Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test zestawu słuchawkowego Mad Catz Tritton AX Pro

10 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2011 o 19:14, olo-koksik napisał:

Albo sie przeoczyłem albo nie napisałeś ceny a to jeden z najważniejszych z aspektów.


W necie znalazłem duży przedział - od 600 do 900 pln. Mad Catz ma teraz w Polsce oficjalnego dystrybutora, jednak też nie mam od niego info na temat ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co czekam na Razer Chimaera. O ile ich cena nie będzie wygórowana (hmm...) to myślę że je kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prosze, w zeszłym tygodniu właśnie je zakupiłem, natomiast kupującym polecam zamówić zestaw z Amazona (usa) - za produkt wraz z wysyłką przy obecnym kursie dolara zapłaciłem około 560zł, podczas gdy najtaniej w sieci w polsce znalazłem za 630 zł z wysyłką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co kojarzę to firma impakt jest dystrybutorem tego typu sprzętu ale nie sprzedaje ona na rynku detalicznym... widzę na ich stronie, że jest tam więcej tego sprzętu.
Skwark ciekawe co zrobisz jak Ci coś pierdyknie w tym headsecie... ja już wolałbym to nabyc lokalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2011 o 15:08, zerasq napisał:

z tego co kojarzę to firma impakt jest dystrybutorem tego typu sprzętu ale nie sprzedaje
ona na rynku detalicznym... widzę na ich stronie, że jest tam więcej tego sprzętu.
Skwark ciekawe co zrobisz jak Ci coś pierdyknie w tym headsecie... ja już wolałbym to
nabyc lokalnie


Owszem Impakt. Jest tam również sugerowana cena detaliczna i wynosi ona 720 złociszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doslownie 10 minut temu mialem je w rekach i zastanawialem sie nad kupnem, postanowilem jednak poczytac najpierw opinie w necie, swietnie ze akurat trafilem na gram.pl. Cena troche straszy bo 189 euro ale jak juz brac to cos dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 20:05, Skwark napisał:

No prosze, w zeszłym tygodniu właśnie je zakupiłem, natomiast kupującym polecam zamówić
zestaw z Amazona (usa) - za produkt wraz z wysyłką przy obecnym kursie dolara zapłaciłem
około 560zł, podczas gdy najtaniej w sieci w polsce znalazłem za 630 zł z wysyłką :)



Mozesz mi powiedziec jak to sie podlancza do PC, bo robie wedlug instrukcji ale nadal jest wiele nie wiadomych. Czy zeby miec 5.1 to musze bezposrednio 4 kable wpiac w komputer do Karty Dzwiekowej i do sluchawek czy mam uzywac do tego Adaptera ktory mi dali. Dodam ze mam ta wersje z 2012 roku troszke inny adapter, wiekszy niz te starsze modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować