Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - demo już jutro!

120 postów w tym temacie

Ciekwe czy znowu będzie trzeba sie gdzieś rejstrowac czy będzie na serwerze CDP, oczekuje na nie z niecierpliwością dobrze ze wogłe jest owe demo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak! Nareszcie! Właśnie zaczęło mi brakować czegoś nowego na kompie :) Już nie mogę się doczekać! Dlaczego już nie może być jutro? :P
PS: wszystkim chętnym polecam www.fileplanet.com <--- darmowa rejestracja daje bardzooo szybkie połączenie do ściągania plików a pozatym są tu zawsze najnowsze mody, dema i sterownik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh! To się nazywa szok! Eh, na szczęście jutro nie mam już zajęć na uczelni, oj się będzie działoooooo!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że to już jutro wkońcu zobaczymy ,jak zmieniła sie gra w stosunku do wersji beta (testowałem).
Ale to demko to tylko przedsmak tego co przyniesie nam premiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 09:15, Khem napisał:

Tak! Nareszcie! Właśnie zaczęło mi brakować czegoś nowego na kompie :) Już nie mogę się doczekać!
Dlaczego już nie może być jutro? :P
PS: wszystkim chętnym polecam www.fileplanet.com <--- darmowa rejestracja daje bardzooo
szybkie połączenie do ściągania plików a pozatym są tu zawsze najnowsze mody, dema i sterownik
:D

NO rewelka
Na bezpłatne ściąganie trzeba poczerkać kilkadziesiąt minut w kolejce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety to fakt:/ Jak wyjdzie coś nowego to można czekać napraaaaaaawdę długo:/ Lepiej zassać z innych stron bo nie czeka się przeważnie kilkadziesiąt minut tylko zasysa odrazu może z troche mniejszą szybkością, ale i to nie zawsze mniejszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze używam FilePlanet - nigdy nie miałem od nich uszkodzonego pliku, a czekanie - cóż, wcale nie musisz w tym czasie siedzieć przy kompie... :P

Eh, ciekawe, co poprawili w stosunku do bety (też testowałem). Liczę przede wszystkim na poprawę stabilności, bo krzaczyło mi się niepomiernie... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować