Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - Killzone 3 pokonał Bulletstorm

30 postów w tym temacie

ciężko porównywać grę która wyszła tylko na PS3 z grą która wyszła na PS3, xBoxa i PC :) nie bardzo rozumiem jak można to porównać! Ja osobiście wybrałem Bulletstorma ( i nie dlatego że nie mam PS3 :D:D ). Liczę na trochę inne spojrzenie na FPSy... dziś dotarła do mnie przesyłka... wieczorem zaczynam rozwałkę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 12:24, Komenty napisał:

Nie spodziewalem sie tego w Wielkiej Brytanii bedacej europejska ostoja Xboksa.

Niby od kiedy ?
PS: Bulletstorm FTW ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 12:33, Czaroxxx napisał:

Killzone 3 to naprawdę świetna gra nie dziwie się wynikowi.


Bulletstorm to naprawdę średnia gra, nie dziwię się wynikowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że Killzone to znana marka co oznacza, że na start ma swoich fanów a wielu ludzi podchodzi sceptycznie do nowych marek, ponieważ są często słabe lub średnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 13:49, Ring5 napisał:

>

Bulletstorm to naprawdę średnia gra, nie dziwię się wynikowi.


A " Killzone 3 " to dzieło sztuki? ;)
takie gry jak " Killzone " czy też CoD jest zawsze tak że wygrywa nie gra a marka jaką sobie dana seria wyrobiła - gdyby " Bulletstorm " startował razem z CoD 8,9,10,itp. to też można by w ciemno przewidzieć wynik konfrontacji obu tytułów
ważne że są jeszcze twórcy którzy nie boją się promować nowej marki w tym hermetycznym światku tzw.strzelanek
" Bulletstorm " też nie jest dziełem sztuki ale na pewno jest grą wartą zainteresowania oraz pewnym powiewem świeżości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 13:49, Ring5 napisał:

> Killzone 3 to naprawdę świetna gra nie dziwie się wynikowi.

Bulletstorm to naprawdę średnia gra, nie dziwię się wynikowi.


Nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ex wygrywa z multiplatformówką,albo Kilzone 3 jest niezwykłe albo Bulletstorm niezwykle słaby.Niby Kz to znana marka ale z drugiej strony sam nie wiem na co był większy hype.Sam trochę ostygłem po premierze BS.Recenzenci opisują to jak średniaka(do tego w recenzjach które czytałem nie było nic nowego,wszystkiego dowiedziałem się przed premierą)a mimo to dają wysoką ocenę i wychwalają.Opinie w internecie też są różne.A dema na PC jak nie było tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 13:47, maXan napisał:

> Nie spodziewalem sie tego w Wielkiej Brytanii bedacej europejska ostoja Xboksa.

Niby od kiedy ?
PS: Bulletstorm FTW ;P


Ano pewnie od czasu premiery. Tu masz dane sprzed 2 lat i sprzed 1,5 roku (nowszych nie widac):

http://www.mcvuk.com/news/32922/UK-console-installed-base-hits-22-million
http://www.mcvuk.com/news/34906/Official-UK-installed-base-tops-24m

1,5 roku temu xboksow bylo 3,9 miliona, a PS3 2,2 miliona na Wyspach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 15:14, Komenty napisał:

> > Nie spodziewalem sie tego w Wielkiej Brytanii bedacej europejska ostoja Xboksa.

>
> Niby od kiedy ?
> PS: Bulletstorm FTW ;P

Ano pewnie od czasu premiery. Tu masz dane sprzed 2 lat i sprzed 1,5 roku (nowszych nie
widac):

http://www.mcvuk.com/news/32922/UK-console-installed-base-hits-22-million
http://www.mcvuk.com/news/34906/Official-UK-installed-base-tops-24m

1,5 roku temu xboksow bylo 3,9 miliona, a PS3 2,2 miliona na Wyspach.


Ciekawie to przedstawiłeś. Pod koniec 2009 PS3 miało najlepszą sprzedaż od czasu premiery konsoli. Początek 2010 też dla Sony. Był deficyt PS3 nawet. Koniec 2010 dla Microsoftu. Dzięki USA i Kinectowi w ciągu miesiąca nadrobili dwumilionową przewagę PS3 w sprzedanych konsolach w 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że Killzone wygrał z Bulletstormem wcale nie powinno dziwić ponieważ Bulletstorm to gra nowa i Killzone to gra znana i ma już wyrobioną markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 15:38, MrGregorA napisał:

Ciekawie to przedstawiłeś. Pod koniec 2009 PS3 miało najlepszą sprzedaż od czasu premiery
konsoli. Początek 2010 też dla Sony. Był deficyt PS3 nawet. Koniec 2010 dla Microsoftu.
Dzięki USA i Kinectowi w ciągu miesiąca nadrobili dwumilionową przewagę PS3 w sprzedanych
konsolach w 2010.


Rozmawiamy o Wielkiej Brytanii, tak? Tam Xboks wtedy mial przewage i sadze ze taka przewage ma tez teraz (choc Sony pewnie troche nadrobilo w 2010 r. dzieki GoW3, czy Heavy Rain). Poza tym to nie tak, ze z premedytacja prezentuje tylko te dane, ktore potwierdzaja moja teorie. Po prostu nowszych nie znalazlem. Jesli masz gdzie dane o sprzedazy konsol w 2010 r. w UK to podaj - chetnie rzuce okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vgchartz.com - należy je jednak traktować mocno z przymrużeniem oka. Oficjalne dane są na jp.playstation.com. Co do xboxa to nie wiem gdzie można to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2011 o 15:58, MrGregorA napisał:

vgchartz.com - należy je jednak traktować mocno z przymrużeniem oka. Oficjalne dane są
na jp.playstation.com. Co do xboxa to nie wiem gdzie można to sprawdzić.


Korzystalem z VGchartz.com, ale myslalem, ze mozna tam zdobyc tylko dane zbiorcze (EMEAA), a nie w podziale na poszczegolne kraje, ale po zalozeniu konta dostepnych jest wiecej szczegolow. Otoz w UK sprzedalo sie jak dotad 6,2 mln Xboksow oraz 3,9 mln PS3. Wyspiarze maja raczej wiecej wspolnego z Amerykanami niz z Europa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych, którzy narzekają na Bulletstorma - zamiast w kółko powtarzać jaka ta gra jest słaba(a nie jest) to spójrzcie na tytuły jakie pokonała. Przykłady? Call of Duty Black Ops, Dead Space 2, Assassin''s Creed Brotherhood. Na dodatek przypominam, że to polski wytwór więc cieszmy się, że jest chociaż w pierwszej dziesiątce ;)

Gratuluję PCF, oby tak dalej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować