Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Brotherhood z nową mapą do multi i nagrodą Amerykańskiej Gildii Pisarzy

11 postów w tym temacie

" Venezia by night" chyba nie taka nowa no bo to pewnie będzie zwykła mapa Wenecja tylko, że nocą tak samo jest na przykład z mapą Pienza. Poza tym gdzie Animus Update 3.0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj jak ja ich "lubię", zwłaszcza za to jak zostawili PC-ty z tyłu...
Nawet BioWare i ich "polityka" DLC przy tym wydaje się drobiazgiem, no i oni przynajmniej wypuszczą tytuł na wszystkie platformy w tym samym czasie.
Skoro traktują PC-ty jako klienta drugiej klasy to dlaczego ja mam im w czymś pomagać?
Sami strzelają sobie w stopę:Skoro gra w USA wyjdzie miesiąc wcześniej niż w Europie to ci wszyscy gracze z Europy którzy chcieli kupić a nie mogą, ściągną grę by zagrać i tym samym Ubisoft zarobi znacznie mniej niż gdyby wydali w Europie wtedy co w USA...
A dobrze im tak ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow - scenariuszowo brotherhood pokonał Star Wars TFU II - tylko to akurat nie jest żaden wyczyn ^^ TFU II pod względem głupiej fabuły może śmiało konkurować z CoD MW II :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że akurat te 4 to wcale nie było trudno zostawic w tyle... No- z Mass Effect (załóżmy 2) by sobie juz nie poradzili. Musze przyznac, że własnie te dwie gry zrobiły na mnie ogromne wrażenie pod względem fabuły Najlepsze 2 fabuły wszechczasów!! Powinni zrobić z nich filmy! (tak tak, wiem że robią Mass Effect)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, Pepsi, Pepsi. Writers Guild of America to nie żadna gildia pisarzy, tylko stowarzyszenie scenarzystów filmowych i telewizyjnych.


Taka ciekawostka: oficjalny profil Witchera na Facebooku lubi 50 tysięcy osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Failbook" ssie - mojego głosu w ten sposób na pewno nikt, nigdy i za nic nie otrzyma - nie będę promować syfu i basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 13:54, Vojtas napisał:

Oj, Pepsi, Pepsi. Writers Guild of America to nie żadna gildia pisarzy, tylko stowarzyszenie scenarzystów filmowych i telewizyjnych.


Uprzedziłeś mnie :)

A tak ogólnie, to nie ma za bardzo czym się szczycić. Tytuły konkurencji "mocnymi fabularnie" nazwać nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2011 o 12:18, Sanders-sama napisał:

Oj jak ja ich "lubię", zwłaszcza za to jak zostawili PC-ty z tyłu...
Nawet BioWare i ich "polityka" DLC przy tym wydaje się drobiazgiem, no i oni przynajmniej
wypuszczą tytuł na wszystkie platformy w tym samym czasie.


Teraz tak, a przedtem? Co np. z serią Mass Effect? Część pierwsza: najpierw exclusive XB360, później dostępny na PC. Druga część: najpierw na X360 i PC, dopiero później PS3. To jest bardzo podobna polityka, z tą różnicą, że przy tej serii dotąd poszkodowane było PS3, a przy serii Assassin''s Creed traci PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować