Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision powołuje nowe studio dla Call of Duty. Świetne wyniki DLC Pierwsze Uderzenie

27 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Seria Call of Duty jest tak popularna, że Activision dostrzegło potrzebę stworzenia specjalnej platformy tylko dla niej. Zajmie się tym nowo powołana do życia jednostka, Beachhead.

Przeczytaj cały tekst "Activision powołuje nowe studio dla Call of Duty. Świetne wyniki DLC Pierwsze Uderzenie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ile za to DLC Acti znów sobie zażyczyło? Może teraz już $25? ;) Nie wiem jak to jest, ale od jakiegoś czasu mam tak, że na sam widok tytułu Call of Duty dostaje wysypki :/

@Pepsi

Chyba powinno być "pobił rekord sprzedaży na platformie Xbox Live" a nie "w platformie Xbox Live"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co łyso? Kto mówił, że się nie sprzeda? Że nie znajdą frajerów na konsole, że gra i dodatek to uber bubel i nie powtórzy sukcesu MW2?

Konsolowcy napędzają nam DLC, a my pecetowcy cierpimy. Nie wiem za co, ale zawsze więcej frajerów było na konsolach z tymi śmiesznymi padzikami w rękach.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu normalnie nie rozumiem tego. Jak mozna dawac sie tak doić. Od premiery "Modern Warfail 2"przyżekłem sobie ze nie kupie zadnej gry od activizion, i nadal mam zamiar dotrzymac slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest niesamowite........... ilu głupich ludzi chodzi po ziemi i daje się doić. xkarionx mam podobne postanowienie z tym że jeszcze staram się nie kupować gier dla Gamef for Windows ( wyjatki to bioshock 2 i fallout 3 game of the year eidition)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... A ja nadal ekscytuję się Titan Packiem do UTIII, który jest totalnie "osom" i jeszcze był za free do ściągnięcia z neta.

Jakoś bez mapek do MW2 wytrzymałem to i jak kupię BO to też bez nich wytrzymam... Mogliby zamiast tego dać dla fanów narzędzia do tworzenia mapek i nie byłoby problemu... ach, przepraszam... Kotick to... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli zbliża się płatne CoD. Bardzo dobry ruch :D Bo jak zrobią platformę to już tylko krok do mikropłatności, a z mikropłatności do abonamentów etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 10.02.2011 o 09:42, KhazarOne napisał:

Konsolowcy napędzają nam DLC, a my pecetowcy cierpimy. Nie wiem za co, ale zawsze więcej
frajerów było na konsolach z tymi śmiesznymi padzikami w rękach.


Konia do WoWa za jedyne 20$ sztuka (na czym Blizz zbił kupę kasy) to pewnie też kupowali "frajerzy z konsol z tymi śmiesznymi padzikami w rękach" :))) ?

Także - "spłyń waść, wstydu oszczędź" ;-). Acha i pisz za siebie - "ja pecetowiec", a nie " my pecetowcy", bo ja też gram na PC (od dawna) i ZDECYDOWANIE się z Twoimi poglądami nie identyfikuje. Bo nie zamierzam stać w jednym szeregu z jakimś ograniczonym łomem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby twórcy gry dostosowywali cenę DLC do polskich warunków to czasem bym się skusił, a tak jedynym DLC które kupiłem było Joe''s Adventures na Steamowej przecenie za 8 złotych.

kilka mapek za 50 złotych!!! hańba. za tą cenę można całkiem nową grę dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dąży do Call of Duty z abonamantem i/lub mikropłatnościami. Activision doskonale wie, jak zarobić, trzeba im to przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 09:42, KhazarOne napisał:

No i co łyso? Kto mówił, że się nie sprzeda? Że nie znajdą frajerów na konsole, że gra
i dodatek to uber bubel i nie powtórzy sukcesu MW2?

Konsolowcy napędzają nam DLC, a my pecetowcy cierpimy. Nie wiem za co, ale zawsze więcej
frajerów było na konsolach z tymi śmiesznymi padzikami w rękach.

Pozdrawiam



Banik powinni Ci sypnąć z miejsca. Znasz wszystkich tu na forach, że nazywasz ich frajerami? Co ty wiesz o gamingu na konsolach, skoro powtarzasz te stereotypowe kawałki dzieciaków? Nie masz pojęcia o rynku gier, i dla Twojej wiadomości, nie ma znaczenia czy grasz na pc, na konsoli, czy na obu. Na każdym są "frajerzy"(a może ludzi, których po prostu na to stać?) Mam Ci wymieniać wszystkie gry MMO, w których ludzie tracą co miesiąc 50 zł na mikropłatności albo co gorsza - abonament? Dlaczego ich nie nazywasz frajerami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować