Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone 3 - Edycja Kolekcjonerska i Helghast w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

18 postów w tym temacie

Przyznam że ta Helghast Edition jest bardzo bogata. Replika hełmu i figurka. Mam nadzieje że uda mi się gdzieś zdobyć to oddzielnie bo niestety ps3 nie mam a całością to i tak za drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 14:23, kryst90 napisał:

Przyznam że ta Helghast Edition jest bardzo bogata. Replika hełmu i figurka. Mam nadzieje
że uda mi się gdzieś zdobyć to oddzielnie bo niestety ps3 nie mam a całością to i tak
za drogo.


"Za drogo", to i tak delikatnie powiedziane...
GameStop (US) - Killzone 3 Helghast Edition - 129,99 dolarów = ok. 374 zł
HMV (UK) - Killzone 3 Helghast Edition - 100 funtów = ok. 457 zł
Allegro (PL) - Killzone 3 Helghast Edition - 499 zł (wczoraj poszły obie sztuki, więc aukcja archiwalna)
Gram.pl (PL) - Killzone 3 Helghast Edition - 599 zł

Brawo! Cena adekwatna do zarobków w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 14:33, metyl napisał:

"Za drogo", to i tak delikatnie powiedziane...
GameStop (US) - Killzone 3 Helghast Edition - 129,99 dolarów = ok. 374 zł


I to jest właśnie to :( W stanach nie dość, że więcej zarabiają to jeszcze gry taniej maja :( Eh tam to zapewne wydatek na tak wypasioną (hełm i figurka w jednym to nie ma co, niezła edycja ^^) to nic wielkiego... 600zł to zdecydowanie przesadzona cena... 400zł za hełm i figurkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2011 o 14:33, metyl napisał:

Brawo! Cena adekwatna do zarobków w Polsce!

A potem jeszcze płakać będą, że się nie sprzedało. Czasem mam wrażenie, że w tym kraju nikt nie myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... Naprawdę nie wiem, czy ktoś sie w Gram.pl pomylił z tą ceną edycji Helghast, czy co ale konkurencja ma 110 zł taniej to samo. Fail...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja banowo kupuję standardową wersję jak spadnie do 120zł, albo poczekam na platynę. Z ekskluzywnymi tytułami od Sony jest o tyle fajnie, że bardzo szybko tanieją. Killzone 2 rok po premierze kosztował zaledwie 69zł, a jest to tytuł ze świetnym multi.

Ja w gry gram, a nie kolekcjonuje bibeloty z nimi powiązanie. Oczywiście nie potępiam i nie śmieję się z innych, że to robią. Ja po prostu jestem skąpy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może by się zastanowił i kupił kolekcjonerkę z US i A... Dzięki bogu, że Blu-ray nie ma blokad regionalnych, to mi strasznie ułatwi ten rok jeżeli wszystkie tytuły będą tak drogo w porównaniu do Stanów. Także trzeba się chyba przypomnieć komuś zza wielkiej wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drogo i to bardzo...
za takie pieniądze to ten hełm powinien być naturalnych rozmiarów i w pełni funkcjonalny ( powinno się go dać założyć ) wtedy MOŻE bym kupił.

edycja EK też za droga... z tego co widzę poza metalowym pudełkiem nie ma tam nic specjalnego...

a tak w ogóle to gram.pl jest znane z wysokich cen :P
tylko raz u nich kupowałem jak byłem młody i głupi i dałem się nabrać na wPLN :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysoce hype''owy tytuł więc i cena kolekcjonerek musi być odpowiednia ;P. Jeżeli na zachodzie kosztuje to powiedzmy 100 ojro no to nie ma co liczyć że w PL ktoś wam to sprzeda za 300zł, Są i tańsze, EK Dead Space 2 jest za 250 ;). Gdybym miał PS3 chętnie ten chełm bym se na półeczce postawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować