Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery Call of Duty: Black Ops - First Strike DLC na PC

28 postów w tym temacie

Dopóki gracze się nie opamiętają i nie zaczną głosować swoimi portfelami przeciw takim praktykom to ŻADEN wydawca nie zrezygnuje z takich akcji, bo i po co skoro kasę i tak dostanie? Dopóki nie zaczniemy świadomie wybierać co jest warte wydania kasy dopóty nic się nie zmieni. Polityka cenowa dotycząca DLC do serii CoD zakrawa już na złodziejstwo: oczywiście nikt nie przymusza kogokolwiek do zakupu, ale ustawianie tak wysokiej kwoty za niewielką zawartość to chamstwo i prostactwo - niestety szara masa to łyknie i będzie wniebowzięta. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli nudne to zaczynają być wasze reakcje na tego typu nowinki- zdziwieni czy co? Jak ktoś chce to kupić to niech sobie kupuje, jego sprawa;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też wolę gry, gdzie twórcy dołączają edytor map. Tytuł wtedy faktycznie "żyje" - chociażby AvP nie byłoby taką klapą, gdyby nie to, że raz, że dali malutką ilość map, a dwa nie ma edytora.

Z tego też tytułu - Valve ftw! I pod tym też kątem Blizzard ze swoimi z kolei edytorami w WIII czy SCII.

@kodi24 - narzekać będę i narzekać nie przestanę. Nie mam zamiaru potulnie się godzić na coś takiego, co czyni Acti, podczas gdy napisanie komentarza o charakterze whine zajmuje góra minutę dwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do obniżki ceny nie ma co się w ogóle nad tym zastanawiać moim zdaniem. Jedna trzecia gry za 5 map to gruba przesada. Może skorzystam za parę tygodni jak już wszyscy fanatycy go kupią i zorganizują promocję aby jeszcze wyrwać kasę od tych co nie dali się za pierwszym podejściem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz zamiaru potulnie godzić się na praktyki Acti to jedź do nich i daj Kotickowi w mordę, chociaż nawet to nie zmieniło by polityki tej firmy. Ja swoją dezaprobatę pokazuję nie kupując ich produktów, ale ludzi którzy to kupują nie będę rozliczał- ich kasa, ich wybór;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby te dodatki sprzedawali w wersji pudełkowej po 20zł, a nawet 30zł to jestem pewien, że bardzo by im się to opłaciło. Sam chciałbym mieć takie dodatki na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W multi Black Ops bawiłem się wyśmienicie i pewnie kupiłbym te mapki, gdyby cena oscylowała w granicach 4-5 euro. Jednak aktualna kwota jakiej żąda Activision jest dla mnie absolutnie nie do przyjęcia. Oczywiście nie mam nic do osób, które zdecydują się na zakup (a takich jest chyba całkiem sporo - mapki są już na 2 miejscu bestsellerów w Steam, wyprzedzając Shoguna 2 i mając przed sobą tylko Crysis 2) - ich kasa, nie moja. Przy jakieś promocji - pomyślę. Na razie sobie daruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 09:41, kodi24 napisał:

Jak nie masz zamiaru potulnie godzić się na praktyki Acti to jedź do nich i daj Kotickowi
w mordę, chociaż nawet to nie zmieniło by polityki tej firmy. Ja swoją dezaprobatę pokazuję
nie kupując ich produktów, ale ludzi którzy to kupują nie będę rozliczał- ich kasa, ich
wybór;


Prawda. Ale nie zgodzisz się, że 100 komentarzy pod newsem o DLC narzekających na cenę robi większe wrażenie, niż komentarzy 10, przy średniej 15 na każdego newsa ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeczycie jakby ktos wam na sile kazal to kupic.15 euro to nie majatek, a przy multi bo spedzilem ok 70 godzin,wiec jesli te mapki wydluza jeszcze ten czas to chetnie sobie je zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2011 o 10:32, Brawoman napisał:

jeczycie jakby ktos wam na sile kazal to kupic.15 euro to nie majatek, a przy multi bo
spedzilem ok 70 godzin,wiec jesli te mapki wydluza jeszcze ten czas to chetnie sobie
je zakupie.


A w CoD4, po tym jak spędziłem 700 godzin, dorzucili mi (w sensie było dlc) za DARMO 4 nowe mapki. Który CoD jest lepszy wydaje się oczywiste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować