Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft: PC ważną platformą dla serii Assassin`s Creed

65 postów w tym temacie

teraz to mnie mogą w rzyć pocałować, szczerze mówiąc. Zwłaszcza, że ubi pierwsze jęczało jaki pc jest zły i że więcej nic na niego nie wyda, bo piractwo. Niech więc te swoje przereklamowane crapy wciska komu innemu, bo ostatnią dobrą i dość skomplikowaną ich grą (z którą miałem styczność) był Chaos Theory i remake Settlers 2 ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno DICE przyznało, że Battlefield 3 na PC będzie wyjątkowy, teraz miłość wyznaje Ubisoft - jest się z czego cieszyć. - xD świetne spostrzeżenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie jak ważna jest dla nich platforma PC, obhodzi mnie to, żeby gry na różne platformy wychodziły w tym samym czasie tak samo dopracowane. Nikt mi nie będzie mówił, że troszczy się o PC wypuszczając grę kilka miesięcy później? Za mało czasu? Zatrudnijcie więcej ludzi, tak bardzo troszczycie się o tą platformę. Patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mnie to obchodziło, ale teraz mam wszystkie ważniejsze sprzęty do grania (poza Wii i Ds). Ale mimo wszystko miło, że myślą o PCtowcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

marketingowa papka, jak ich pytaja o wersje na jakakolwiek platforme to co maja powiedziec? kazdy slodzi bo tak wypada, pewnie ten nowy ac bedzie jeszcze gorzej zoptymalizowany niz ac2 byl na pc, ludzie mieli potezne sprzety a tu 20-30 fps lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie ukazują tej "ważności".
Kolejny, już trzeci raz premiera PC przesunięta.
Dadzą jakiś ochłap w postaci darmowego DLC wyciętego z gry
i to dla nich ta ważność i poszanowanie klienta? Hehe nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja nie dość, że na konsoli mam każdego AC kilka miechów wcześniej, to jeszcze na PC łapiecie DRM i inne świństwa. A szkoda, bo Brotherhood to kawał dobrej gry, momentami i końcówką zdecydowanie lepszy niż AC2, a dodatkowe rozwiązania takie jak możliwość używania 2 broni naraz w walce (miecz i pistolet na przykład - kto grał wie o co chodzi) i execution streak, to strzały w dziesiątkę. Jedyne co denerwuje to góry i bieganie przez pół mapy, bo nie można w danym miejscu się wspiąć wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 22:41, Rhobar napisał:

buahahahaha, dowcip lepszy niż wprowadzenie ich DRM i obowiązkowego STAŁEGO połączenia
z internetem

chwila, oni na poważnie?


Grałeś w ogóle w gry z tym zabezpieczeniem czy tylko jedziesz na fali narzekania na ten DRM? Bo wiesz, w praktyce to wygląda tak, że przez cały czas od premiery AC 2 nie mogłem zagrać tylko raz - i to akurat wtedy gdy piraci dokonali ataku na serwery Ubi. A tak ani razu nie miałem trudności ani z odpaleniem gry, ani z normalnym graniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 23:14, Mercuror napisał:

Grałeś w ogóle w gry z tym zabezpieczeniem czy tylko jedziesz na fali narzekania na ten
DRM?


Czy trzeba się zanurzyć w szambie, żeby stwierdzić, że jest ohydne? DRM dla uczciwego klienta jest zwyczajną przeszkodą w dobrej zabawie. To, że akurat Ty, nie miałeś/nie masz problemów, nie oznacza, że inni ich nie mają. DRM to cholerstwo, które trzeba zwalczyć raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 23:20, Vojtas napisał:

Czy trzeba się zanurzyć w szambie, żeby stwierdzić, że jest ohydne? DRM dla uczciwego
klienta jest zwyczajną przeszkodą w dobrej zabawie. To, że akurat Ty, nie miałeś/nie
masz problemów, nie oznacza, że inni ich nie mają. DRM to cholerstwo, które trzeba zwalczyć
raz na zawsze.


Inni też ich nie mają, wystarczy poczytać fora. A żeby stwierdzić, że szambo jest ohydne wystarczyłoby je zobaczyć, czego większość nie chce robić, a swoją opinię wystawia na tym, że inni powiedzieli, że jest ohydne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 23:14, Mercuror napisał:

> buahahahaha, dowcip lepszy niż wprowadzenie ich DRM i obowiązkowego STAŁEGO połączenia

> z internetem
>
> chwila, oni na poważnie?

Grałeś w ogóle w gry z tym zabezpieczeniem czy tylko jedziesz na fali narzekania na ten
DRM? Bo wiesz, w praktyce to wygląda tak, że przez cały czas od premiery AC 2 nie mogłem
zagrać tylko raz - i to akurat wtedy gdy piraci dokonali ataku na serwery Ubi. A tak
ani razu nie miałem trudności ani z odpaleniem gry, ani z normalnym graniem.


oczywiście że grałem, w sumie swoje "przygody" z tym DRM chciałem opisać w poprzednim poście, ale mi się "nie komponowało"

grę przeszedłem na 100% dwa razy. za pierwszym bez większych problemów (udało mi się grać nawet w trakcie tego ataku), za drugim (u babci na wsi, neo często miewała humorki) zdarzało się że nie mogłem w nią grać przez 2 dni, do tego gra wywalała mi komunikat o braku połączenia z siecią średnio co godzinę. zazwyczaj wystarczyło wyjęcie i włożenie adaptera od wifi, ale żeby było śmieszniej, KOMPUTER NIE WYKRYWA POWTÓRNEGO WŁOŻENIA KIEDY AC2 JEST WŁĄCZONY!

podsumowując, DRM (zwłaszcza ten) ssie po całości. z Brotherhoodem nie zamierzam się męczyć, po prostu ściągnę pirata i jedynym problemem będzie oczekiwanie na sprawnego cracka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 23:29, Rhobar napisał:

po prostu ściągnę pirata i jedynym problemem będzie oczekiwanie na sprawnego cracka

Po raz drugi chwalisz się, że ściągniesz grę z internetu czyli pirata,tym razem daje degrad -2, następnym razem będzie ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.01.2011 o 23:20, Vojtas napisał:

Czy trzeba się zanurzyć w szambie, żeby stwierdzić, że jest ohydne? DRM dla uczciwego
klienta jest zwyczajną przeszkodą w dobrej zabawie. To, że akurat Ty, nie miałeś/nie
masz problemów, nie oznacza, że inni ich nie mają. DRM to cholerstwo, które trzeba zwalczyć
raz na zawsze.


Uważam, że DRM to strzał w dziesiątkę.
Ja w przeciwieństwie do Mercurora... nie miałem ŻADNYCH problemów. Takich sytuacji jak moja czy jego jest wiele. Zawsze jest tak, że jak jest jakiś problem to dotyka on małej grupki, która wrzeszczy za cała populację. Więc uważam, że wszysto jest ok i nie ma powodów do narzekań na DRM. No chyba, że jest się piratem... Nie, nie mam Ciebie za pirata, spokojnie :) ale może jakiś to przeczyta...

A co do samego oświadczenia Ubi... użyli sformuowania, że PC jest "ważną" a nie "najważniejszą" platformą, to całkiem co innego. Po za tym mają rację. Za każdym razem dostajemy gry bogatsze niż te wydane na konsole, więc nie widzę żadnej obłudy w tym stwierdzeniu... A to, że pctowcy czekają trochę dłużej można wybaczyć.
Nie zachowujmy się tak jakby tygodniowe opóźnienie premiery było sprawą życia i śmierci, pctowcy przychodzą przez to na zakompleksionych delikatnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować