Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops - First Strike DLC na PC już jest; weekend z podwójnie naliczanym XP

19 postów w tym temacie

Adam Berlik

Activision udostępniło pierwszy zestaw map do Call of Duty: Black Ops w wersji PC. Z tej okazji firma postanowiła także zorganizować weekend z podwójnie naliczanym doświadczeniem.

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty: Black Ops - First Strike DLC na PC już jest; weekend z podwójnie naliczanym XP" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że konkurencyjne BC2, za dodatek składający się z 5 map (i szósta dodatkowa, odblokowana), pełny zestaw nowych broni, i ogólnie pełnoprawny dodatek (Vietnam oczywiście) na wejściu chciało 45 zł (czyli nieco mniej niż za BO:FS, za to oferujące ZNACZNIE więcej), a niedługo po premierze zeszło z ceny do 25 zł.

Acti - żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 11:00, Henrar napisał:

@up: przecież od dawna było wiadomo, ile te mapki będą kosztować. Nie udawajcie zdziwionych.oburzonych.


Mnie to w sumie nigdy nie przestanie dziwić. :D

Kupiłem podstawową wersję, pograłem ile trzeba, postawiłem na półkę i pewnie kiedyś przypomnę sobie single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 11:00, Henrar napisał:

@up: przecież od dawna było wiadomo, ile te mapki będą kosztować. Nie udawajcie zdziwionych.oburzonych.


Czy jestem zdziwiony? Absolutnie. Acti to dyżurny dusigrosz gamingowego biznesu. A oburzony? Też nie. Raczej zażenowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje czy jest to pierwsze DLC do Black Ops? A przeciez przed premierą tej gry Kottick mówił, że Black Ops ma mieć największe wsparcie DLC ze wszystkich CoDów? Chyba poszli po rozum do głowy chociaż patrząc na tą cenę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 mapek pfffffffffffffff.... chyba ich coś boli jak by dali z 12 to tak cena była by konkretna ale 5 no bez przesady i jeszcze 56 zł no to jest śmieszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to już mówiłem w dwóch ostatnich newsach nt. DLC, ale się powtórzę - cena za coś takiego jest i pozostanie paranoją.


// licznik komentarzy naliczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg... Ale mnie już to denerwuje! Wychodzą kolejne mapki do CoD''a, w standardowej dla Acti cenie, a ludzie (czyt. niektórzy z Was) jak zwykle się oburzacie, że jest ona za wysoka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 12:48, Oloninho napisał:

Omg... Ale mnie już to denerwuje! Wychodzą kolejne mapki do CoD''a, w standardowej dla
Acti cenie, a ludzie (czyt. niektórzy z Was) jak zwykle się oburzacie, że jest ona za
wysoka...


Yyyy...bo jest? Jakby nie była, to nikt by się nie oburzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra - zgoda. Cena jest zbyt wysoka. Ale CO Z TEGO? Nie chcecie? Nie kupujcie. Z resztą ta cena to nie nowość, dodatki od Acti zawsze były drogie a mimo to za każdym razem jak wychodzą nowe wszyscy pytają: "Czemu tak drogo?"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 17:56, Oloninho napisał:

No dobra - zgoda. Cena jest zbyt wysoka. Ale CO Z TEGO? Nie chcecie? Nie kupujcie. Z
resztą ta cena to nie nowość, dodatki od Acti zawsze były drogie a mimo to za każdym
razem jak wychodzą nowe wszyscy pytają: "Czemu tak drogo?"...


Nie PYTAJĄ, czemu tak drogo, tylko narzekają, ŻE tak drogo. A co do kupowania - otóż to - NIE KUPUJĘ. Ale czy oznacza to, że mam nie mówić głośno, co o tym myślę? Doprawdy, rozbawia mnie takie stanowisko: "Nie kupuj i buzia w ciup!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 21:53, Oloninho napisał:

No ale dziwi mnie to, że jeszcze nie przyzwyczailiście się do tego. Zamiast pogodzić
się, że tak jest tylko się oburzacie...

Na tym polega nasza strategia, oburzamy się publicznie i nabijamy z ludzi dających się nabrać Acti, żeby spadała sprzedaż takich mizernych i drogich DLC oraz gier do których są dodawane w nadziei że nawet jeżeli ta firma nie zmieni swojego podejścia, to przynajmniej część firm wahających się jaki model biznesowy obrać wybierze np taki jak Valve.

Prosta ekonomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak wypada ta Wasza "strategia"? Nadal DLC od Acti są bardzo popularne : ) Oczywiście nie dziwię się Wam, bo imo też to jest niedorzeczne, ale po prostu znudziło mi się już za każdym razem narzekać, więc dałem sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2011 o 22:06, Oloninho napisał:

No i jak wypada ta Wasza "strategia"? Nadal DLC od Acti są bardzo popularne : ) Oczywiście
nie dziwię się Wam, bo imo też to jest niedorzeczne, ale po prostu znudziło mi się już
za każdym razem narzekać, więc dałem sobie spokój.

To jest strategia konsumenta i tyle. Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i zobaczysz, że nie chodzi o samo Acti, ale o całą branżę. Sam CoD mnie najmniej obchodzi licząc od World at War w górę włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować