Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops - mapy trybu Zombie odblokowane na weekend

10 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2011 o 14:46, Jeffero napisał:

Żeby odblokować te mapki wystarczyło przejść grę albo wpisać jeden kod w menu gry, w
komputerze...Ale prezent ;/ ...


Ba, ale zapewne jest to dla osób które niedawno grę kupiły. Zresztą to Acti, trudno się po nich cudów spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatka wyszła? Mi póki co nic nie ściągało, ale zobaczymy. A ten prezent od Activision, to na prawdę szaleństwo, aż tyle fajnych rzeczy na weekend... Jestem ciekaw tylko czy na prawdę pozwolą Treyarch wydać modtoolsa. Może i wydadzą, ale zapewne po kilku płatnych mappackach, kiedy dodatkowo spadnie ilość ludzi grających w tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 14:56, SongoX napisał:

Łatka wyszła? Mi póki co nic nie ściągało, ale zobaczymy.


Na Steamie jest już karta aktualizacji, więc patch powinien być.

Dnia 19.02.2011 o 14:56, SongoX napisał:

Widząc ten nagłówek pomyślałem, że odblokowali mape/mapy zombie z dlc :|


Ha, i mieliby za darmo, nawet czasowo, dać coś za co normalnie płacisz? ;) Nie ten adres niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając tytuł newsa miałem nadzieję, że przez weekend będzie dostępna za darmo ta mapka do zombie z First Strike. Ehh marzenia warto mieć :/
Ale jakże zaszaleli, w końcu żeby odblokować Five potrzeba 5-6 h na skończenie gry, a do Dead Ops trzeba wpisać jakąś komendę w komputerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatka poprawia pewne błędy techniczne i odblokowuje wymienione wyżej mapy.

Fajnie, że kilka miesięcy po premierze wychodzi łatka, która podobno naprawi błędy techniczne.

A co do tych map to jedną z nich da się odblokować po 10 sekundach od uruchomienia gry, a drugą ukończeniem kampanii...Acti to skompcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając aktualizację Steama myślałem, że dodano mapy z World at War, a dali tylko coś, co już mam.

Słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noo nie to przerośli własną głupotę
słowa acti "Hej a może damy im za darmo coś.... "nie za darmo co ty och**ałeś?" no damy im za darmo mapki do zombie co już mają...." co to za pomysł!!
To tak gdyby steam dał tobie darmową grę "zupełnie za free" którą już masz na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować