Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - Dead Space 2 wciąż na pierwszym miejscu

5 postów w tym temacie

Adam Berlik

Zgodnie z przewidywaniami Dead Space 2 nie oddało prowadzenia w rankingu najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii i drugi tydzień z rzędu okupuje pierwsze miejsce. Gra dwukrotnie przebiła sprzedaż poprzedniczki.

Przeczytaj cały tekst "Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - Dead Space 2 wciąż na pierwszym miejscu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie rozumiem takiego układu. Grę X1 kupuje Y ludzi. Grę X2 kupuje 2Y ludzi. Czyli co, ludzie kupują grę X2, nie wiedząc co sie działo w X1? Dla mnie to kompletnie bez sensu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dwójce masz opcję "Previously in Dead Space" (jeśli zrobiłem gdzieś błąd to przepraszam).
Dla Ciebie bez sensu, innym chodzi o samą frajdę z grania, jeszcze inni chcą się poczuć dumni, że przeszli ten "horror". Są też tacy, którzy chcą poznać dalszą historię Isaaca. Nic do rozumienia. To po prostu ludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 12:09, Leos8 napisał:

W dwójce masz opcję "Previously in Dead Space" (jeśli zrobiłem gdzieś błąd to przepraszam).

Dla Ciebie bez sensu, innym chodzi o samą frajdę z grania, jeszcze inni chcą się poczuć
dumni, że przeszli ten "horror". Są też tacy, którzy chcą poznać dalszą historię Isaaca.
Nic do rozumienia. To po prostu ludzkie.



Jeśli ja bym chciał poznać Dead Space, to zacząłbym od kupienia pierwszej części, a nie drugiej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować