Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 60 - 51

79 postów w tym temacie

Dziwi niska ocena Call of Duty 2. Gra bardzo dobra i jedna z najlepszych w całej serii. Genialne multi w które gram do dziś. Oby tylko MW2 nie było wyżej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hot pursuit wyżej od Dirta i Grida!? CoD2 na odległej pozycji!? Ten ranking zaczyna coraz mniej mi się podobać. Palnę sobie w łeb jak MW2 albo MoH będzie wyżej od CoD2, licze ze CoD4 będzie wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho CoD2 był słaby, głównie ze względu na to, że większość gry jest złożona z tych samych klocków (Panzery II i Tygrysy FTW). Aby Było Śmieszniej, twórcy sami stwierdzili, że multi jest słabe, tymczasem mnóstwo ludzi zagrywa się w to do dziś.
Ale naprawdę, ten HP to jakieś nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. RTT czy RTS...?
2. W WiC w teorii jednocześnie można zrzucić 48 atomówek - jeden gracz może pozwolić sobie maksymalnie na TRZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tak patrze na ten ranking to się coraz bardziej zastanawiam jaki to ma sens.... generalnie chyba za dużo naraz. Nie każdy gra we wszystko.. nie każdy ma wszystkie platformy, Panowie to chyba pic na wodę - choć ciekawe co umieścicie na 1st place...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 12:47, nov_pl napisał:

1. RTT czy RTS...?
2. W WiC w teorii jednocześnie można zrzucić 48 atomówek - jeden gracz może pozwolić
sobie maksymalnie na TRZY.


Ja pamiętam 8 nuków naraz jak grałem na multi, taki fajny finish:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewniaki do zajęcia pozostałych 50 miejsc to wg mnie między innymi Beyond Good & Evil, Disciples 2, KotOR, mimo wszystko Dead Space, Dragon Age, któryś Uncharted, Wiedźmin, Gothic 1/2, Batman AA, zapewne Bloodlines, Divine Divinity też powinien, jakiś GTA, patrząc na popularność to również WoW, Call of Cthulhu i Nexus Jupiter Incident (dwa ostatnie to bardziej moje nadzieje). Prawdopodobnie Mass Effecty i któryś CoD jeszcze też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 12:35, Maverick07 napisał:

Hot pursuit wyżej od Dirta i Grida!?

otoz to, ja bym tego hp na tej liscie w ogole nie zamiescil

@Nunatak

Dnia 05.01.2011 o 12:35, Maverick07 napisał:

za dużo naraz. Nie każdy gra we wszystko.. nie każdy ma wszystkie platformy

masz racje, ale tak jest z kazdym rankigniem, na cos trzeba zaglosowac, poza tym czy rpg z 20 miejsca jest lepsze od rtsa z 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 12:52, Braveheart napisał:

Witam.

55 Miejsce Dla Heroes V. No w miarę idzie to przeboleć. Jestem nawet trochę zadowolony.
Ale tylko odrobinę.


Pozdrawiam.


Gdyby trójka się mieściła w przedziale czasowym to pewnie by w top 3 była. No ale niestety jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2011 o 13:20, Bambusek napisał:

Gdyby trójka się mieściła w przedziale czasowym to pewnie by w top 3 była. No ale niestety
jest jak jest.


I to najbardziej boli ;/ Ten ranking z dnia na dzień robi coraz bardziej Owned

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się zawiodłem. CoD 2 tak nisko?! Toć to IMO najlepsza gra w serii... Poza tym ten NFS to jednym słowem "shit" w porównaniu do innych wyścigówek, np. Dirt albo Grid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hot Pursuit? Nie no wiadomo że coś z serii NFS powinno się tu znaleźć ale raczej powiedziałbym że Most Wanted a nie Hot Pursuit. A jak juz Hot Pursuit to nie na tak wysokim miejscu. Odnoszę wrażenie że niektóre nowsze gry są umieszczone na tej liście po to żeby zareklamować i sprzedać w sklepie gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wierze ! Herosi V wyzej od Left For Dead? To tylko kolejna czesc cyklu, a LFD wprowadza coś nowego ! OMG ... coś nie zbyt pomyśleliście w tym top 111 ;] Ciekawe co bedzie w top 10... alan wake >< ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag:

Real Time Tactics nie jest wcale gatunkiem młodym - Zajcew powinien trochę poczytać o historii gier, bo najwyraźniej nie grał w takie perełki jak Harpoon, M1 Tank Platoon, Space Hulk, Fields of Glory, Close Combat czy Sid Meier''s Gettysburg. Seria Total War w części bitewnej to nic innego jak RTT. :) WiC pod względem taktycznym jest dość ubogie, bo na przebieg walki nie ma wpływu np. pogoda (która również nie zmienia się dynamicznie) ani kluczowy element wielu bitew: morale żołnierzy. Ergo WiC nie jest już RTS-em (w którym budujemy bazę, zbieramy surowce i produkujemy jednostki), ale jeszcze nie do końca RTT-em.

Fahrenheit: gra jest niezła, ale to z pewnością nie przygodówka. Nie jestem pewien, czy zasługuje na miejsce w tym rankingu - IMO o wiele lepsze fabularnie jest Gray Matter.

HP: żart. Kiepski raczej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i LFD niżej niż gram turismo 5... badziewie robione kilka lat... ludzie... coraz mniej podoba mi się gram.pl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować