Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Treyarch - "W idealnym świecie wydalibyśmy grę bez bugów"

34 postów w tym temacie

Powinni zamiast robić patchy zabrać się za robienie dopracowanych gier, a nie na tempo pod obcasem szefa, bo jak na razie Black Ops jest jedną z najgorszych części CoD, gdzie nie ma nic ich własnego, bo wszystko zerżnięte żywcem z poprzednich odsłon (które były duuużo lepsze), a nawet z Crysisa jest całkiem sporo rzeczy, choćby schrzaniony lot helikopterem. Źle zrobione skrypty z lawiną lub gubienie się broni postaci i skryptów npców, jak dla ta gra nie powinna się wogóle ukazać, bo wydali betę, a nie pełnoprawny produkt, to by;ly pieniądze wywalone w błoto..
Dobrzeby było też aby gram.pl wyjaśniło czemu wywalili nagle info o Test Drive Unlimited 2, czyżby ktoś się pomylił, puścił za wcześnie, a może nie mają gry?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD zaczyna mi coraz bardziej przedstawiać FIFE - co roku nowa odsłona no i mało, jeżeli w ogóle czymś, się różni od poprzedniczki.

Pozostaje tylko trwać w nadziei, że Battlefield 3 rozgniecie Treyarch jak robaka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Etam, takie gadanie. Mnie w ogóle BO nie kupił. Jeśli MW3 będzie kiepski to się od tej serii odwrócę (choć i tak powinienem być jej wrogiem z racji tego, że jestem fanem serii BF :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mógłbym grać w takie odsłony CoD''a co roku, nawet co pół roku jeśli to możliwe. Jest szybko, efektownie, fabularnie znośnie no i filmowo. Nie chce jakichś arcydzieł, w końcu to tylko GRA ludzie, pograć godzinkę, dwie a potem wrócić do swoich normalnych zajęć nie pamiętając w co sie przed chwilą grało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba prędzej kupię nowy komputer niż oni sprawią żeby u mnie BO działał bez problemu (to nie jest ironia...) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 13:32, Piotr13PL napisał:

A ja mógłbym grać w takie odsłony CoD''a co roku, nawet co pół roku jeśli to możliwe.
Jest szybko, efektownie, fabularnie znośnie no i filmowo. Nie chce jakichś arcydzieł,
w końcu to tylko GRA ludzie, pograć godzinkę, dwie a potem wrócić do swoich normalnych
zajęć nie pamiętając w co sie przed chwilą grało...


I powiedz jeszcze, ze co połroku będziesz tę "kopię kopii, która jest zrobiona na innej kopi, która z kolei jest kopią innej kopii" co pół roku?

Taa zanim oni wydadzą taki patch, który poprawi BO, do stopnia uzytecznosci - mam na mysli zwalona optymalizacje i skaczacy radosnie fps. To zdarza nowego CoD wypuscić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Treyarch to ma chyba siedzibę w jakimś budynku po zakładzie chemicznym.Zamiast gadać takie bzdury wzięli by się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z newsa nie dowiedziałem się nawet o jakie błędy chodzi... Widać są one tak znane i oczywiste, że nie trzeba już o nich w ogóle pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierdzelenie. Pamiętam takiego Half-Life w 98. Gra praktycznie była pozbawiona błędów. Wielokrotnie ją przechodziłem, więc wiem o czym mówię.

Jak się chce, to wszystko można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 14:16, Darkstar181 napisał:

Pierdzelenie. Pamiętam takiego Half-Life w 98. Gra praktycznie była pozbawiona błędów.
Wielokrotnie ją przechodziłem, więc wiem o czym mówię.

Jak się chce, to wszystko można.


To było 13lat temu ^^
Czasu sie zmieniły, da się... ale mało komu się chce. Tylko w tym wypadku kasę i czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po CoD 5 mialem zle przeczucia gdy sie dowiedzialem ze robia kolejnego. Gralem na PS3 w CoD 5u siebie i to mnie zrazilo choc byly przeblyski ze jeszcze cos sie da zrobic na szczescie znajomy zakupil BO i pogralem u niego i co widzialem to samo co wczesniej tylko lekko lepsza grafika pozniejszy okres historyczny koniec a bugow to od samego poczatku mialem a gralem tylko 20 minut aaz 18 tu sie zacial bron znikala npc w ogole nie strzlelali tam gdzie trzeba. Zniknelo juz moje wrazenie ze jeszcze cos z tego bedzie bo jak narazie to przy serii cod trzymaja mnie tylko czesc 2 i 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bug bugowi nierówny . Jeśli są to drobne rzeczy w grach złożonych to potrafię zrozumieć , jeśli są oczywiście później poprawione . Jeśli natomiast błędy uniemożliwiają grę to powinni zwracać pieniądze . Jeśli coś kupuję to ma to działać . W przypadku PC mogą się tłumaczyć różnymi konfiguracjami komputera , ale w przypadku konsol to już chyba nie ma czym. Microsoft i Sony powinno w ogóle nie dopuszczać do wydawania zabugowanych gier na swoje maszynki ... wtedy zaczęto by się przykładać do ich produkcji .
Inna sprawa że my możemy dyskutować , a tak większość pewnie poleci przed świętami do sklepu po kolejną część COD-a .I w ten sposób zgadzamy się na wydawanie bubli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ich ograniczamy, teraz nie można wydawać gier pozbawionych dużych bugów które uniemożliwiają granie. Co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować