Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepiej sprzedającą się grą w historii PS3 jest...

23 postów w tym temacie

zanim przeczytalem newsa to juz znalem odpowiedz, na vgchartz pokazuje 8.71mln, chyba tylko nastepny cod jest w stanie to pobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, czyli multiplatformowego Black Opsa sprzedali na PS3 w większej ilości sztuk niż tworzonego przez 6 lat tylko na PS3, bajeranckiego GT5? Ja cię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą nakręcać hype, aż wyjdzie wielki gniot mało kto kupi, recenzje zjadą na 4/10 i padnie w końcu marka CoD. Nowa część jest słaba w porównaniu do poprzednich. Singla przeszedłem raz i nie chce mi się wracać, a multi odpuściłem po 2 tygodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Call of Duty: Black Ops jest najlepiej sprzedającą się grą w historii PS3 - podała firma Activision (...) Choć żadne konkretne liczby nie padają (...)"
Nie ma jak pr, w dodatku przed wyjściem DLC do Black Ops - zbieg okoliczności? nie może być! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawalo mi sie, ze do zakonczenia roku fiskalnego 2010 MGS mial >5mln. sprzedanych egzemplarzy wciaz bedac oczko wyzej od GT5P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że sprzedaż nie idzie w parze z jakością. Ale co się dziwić, CoD to prosta masówka dla mało wymagających graczy. A zwykle takie się najlepiej sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście trudno uwierzyć, że ta gra się tak dobrze sprzedaje. Genialny marketing oraz sprzedaż nie musi odzwierciedlać jakości. Byłem w szoku widząc jak ta gra wygląda, jak wyglądają animacje. Jeśli komuś te wady nie przeszkadzają - to z pewnością będzie mile spędzał czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko zastanawia jedno: wszyscy tak narzekają na Call of Duty, plują jadem, wyzywają od szamba... W takim razie czemu ta gra sprzedała się w 20 mln kopii? Może tak silna nagonka tylko w Polsce występuje, a jak wiemy jesteśmy mało znaczącym rynkiem. Ostatnio SCEP chwaliło się, że w Polsce sprzedało się 300 tyś. konsol PS3 - jak tak pomyśleć to te 300 k przy prawie 50 mln to chyba nie jest zbyt dużo.

Eee, a ja tam chrzanię. CoDa raczej nie kupię chyba, że będzie miał tryb kooperacji. Ostatnio z kumplem polujemy na gry dające możliwość zaliczenia wspólnie kampanii. Wieść o tym, że Killzone 3 daje możliwość grania w co-opa tylko w split screenie była dla nas druzgocząca (on mieszka w Białymstoku, ja w Olsztynie). Kto by teraz chciał grać na jednej konsoli z malutkimi ekranikami jak o wiele wygodniej jest przez internet, z headseatem - z bratem próbowaliśmy tak z Residentem 5 i było kiepskawo. [Sorry za lekkiego off-topa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2011 o 19:09, czaczi87 napisał:

Mnie tylko zastanawia jedno: wszyscy tak narzekają na Call of Duty, plują jadem, wyzywają
od szamba... W takim razie czemu ta gra sprzedała się w 20 mln kopii?

myslę, że to tak jak z justinem bieberem albo zmierzch/twilight, wszedzie negatywne komentarze a popularność maja bardzo duza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD Black Ops ??? O kurcze . Wczoraj demko Black Ops ograłem i się załamałem . To demo jest ze wczesnej wersji gry czy bezpośrednim wycinkiem z pełnej ??? Jeśli to co zobaczyłem jest wycinkiem pełnej to powiem tyle , ta gra jest krokiem w tył w stosunku do Modern Warfare 1 i 2 i ich poziom jest dla niej nie osiągalny . Graficznie to się chyba nie zmieniło za bardzo nic , granaty odbijają się jak piłki kauczukowe , animacja postaci jest dziwna , wrogowie pancerniki też się zdarzają - wywaliłem w kolesia pół magazynka a ten stoi jak by nigdy nic , aż za bardzo widać wytyczoną przez autorów ścieżkę - nie zrób czegoś w odpowiednim momencie jak autor chce to zgon !!! Coś z tą grą jest nie tak , czy mi się tylko tak wydaje ?? Na premierę kupić tą grę to lekka przeginka . Nie warta jest 200 zł . Srogo się zawiodłem po demie . Zwyczajny przeciętny średniak , mocno przereklamowany . Poczekam aż Black Ops będzie po 80 zł to w tedy może się zastanowię nad zakupem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo Black Ops i nawet go nie ukończyłem. W pewnym momencie miałem serdecznie dość irytujących skryptów które dominowały w grze. Wątpię aby w pełniaku było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować