Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft tworzy encyklopedię Assassin`s Creed - zatrudni znawcę tematu

10 postów w tym temacie

Hmmm... a co tu znowu takiego odmiennego że jest potrzebna encyklopedia?
Generalnie historia jest ta sama ale tylko kilka wydarzeń historycznych jest pozmienianych i to że jakiś tam ważny uczony czy postać historyczna była asasynem lub templariuszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sanders powiedział co wiedział.
nie wiesz, ale z góry zakładasz. nie wiesz co planują więc czemu odrazu "durr co niby takiego odmiennego", może tworzą coś, o czym nie wiesz, a encyklopedia jest tego częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sami nie wiedzą co tam powsadzali? Swoją drogą takie rzeczy robi sie publicznie, fani dopisują, ktoś tylko po przeglądnięciu akceptuje i jest git. Taka wikipedia, Fallout ma np. bardzo dobrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. W sumie rzeczywiście trochę małe to uniwersum. Ale jeżeli coś takiego by powstało to kupiłbym na 100% bo jestem totalnym maniakiem Assassin''s Creed''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzebać w internecie w poszukiwaniu informacji na temat tego czy owego i na temat AC każdy głupi umie ale czy dał bym AC encyklopedie no może są tacy co się z tym zgodzą i grali w AC albo szukali informacji ileś tam razy ja przeszedłem grę i cóż to tyle lubię bardzo AC ale no nie które informacje są jak dla mnie śmieszne na temat AC np: "Altair był uczulony na cytrusy" jest dla mnie śmieszna to jakiś mit albo wymysł twórców ale no jak dla mnie w 75% cała encyklopedia AC była by śmieszna nie poważna! takie jest moje zdanie na temat całej tej encyklopedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chcą integrować to kompendium z kolejnymi grami w serii, żeby ludzie, którzy dopiero przychodzą mogli w szybki sposób nadrobić zaległości. Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować