Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy minimalne i zalecane wymagania sprzętowe Fable III na PC

31 postów w tym temacie

Nie wiem, co wy na to, ale wg. mnie M$ trochę przesadził z tymi wymaganiami. Jak dla mnie jest zbyt duża rozbieżność między minimalnymi, a maksymalnymi. Kupiłbym grę, gdyby 2. część była na PC, ale tak to nie mam ciągu fabularnego. Poza tym i tak musiałbym zaliczyć Fable 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 10:41, Robsson napisał:

Wymagania normalne jak na obecne standardy, lecz podziękuję i nie kupię tego portu z
konsoli.


Popieram. Lepiej kupić X360 i na nim zagrać w FIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm od kiedy gry są robione na konsole a potem przerabiane na PC to przecież wszystkie mają takie same wymagania sprzętowe... procesor c2d 2gHz 2gb ram i grafila gf8800 lub podobne. Od 3-4 lat to samo (Crysis 2 wyjątek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie na pewno... Dlaczego miałaby nie. Jedynka mi się bardzo spodobała więc na trójkę czekam bardzo, nawet jeżeli to będzie port z konsoli... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania może jeszcze do przeżycia, jednak, ja się pytam, do czego w tej grze jest taki sprzęt potrzebny? Fable III, nawet zaraz po premierze, królem next-genowych technologii raczej nie było. Są ładniejsze gry, które wymagają słabszego sprzętu...

Bad optimalizejszon? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu troszkę zawyżone ale i tak kupię .....w edycji GotY lu innej ze wszystkimi dlc bo tych pewnie będzie cała masa :/ Poza tym jedynka była świetna, w dwójkę nie grałem ale jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Procesor: Intel Pentium 2,9 Ghz Core 2 Duo

To w koncu to Pentium czy Core 2 Duo? ;d
Jak na min. 7600GT a na zalecane GTX260 to omg ;d

Wie ktos jak wyglada multi na LAN w tej grze? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czemu na PC pojawi się kiepska trzecia część nie zaś druga warto postawić twórcy. Coś mi się wydaje, że nawet nie trzeba na nie odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 10:42, TTTr96 napisał:

Kupiłbym grę, gdyby
2. część była na PC, ale tak to nie mam ciągu fabularnego.


Uwierz mi, nic cię nie ominęło, bo fabuła w Fable II woła o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2011 o 16:28, Rizzan napisał:

Uwierz mi, nic cię nie ominęło, bo fabuła w Fable II woła o pomstę do nieba.


Gadasz tak jakby trójka była czymś wybitnym na tym tle. Tutaj gorzej być nie może, raczej się nie sprawdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe chyba sobie żarty robią. Wymagania z kosmosu do gry, która perełką graficzną nie jest. Gruba przesada.

P.S. Z kolei ciekawi mnie, że w wątku o wymaganiach Wiedźmina było tylu narzekających a w tym nagle tylu pozytywnie zaskoczonych "małymi" wymaganiami Fable III. Hehehe żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować