Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Logitech Z906 - nowy zestaw głośników 5.1

24 postów w tym temacie

Piękne! Ja posiadam Z5500 ale chciałbym mieć te nowe :P Póki co nie wymieniam bo sprawują się znakomicie, a mam je już 5 lat. :) Logitech to superaśna firma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już coś! Liczne łącza, design no i wielka moc robią swoje!!! Ja byłem bardzo zadowolony z zestawu Logitecha 2.1 - też dawało to czasdu, że aż sąsiadka waliła przez sufit abym ściszył. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm czy ten zestaw to będzie następca Z5500 ? : ) Może się wypowiedzieć ktoś kto ma taki zestaw ? Osobiście używam Gigaworksów G550W i sobie chwale :) Czy to będzię lepsze ? Nie wiem. Pod względem wejść i wyjśc może tak ;) Ogólnie od paru lat nie ma wojny między Logitech a Creative jeśli chodzi o zestawy 5.1. Coś się stało czy co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei posiadam zwykłe głośniki za 100 zł i zintegrowaną kartę dźwiękową. Nie mam pojęcia jaki sens ma kupowanie takiego zestawu, zwłaszcza, jeśli nabywcą ma być przeciętny gracz. Skoro cena tych głośników ma oscylować wokół 1000 zł, to czy nie lepiej zainwestować taką kwotę w kartę graficzną lub procesor? Oczywiście zawsze znajdą się ludzie, dla których dźwięk ma niebagatelne znaczenie, mi jednak wystarczą zwykłe głośniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 18:10, vegost napisał:

Hm czy ten zestaw to będzie następca Z5500 ? : ) Może się wypowiedzieć ktoś kto ma taki
zestaw ? Osobiście używam Gigaworksów G550W i sobie chwale :) Czy to będzię lepsze ?
Nie wiem. Pod względem wejść i wyjśc może tak ;) Ogólnie od paru lat nie ma wojny między
Logitech a Creative jeśli chodzi o zestawy 5.1. Coś się stało czy co ? :D



posiadam z5500 i z tego newsa mozna wywnioskowac ze to bedzie ten sam zestaw tylko w troche innym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie następca z5500, lecz z5500 z nowym panelem i designem i... obniżoną mocą subwoofera. Lepiej by było jak by w satelitach dołożyli średniotonówki, bo z5500 ma z średnimi zakresami problemy. Podłączanie 6 urządzeń na raz - fajnie, ale w 99% przypadków będzie niewykorzystane, w przeciwieństwie do dwudrożnych satelit, które przydałyby się każdemu, kto czasami też słucha muzyki, zwłaszcza tej nieco bardziej ambitnej od ciągłego łomotu z basa. Za jakiś czas na allegro pewnie będzie pełno takich paneli do kupienia osobno, ciekawe, czy będą kompatybilne z z5500. Jak tak to sobie kupię - sasasasasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2011 o 21:20, Woo-Cash napisał:

Dlaczego zakładasz, że odbiorcą ma być gracz?


Początek arytkułu mówi sam za siebie:
"Logitech zaanonsował właśnie nowy zestaw głośnikowy dla graczy w systemie 5.1"
Ja zaś uważam, że taki system nagłaśniający, bo nie wiem jak to inaczej nazwać, nie jest potrzebny graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2011 o 00:42, Szynkars napisał:

Początek arytkułu mówi sam za siebie:
"Logitech zaanonsował właśnie nowy zestaw głośnikowy dla graczy w systemie 5.1"
Ja zaś uważam, że taki system nagłaśniający, bo nie wiem jak to inaczej nazwać, nie jest
potrzebny graczom.


Cóż jak byś usłyszał dobrą gre na porządnych głosnikach 5.1 typu Gigaworksy G550 czy Z-5500 to zmienił bys zdanie. Grałem w Dragon Age i byłem totalnie zaskoczony :) Jedna wielka bitwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczą zwykłe głośniki. Na jednym z portali czytałem, że ich cena ma wynieść ok. 1500 zł. Dla mnie to zdecydowanie za dużo, nawet jeśli dźwięk miałby być 10 razy lepszy od pochodzącego z moich głośników. Zaoszczędzoną w ten sposób kwotę wolę przeznaczyć na ważniejsze części do komputera, tj. procesor czy karta graficzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2011 o 00:42, Szynkars napisał:

Ja zaś uważam, że taki system nagłaśniający, bo nie wiem jak to inaczej nazwać, nie jest
potrzebny graczom.

Jakbyś sobie zagrał na takich głośnikach w Battlefielda, CoHa, czy w jakąś inną grę z dobrym dźwiękiem, to od razu byś zmienił zdanie. Normalnie bitwa w twoim mieszkaniu :) Uwierz mi, sam posiadam zestaw 5.1 od logitecha, i różnica jest znaczna.

Ale owszem, można grać bez tego.
Tylko smutno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować