Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Juarez: The Cartel - szczegóły

10 postów w tym temacie

Mam nadzieję na dobrą grę... I oby tak było. Te przeniesienie do czasów współczesnych może im wyjść na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery:


Ja jestem tylko ciekaw jakim cudem znaleźli potomka McCall''ów :P Thomas i Ray zginęli bezpotomnie - no chyba, że Ray jako mało święty pastor (w końcu pastor teoretycznie mógł mieć żonę) obracał na boczku panienki między Więzami Krwi a pierwszym CoJ''em. Billy w końcu był czystej krwi Meksykaninem, a Thomas był tylko jego przyszywanym ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weźcie sobie nie żartujcie, że ta gra działa na nowszej wersji silnika z Call Of Juarez 2 ;o Przecież na tych screenach gra wygląda fatalnie, wszystko takie nijakie...(rozumiem, że to wczesna wersja, ale do lata zostały jakieś 5-6 m-c...). Po za tym styl, m.in. drugi screen z trzema postaciami, jest taki, taki, nie poważny ;o ironiczny... Ci bohaterowie wyglądają "sztucznie" i są zabawnie "przemaxowane"(helikopter z tyłu to nasila) jak na poważną tematykę i chyba poważną grę ;o

Ogólnie kojarzy mi się to z Total Overdose(ci co grali powinni wiedzieć o co chodzi). Gra niby była jakby poważna, a jednak śmieszna ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Western – gatunek filmu fabularnego, powieści awanturniczej, albo też sztuki scenicznej obejmujący utwory, których akcja rozgrywa się w okresie kolonizacji i stabilizowania się życia na terenach zachodnich stanów USA, zwanych Dzikim Zachodem.

Ale to nadal western, tylko że współczesny.

"Powróci bullet-time."

A nie było go?

Fajnie, że twórcy zdecydowali się na tryb kooperacji, choć mogli o tym pomyśleć przy okazji prac nad Więzami Krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2011 o 20:29, Growin napisał:

Przecież oni chodzili i ru**ali wszystko co się rusza. O potomka nietrudno...

A teraz jest inaczej hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować