Zaloguj się, aby obserwować  
Mercuror

Seks - temat tabu

1110 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2007 o 23:17, Deejay napisał:

od samogwałtu (sama nazwa tej czynności chyba o czymś mówi... ;] )

Jest tylko jeden mały problem. Gwałt to przecież stosunek który odbywa się wbrew woli jednego z uczestników. A jakoś ciężko mi sobie wyobrazić by onanizujący się miał coś przeciwko onanizowaniu, HEJ sam przeciw sobie tego sobie nie robi no nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:21, Baluk25 napisał:

to pierwsze to wiem co to a to 2?

Petting="pieszczoty" od pasa w dół
Necking="pieszczoty" od pasa w górę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:17, Deejay napisał:

Ja dużo książek o życiu płciowym przeczytałem, i w każdej z nich była wzmianka o uzależnieniu
od samogwałtu (sama nazwa tej czynności chyba o czymś mówi... ;] )


Ja wyczytałem coś lepszego. "Nastolatki uciekają się do masturbacji po każdej porażce (...)". do dziś lejemy z tego z kumplem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2007 o 23:17, Deejay napisał:

hehe gratuluję ;)
Ja dużo książek o życiu płciowym przeczytałem, i w każdej z nich była wzmianka o uzależnieniu
od samogwałtu (sama nazwa tej czynności chyba o czymś mówi... ;] )


Racja, istnieje również serwis wsparcia dla osób uzależnionych od masturbacji. Przyznam się szczerze do onanizowania raz na jakiś czas, powiedzmy co 3-4 dni. Dawniej było to coś regularnego i normalnego, jak obiad, teraz z tym walczę i jest coraz lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:22, Probos napisał:

Przyznam się szczerze do onanizowania raz na jakiś czas, powiedzmy co 3-4 dni. Dawniej było to coś regularnego
i normalnego, jak obiad, teraz z tym walczę i jest coraz lepiej :D

No to mamy coś wspólnego.. Też z tym walczę, i z dobrym skutkiem - nie robiłem tego dwa tygodnie:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:21, Baluk25 napisał:

ale tu nie o to chodzi...tylko samogwałt to inna nazwa ,,masturbacji" ...

Drogi kolego żyję na tym świecie od 21 lat i wiem czym jest samogwałt. Stwierdziłem po prostu że ta nazwa jest bezsensowna bo jak niby osoba masturbująca się miała by mieć coś przeciwko masturbacji, skoro jej dokonuje. Gwałt to z definicji wymuszony stosunek, a w przypadku masturbacji o coś takiego ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to zależy też od tak zwanego stau cywilnemu :) Facetowi samotnemu może być ciężej się powstrzymać niż komuś kto jest w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować :) Przyznam, że jest to jedyny nałóg, który praktycznie rzecz biorąc, nie jest przedstawiany osobom niepełnoletnim jako coś złego. Wszędzie napotykamy kampanie przeciwko papierosom, alkoholowi, narkotykom... Nie ma nic o masturbacji, a to taki wstrętny nałóg XXI wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:25, Probos napisał:

Pogratulować :) Przyznam, że jest to jedyny nałóg, który praktycznie rzecz biorąc, nie jest
przedstawiany osobom niepełnoletnim jako coś złego. Wszędzie napotykamy kampanie przeciwko
papierosom, alkoholowi, narkotykom... Nie ma nic o masturbacji, a to taki wstrętny nałóg XXI
wieku ;)


No prawda, tylko że to jest temat głupiego TABU, weź powiedz rodzicom, żeby zaczęli uświadamiać swoje dzieci w "tych" sprawach, to może procent uzależnionych zmniejszy się. Przy okazji, mój kolega przeprowadził eksperyment - spytał się bodajże 9 dziewczyn czy masturbowały się kiedykolwiek. Przyznała się 1. Dam sobie głowę uciąć, że jeszcze przynajmniej 6 to robiło, ale oczywiście wstyd się przyznać, bo jak tak można. Owszem, można, tylko nie do przesady -.-

Kryhuu--->

Dnia 21.09.2007 o 23:25, Probos napisał:

Cóż, to zależy też od tak zwanego stau cywilnemu :) Facetowi samotnemu może być ciężej się powstrzymać niż > komuś kto jest w związku

Oj, żebyś wiedział że łatwiej, żębyś wiedział:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że seks tematem TABU, przy obecnym rozwoju, pozostanie nim przez okres maksymalnie 10 lat ;) Następnie będzie można się z nim wszędzie spotkać :) To jest coś, czym interesuje się praktycznie każdy ( nie licząc emerytów oraz kapłanów ), oraz przynosi ogromny zysk ( paczka prezerwatym ok.5zł ).

"Przy okazji, mój kolega przeprowadził eksperyment - spytał się bodajże 9 dziewczyn czy masturbowały się kiedykolwiek. Przyznała się 1. Dam sobie głowę uciąć, że jeszcze przynajmniej 6 to robiło, ale oczywiście wstyd się przyznać, bo jak tak można. Owszem, można, tylko nie do przesady -.-"

Ukrywanie prawdy przynosi ból jednej osobie, ukazanie jej, dwóm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:19, ak.47 napisał:

A co sądzicie na temat pettingu i neckingu? To chyba najlepsze, hmm, formy wstępu do życia
seksualnego, prawda? Mam dziewczynę, kochamy się, jesteśmy ze sobą drugi rok i zastanawiamy
się nad tym.. Stosunku koitalnego odbyć nie zamierzamy, bo jest jeszcze za wcześnie..
To chyba dobre miejsce na takie pytanie..

Mi się zdaje, że taka jest normalna kolej rzeczy u osób, które chcą spróbowac, ale się lekko boją i mają ciut odpowiedzialności- petting (a ten necking to pierwszy raz w życiu usłyszałem:P)- pieszczoty oralne, a później dopiero normalny stosunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie :P Jeżeli kogoś przyłapali, znaczy to, że komandosa z niego nie zrobią :D
U mnie podstawą do tego, jest kamuflaż ( ^^ ), oraz pusty dom, można TO robić na spokojnie, a nie przy wszystkich i z tymi durnymi nerwami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:36, kordzio1 napisał:

Mi się zdaje, że taka jest normalna kolej rzeczy u osób, które chcą spróbowac, ale się lekko
boją i mają ciut odpowiedzialności- petting (a ten necking to pierwszy raz w życiu usłyszałem:P)-
pieszczoty oralne, a później dopiero normalny stosunek

Wcale nie ciut, tu też trzeba uważać:P. Ale prawda, taka kolejność jest chyba najlepsza, najwłaściwsza. A co do neckingu - sam się niedawno dowiedziałem:). Oczywiście nie od rodziców, bo co się ich spytam o to, to "idź wyrzuć śmieci" -.- .

Probos--->
"Wydaje mi się, że seks tematem TABU, przy obecnym rozwoju, pozostanie nim przez okres maksymalnie 10 lat ;) Następnie będzie można się z nim wszędzie spotkać :) To jest coś, czym interesuje się praktycznie każdy ( nie licząc emerytów oraz kapłanów ), oraz przynosi ogromny zysk ( paczka prezerwatym ok.5zł )."
Taaa, już widzę parkę na ławce w parku, robiącą sobie dobrze nawzajem:P. A czy zostanie 10 lat - okaże się, może ludzie nadal będą za tym, żeby seks to tylko wtedy, kiedy chce się dziecko -.-'' . Ja w każdym razie, postaram się moje dzieci uświadomić wcześniej niż Internet, albo nauczyciel od geografii:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:35, Probos napisał:

Wydaje mi się, że seks tematem TABU, przy obecnym rozwoju, pozostanie nim przez okres maksymalnie
10 lat ;) Następnie będzie można się z nim wszędzie spotkać :) To jest coś, czym interesuje
się praktycznie każdy ( nie licząc emerytów oraz kapłanów ), oraz przynosi ogromny zysk ( paczka
prezerwatym ok.5zł ).

5zł to te najbardziej renomowane (te bardziej wymyślne z tych renomowanych to i pod 10 podcodzą, anielatteksowe jeszcze droższe), a byle co to można sobie kupic i taniej, tylko wiadomo, że każdy kto takie coś kupuje liczy na określony efekt więc woli nei ryzykować i zapłacic więcej, a jak się chce to też są inne metody antykoncepcji - zależy jak licząc mogą byc tańsze lub droższe, ale ponoćskuteczniejsze, a na pewno bardziej komfortowe ;).
A co się dziwić, takie coś to temat raczej wsytdliwy, zwłaszcza w naszym społeczeństwie, gdzie panuje trend, żekażdy musi bycfajny, markowy, przebojowy itd. a przy okazji każdy powinien mieć jakiegoś partnera itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować