiutanta, czyli World of Warcraft: Cataclysm. Na podium wjechał Need for Speed: Hot Pursuit, a pierwsze dwa miejsca wciąż należą do Call of Duty: Black Ops i FIFA 11.

Przeczytaj cały tekst "Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii bez zmian - Call of Duty: Black Ops znów na szczycie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy CoD:BO to porażka... żałuję że w ogóle to kupiłem i dziwie się że dalej to się dobrze sprzedaje. Dla mnie to ostatni CoD jaki kupiłem (i drugi obok MW w kolekcji). Nigdy więcej tego chłamu nie wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 15:05, Cygi napisał:

Ponownie WB?!
Gdzie ranking z Polski


Kiedy wreszcie do ciebie dotrze, że nie ma polskich rankingów, bo nie ma żadnej organizacji prowadzącej statystyki?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 15:44, Kadaj napisał:

> Ponownie WB?!
> Gdzie ranking z Polski

Kiedy wreszcie do ciebie dotrze, że nie ma polskich rankingów, bo nie ma żadnej organizacji
prowadzącej statystyki?




Polske nie stać na jakiekolwiek badania, bo granie w Polsce to dzieciarnia, która nie wie co to zarobic na chleb (ironia)... Conajwyzej odzwierciedleniem moze byc sprzedaz Empików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 16:46, golic napisał:

Conajwyzej odzwierciedleniem moze byc sprzedaz
Empików...

W Empiku na pierwszym miejscu gra A, w MM/Saturnie tytuł B. Teraz zgaduj co się lepiej w Polsce sprzedaje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to golic przytoczył, od biedy można by dawać top listy z marketów.
Przynajmniej "coś" Polskiego będzie pokazane.

P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 17:51, Cygi napisał:

Tak jak to golic przytoczył, od biedy można by dawać top listy z marketów.
Przynajmniej "coś" Polskiego będzie pokazane.


Nawet jak mają się nijak do rzeczywistości? No i po co? Jeśli żaden dystrybutor nie zechce podać wyników sprzedaży (które na pewno ma), to żadnych nie uświadczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 18:36, Vojtas napisał:

Nawet jak mają się nijak do rzeczywistości? No i po co? Jeśli żaden dystrybutor nie zechce
podać wyników sprzedaży (które na pewno ma), to żadnych nie uświadczymy.


W pełni ciebie rozumiem.
Pragnę tylko mieć Polskie/ogólnoświatowe rankingi, a nie z jednego państwa, ponieważ obrazuje sprzedaż w UE czy coś w ten deseń.
W sumie - poprawcie mnie jeśli się mylę, ale czy gram.pl w poszukiwaniu Polskich rankingów nie może zacząć wydzwaniać do dystrybutorów po dane ze sprzedaży?

P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 19:51, Cygi napisał:

Pragnę tylko mieć Polskie/ogólnoświatowe rankingi, a nie z jednego państwa, ponieważ
obrazuje sprzedaż w UE czy coś w ten deseń.


Myślę, że wielu graczy chciałoby to wiedzieć - konkurencja również. :)

Dnia 20.12.2010 o 19:51, Cygi napisał:

W sumie - poprawcie mnie jeśli się mylę, ale czy gram.pl w poszukiwaniu Polskich rankingów
nie może zacząć wydzwaniać do dystrybutorów po dane ze sprzedaży?


Teoretycznie może, ale dam sobie głowę uciąć, że większość zasłoni się tajemnicą handlową - i specjalnie mnie to nie dziwi. Zauważ, że nawet NPD tylko czasem publikuje liczbę sprzedanych egzemplarzy (zapewne tylko wtedy, gdy im się uda je zebrać). W Europie kontynentalnej najwyraźniej nie ma ciśnienia, by zbierać robić globalne - szczególnie źle pod tym względem jest z grami PC. Steam, Direct-2-Drive, Impulse czy też wydawcy nie dzielą się tymi danymi z opinią publiczną. Stąd m.in. biorą się mity, że PC umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, wychodzi na to, że WB pozostanie.
Nic to, będę do upadłego pod takimi newsami się pytać o inne rankingi.

W końcu sytuacja, gdzie mieszkamy w Polsce a patrzymy na listy innego państwa, jest dla mnie lekkim absurdem.

P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 09:00, Cygi napisał:

Nic to, będę do upadłego pod takimi newsami się pytać o inne rankingi.


Po co? Susz głowę wydawcom albo napisz na adres ekipa@gram.pl - może oni coś zwojują. Ja nie potrzebuję czytać tych samych wypowiedzi wciąż i wciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 14:26, Vojtas napisał:

Po co? Susz głowę wydawcom albo napisz na adres ekipa@gram.pl - może oni coś zwojują.
Ja nie potrzebuję czytać tych samych wypowiedzi wciąż i wciąż.


Mail na podany przez ciebie adres wysłany. Ciekawe co gram.pl odpisze.

P.S.: Free Kevin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować