Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision nie liczy na kolejny rekord nowego Call of Duty

20 postów w tym temacie

Halo Reach i Medal of Honor, to żadni konkurenci, z tym ostatnim to było wiadomo, że nie wypali, Reach liczyłem, że małe hamburgery bardziej się rzucą na ten tytuł, ale ostatecznie nie jest to seria aż tak popularna jak CoD.

Co do BF3, to znowu EA, także dla mnie z góry odpada jako shooter do multi.

Jedyne co według mnie może mieć spory wpływ na sprzedaż to zamieszanie, kto tak naprawdę tą grę robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezależnie od tego kto zrobi tę grę, o czym będzie i na ile godzin starczy, będzie kolejny rekord... Niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba mam deja vu. A nie, to tylko Acti się powtarza. Jeśli chodzi o nowego CoD''a to mam zamiar kupić tylko MW3 i tylko wtedy kiedy za produkcję odpowiedzialne będzie Infinity Ward. W razie innej opcji nie mają co liczyc na moje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na Crysis 2, multi mają podobny, ale bardziej rozbudowany. Wkurza mnie już to, niech się raz przejadą, i dniu premiery kupi tą grę 100 osób, i niech zarobią figę, bo TA SERIA NISZCZY SHOOTERY. Polecamy najnowszą grę BulletStorm, BF3, Crysis 2. Ja w zeszłym roku spasowałem, nie kupiłekm nowego Calla, tylko odkopałem starego Crysis''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahahha... przed poprzednią częścią mówili dokładnie to samo :D a miesiąc przed premierą im się odmieniło że będzie mega sukces.... hahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, że nie liczą bo mam nadzieję, iż gracze w końcu zmądrzeją i nie kupią n-ty tej samej gry, która zresztą już w pierwowzorze nie była jakaś super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wydadza jeszcze wiecej na marketing to sie jeszcze lepiej sprzeda, mogliby ja nawet dac do produkcji city interactive a i tak bylby rekord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pomyśleć, że na mnie reklama działa odwrotnie niż na szare masy. Chwaliłem serię kiedyś, teraz krytykuję ją z byle okazji. Ach, te "cudowne" MW2...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego że nie liczą na większy sukces :) Nowego CoD`a robi inne studio które nigdy nie robiła u Activision :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 19:33, vegost napisał:

Nic dziwnego że nie liczą na większy sukces :) Nowego CoD`a robi inne studio które nigdy
nie robiła u Activision :)


Normalnie święto jakieś ;) Jak nigdy, muszę się z Tobą zgodzić :) Dokładnie miałem identyczną myśl: Nie wróżą powtórki sukcesu bo nie ma Infinity Ward :) A dla Sledgehammer będą to pierwsze kroki w świecie CoD. Proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, jasne. Activision może sobie zakładać niższą sprzedaż CoDa, ale rzeczywistość spokojnie weryfikuje ich ostrożne "założenia", gdy tylko pojawia się następna część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 20:05, Phobos_s napisał:

Normalnie święto jakieś ;) Jak nigdy, muszę się z Tobą zgodzić :) Dokładnie miałem identyczną
myśl: Nie wróżą powtórki sukcesu bo nie ma Infinity Ward :) A dla Sledgehammer będą to
pierwsze kroki w świecie CoD. Proste :)


No widzisz :) Jednak potrafimy życ razem w zgodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w ogóle można mówić, że ta gra jest "nowa" wyszła jakieś 3 miesiące temu, w takim tempie jak Acti wypuszcza CoD-y... czas płynie inaczej xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem fanem seri coda, ale po COD BO się zawiaodłem i myśle nad rozstaniem sie z seria i przezuceniu sie na Battlefield 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thomas Tippl: "W celu zachowania roztropności i mając na uwadze niesamowity sukces, jaki odniósł Call of Duty: Black Ops, zakładamy, że nasza jesienna premiera osiągnie wyniki niższe od swojego poprzednika. Kontynuujemy zatem nasz ubiegłoroczny plan"

Bobby Kotick: Aaaaa... MAMY CIĘ!!!!!!!!!!!!!! (wchodzą ludzie z kwiatami i kamerą... ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować