Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rzym nocą w multiplayerze Assassin`s Creed: Brotherhood za 25 milionów zabójstw

13 postów w tym temacie

Wg. mnie fajna sprawa, czuję jakbym dokładał cegiełkę i robił coś dla świata. O ile jeszcze po 25kk zabójstw nie będę kazali sobie za to płacić, to popieram takie inicjatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedł€g mnie dobrze, że jest coś takiego. Przynajmniej jest na co czekać, bo wiadomo, że prędzej czy później i tak będzie to dostępne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25 mln zabójstw heh powodzenia moim skromnym zdaniem Ubisoft źle robi bo się może stać odwrotnie gracze będą zniesmaczeni bo "co za dużo to nie zdrowo" tyle od mnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie co z tego będą mieli gracze z PC , którzy nadal czekają za ASB. ;/ Znowu posiadacze komputerów PC są traktowani jako drugiej kategorii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 12:32, nerw89 napisał:

Ja mam takie pytanie co z tego będą mieli gracze z PC , którzy nadal czekają za ASB.
;/ Znowu posiadacze komputerów PC są traktowani jako drugiej kategorii .



Już nie histeryzuj,premiera AC:B na PC jest dopiero w marcu 2011.Do tego czasu na pewno będzie to wprowadzone.

P.S Jeśli dobrze pamiętam to w przypadku AC II to gracze konsolowi(dwa wycięte segmenty pamięci) byli poszkodowani a nie pecetowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna sprawa :] i co jeszcze milsze, niweluje to w pewnym stopniu różnice jakie sobie gracze sami narzucają ( wojny międzykonsolowe, pecetowe itp ). Jedna gra, różne platformy, wspólny cel. I zabawa trwa - a ja nadal czekam na wersję PC ... Jeszcze tylko troszeczkę !


Ps. W tekście jest błąd: "[...] Jeżeli chcecie prZemierzać w trybie multiplayer Rzym spowity mrokiem, dołóżcie w wolnej od świątecznego obżarstwa chwili swoją cegiełkę. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować