Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ekstremalnie wydajny Gigabyte Radeon HD 6990 w sklepie gram.pl!

60 postów w tym temacie

gram.pl

Mamy doskonałą wiadomość dla wszystkich maniaków najbardziej wydajnych kart graficznych na świecie. Otóż już teraz możecie składać w naszym sklepie zamówienia na dwuprocesorowego graficznego potwora, czyli kartę Gigabyte Radeon HD 6990!

Przeczytaj cały tekst "Ekstremalnie wydajny Gigabyte Radeon HD 6990 w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W atrakcyjne cenie!!! Jedyne, niepowtarzalne: 2499 zł !!!!!!!!!!!! Toż to prawie jak za darmo !!!! Biorę !!!! Dwie sztuki od razu !!! xDxDxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 17:04, diablolod napisał:

moj komputer kosztowal mniej ;(


No ja ostatnio składałem komputer który był o 200zł droższy od tej karty, a i tak pociągnie wszystko na maks, wraz z Battlefieldem 3.
Nie wiem kto kupuje takie karty jeśli nie używa ich do pracy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 17:25, loczyn napisał:

No ja ostatnio składałem komputer który był o 200zł droższy od tej karty, a i tak pociągnie
wszystko na maks, wraz z Battlefieldem 3.
Nie wiem kto kupuje takie karty jeśli nie używa ich do pracy. ;)


Z tym "pociągnięciem" BFa3 to ja bym taki nie był pewny. To może być taki współczesny Crysis, czyli wyznacznik jakości i benchmark do sprzętów zarazem. Ja osobiście BFa3 się boję tzn. jego wymagań. Ale kto wie? Może optymalizacja będzie ok. Zobaczymy... :P Mój komp nie jest najświeższy ale i też nie najgorszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 17:25, loczyn napisał:

Nie wiem kto kupuje takie karty jeśli nie używa ich do pracy. ;)


Ludzie którzy grają w większych rozdzielczościach niż 1080p, na więcej niż jednym monitorze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 17:41, kodi24 napisał:

Aaa, laboranci z NASA po godzinach ;)


Oni mają cztery takie karty w swoich podręcznych kalkulatorkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 17:32, iRReniQs napisał:

Z tym "pociągnięciem" BFa3 to ja bym taki nie był pewny. To może być taki współczesny
Crysis, czyli wyznacznik jakości i benchmark do sprzętów zarazem. Ja osobiście BFa3 się
boję tzn. jego wymagań. Ale kto wie? Może optymalizacja będzie ok. Zobaczymy... :P Mój
komp nie jest najświeższy ale i też nie najgorszy. ;)


Na pokładzie jest Phenom x6 4,16Ghz x 6 + 12 giba ramu i GeForce 460 Gold 1Gb, więc myślę, że BF3 nie będzie mu straszny. Nie demonizujmy. Mój staruszek z 8800 ciągnie wszystko co jest aktualnie na rynku, z różnym skutkiem, ale nie narzekam.

@Shinigami
Większych może i tak, jak ten co odpalił dirta na 9 monitorach ;) Ale ciekaw jestem jak dużo osób z gramu zakupi ową kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie takiej karty to tylko do pracy moim zdaniem ;p ja kupilem 2 czy 3 lata temu (juz nawet nie pamietam dokladnie ) za 1500zl z radeonem 4850 (co prawda bez dysku i nagrywarki bo to mialem) i w rozdzialce 1440x900 nawet crysis dziala na full bez AA. Co prawda do DX11 trzeba juz nowszych ale czy oplaca sie tyle inwestowac dla teselacji? Dzieki konsolom jeszcze pare ladnych lat nie bedzie trzeba znacznie modernizowac kompa. Oczywiscie sam chetnie kupilbym lepszego kompa ale z tym co mam tez da sie zyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 17:41, kodi24 napisał:

Aaa, laboranci z NASA po godzinach ;)


Ceny sprzętu nie są już tak zaporowe jak kiedyś, jeśli ktoś jest jak to się popularnie teraz mówi ''entuzjastą'' to zakup takiej karty nie stanowi przeszkody. Składanie sprzętu tego typu u nas w kraju mija się z celem, finalnie przepłacimy o jakieś 25% jeśli nie więcej. Ale i na to znajdą się laboranci z NASA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, czy w ogóle ktoś z gramu kupi tą kartę. Za taką cenę można równie dobrze zaopatrzyć się w cały zestaw komputerowy, na którym większość gier będzie chodzić na max detalach. Ale zawsze znajdą się ludzie, którzy nie wiedzą już sami, na co wydać spory nadmiar pieniędzy i właśnie dla nich jest ta karta. Dla przeciętnego gracza kompletnie się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2011 o 17:05, KingShaq32 napisał:

"Atrakcyjnej cenie 2499zł!" Przepraszam, ale za 1500 mam Xbox 360 250GB+Kinect+Kinect
Adventures


No tak ale ta karta ma taką moc że porównanie ją do Xboxa 360 to jak malucha do ferrari :P

No a sam fakt że to tylko 1 podzespół do komputera to inna sprawa jak ktoś kupi tą kartę kupi i resztę w podobnych cenach i na pewno nie będzie patrzył na koszta :) bo dla takiej osoby xbox360 czy ps3 są już dinozaurami no i nie kupi komputera tylko do gier :).

A zwykli śmiertelnicy to wiadomo ;P 2500zł to jest sporo jak tylko za kartę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam moi drodzy ,że ja mam radeona 5970 /2gb / 512bit i mi starczy kosztował mnie on 2.500złw tamte wakacje i jakbym tak miał co roku zmieniać kartę na nowszą to bym zbankrutował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować