Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe tapety z World of Warcraft i Fan Arty na stronie Blizzarda

65 postów w tym temacie

Domek

W tę spokojną, świąteczną sobotę mamy dla Was nową dostawę obrazków od Blizzarda. Dwie tapety z World of Warcraft (umieszczone ostatnio na stronie europejskiej i amerykańskiej) oraz nowe prace plastyczne fanów gier firmy. Te ostatnie znajdziecie pod tym adresem, zaś tapety w dalszej części informacji.

Przeczytaj cały tekst "Nowe tapety z World of Warcraft i Fan Arty na stronie Blizzarda" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Nie wiem która gra jest lepsza - WoW czy GW - ale tapety z Guild Wars''a są o niebo lepsze... Mogliby sie za te pieniądze co mają od tylu milionów graczy postarać bardziej... Drzewo ujdzie, ale ten drugi?? Szkoda że tak podchodzą do sprawy. Pozdrawiam i Wesołych Świąt Wielkiej Nocy! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

re Snake_GMC zajrzyj do artworków. to już taka wowowa specyfika że fani robią dużo lepsze arty niż profesjonalisci tapety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm...szczerze mówiąc myślałam,że te prace będą ładniejsze i bardziej estetyczne.A tu zobaczyłam jakieś potwory hehe...może źle oceniam te prace,ale wyrażam tylko swoją opinię.Nie podobają mi się.Może niektórym te rysunki przypadły do gustu,ale przynajmniej nie mi.Nie wiem czy wrzuciłabym na pulpit prace tego typu.Wolę coś bardziej kolorowego,wesołego i estetycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no tapety są marne, to prawda ;) Ale jak ktoś nie grał nigdy ani w World of Warcraft ani w Guild Wars, albo tylko w jedną z tych to niech nie ocenia drugiej gry po tapetach i screenach, bo Guild Wars pod jest lepszy od WoW''a tylko pod względem grafiki. No i na grafice się kończy bo WoW miażdży Guild Wars pod każdym innym względem. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O mein gott! Kasid! ;) Storri tutaj ;)

No i zgadzam się z tym co powiedział. Te stare tapety z narysowaną np. czarodziejką so o wiele lepsze, te nowe coraz gorsze, ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować