Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Magicka - recenzja

26 postów w tym temacie

Nic dziwnego, że dopiero teraz się recenzja tej gry pojawiła, gra na początku (i dalej jest) była tak zabugowana, że się jej przejść nie dało ~~ a jak połączyć to z zapisywaniem gry, to mnie nie raz szlag trafiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw ściągnąłem pirata...
Potem, po przejściu dwóch poziomów w singlu, postanowiłem wpisać do steama informacje ze swojej karty i kupić tę grę. NA PRAWDĘ się opłacało.

Znaczy... gra ma jakoś za mało klatek. I nie wiem czemu, bo mój sprzęt to C2D E6850 i Geforce 8800GTX + 4 gb ramu. Na 1920x1080 i na średnich cieniach wciąż jest lekkie opóźnienie. Da się grać i na dłuższą metę to tak nie przeszkadza... ale jednak!
Jeśli ktoś zna rozwiązanie, to prosiłbym o kontakt na gg: 8607024, albo o maila: zielony.koralowiec@gmail.com

Byłbym na prawdę wdzięczny, bo w necie nie znalazłem rozwiązania tego problemu.
Na mniejszej rozdziałce i detalach wciąż jest to samo. Niezależnie od ustawień grafiki poziom opóźnienia jest taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak komunikacji głosowej? Może się mylę, ale zarówno X360, PS3, jak i Steam mają obsługę rozmów głosowych, więc skąd taki minus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie złego czarownika Khana, ale Grimnira! Khan to przywódca orków... fabuła nie jest wcale aż taka zła, dość standardowa :P

A najbardziej lubię Vlada, który ku powszechnemu zdziwieniu okazuje się... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bodajże wyszedł 12 update... :facepalm:... mistrzostwo, ale gram przez tunngle po sieci :):)
Gra wymiata fakt, ale jeśli weszłaby karta gracza w tamtym roku, to firma już by zbankrutowała za te bugi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest wypas i tyle. Zastanawia mnie tylko to forum. Jeden gość chwali się, że ściągnął pirata. Drugi, że gra nielegalnie po jakiejś tam sieci p2p(gra wymaga steama i to jedyne źródło jej zakupu). Chyba przegapiłem zmiany w regulaminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tryb LAN, coby pograć z trzema nieco wstawionymi osobnikami na laptopach, tudzież innych mózgach elektronowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 21:24, likop2 napisał:

Czy jest tryb LAN, coby pograć z trzema nieco wstawionymi osobnikami na laptopach, tudzież
innych mózgach elektronowych?

Ma lan przynajmiej w opcjach multi jest taka zzakładka a jak masz pada to można we czterech na 1 kompie 1 gracz klawiatura reszta pady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 20:11, Lailonn napisał:

Gra jest wypas i tyle. Zastanawia mnie tylko to forum. Jeden gość chwali się, że ściągnął
pirata. Drugi, że gra nielegalnie po jakiejś tam sieci p2p(gra wymaga steama i to jedyne
źródło jej zakupu). Chyba przegapiłem zmiany w regulaminie...

Ten, co chwali się piratem łamie regulamin. Drugi już nie. Magicka była na początku tak popsuta, że twórcy sami postawili serwer Hamachi, aby można było grać po sieci. Zresztą odkąd to granie po sztucznym lanie jest zabronione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 21:46, Zaitsev napisał:

> Gra jest wypas i tyle. Zastanawia mnie tylko to forum. Jeden gość chwali się, że
ściągnął
> pirata. Drugi, że gra nielegalnie po jakiejś tam sieci p2p(gra wymaga steama i to
jedyne
> źródło jej zakupu). Chyba przegapiłem zmiany w regulaminie...
Ten, co chwali się piratem łamie regulamin. Drugi już nie. Magicka była na początku tak
popsuta, że twórcy sami postawili serwer Hamachi, aby można było grać po sieci. Zresztą
odkąd to granie po sztucznym lanie jest zabronione?


To może jakieś ostrzezenie skoro łamie regulamin? Rozumiem że jesteśmy w Polsce ale moim zdaniem wszystkie objawy piracenia powinny się spotykać z odzewem ze strony serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 21:46, Zaitsev napisał:

Ten, co chwali się piratem łamie regulamin. Drugi już nie. Magicka była na początku tak
popsuta, że twórcy sami postawili serwer Hamachi, aby można było grać po sieci. Zresztą
odkąd to granie po sztucznym lanie jest zabronione?


Odtąd? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=61763&pid=563

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 22:27, Mercuror napisał:

> Ten, co chwali się piratem łamie regulamin. Drugi już nie. Magicka była na początku
tak
> popsuta, że twórcy sami postawili serwer Hamachi, aby można było grać po sieci.
Zresztą
> odkąd to granie po sztucznym lanie jest zabronione?

Odtąd? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=61763&pid=563

Niestety - nie będę komentował pracy moderatorów. To nie moje kompetencje. Jeżeli uważacie, że zostaliście niesłusznie ukarani, to napiszcie posta albo wyślijcie maila do nas. Ja swoje zdanie na temat grania po LAN-ie napisałem w cytowanym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pirat piratem. Dema nie dostałem, a 40zł było mi szkoda w ciemno wydawać. Nazywajcie mnie jak chcecie, ale grę kupiłem i czuję się czysty. Tak zwana jazda testowa. Nie lubię piracenia, ale jeszcze bardziej nie lubię wyrzucać pieniędzy na coś, czego nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować