Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery Minecraft znana! Wypada akurat w jedno z polskich świąt

14 postów w tym temacie

uuu widzę, że Skyrim będzie miał konkurencje :P(obie gry wychodzą tego samego dnia). Szykuje się kolejna wojna w stylu CoD vs. BF3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 18:09, akodo_ryu napisał:

E tam, żadna konkurencja - większość zainteresowanych i tak już pewnie zakupiło :)


Chyba jednak nie. Ciągle sprzedaż w ciągu 24 ostatnich godzin przekracza 10 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 18:09, akodo_ryu napisał:

E tam, żadna konkurencja - większość zainteresowanych i tak już pewnie zakupiło :)

Ja nie zakupiłem. Same odcinkowe gameplaye niektórych userów na YT ogląda się lepiej niż niejeden film. Narobiło mi to apetytu na tę grę. Jak tylko odłożę parę groszy, zaopatrzę się w nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 18:50, bezlerg napisał:

Jak to nie zmieni się znacząco? Przecież cena pójdzie strasznie w górę...

Cena nie pójdzie w górę. To teraz jest cena promocyjna. Jako podzięka za testy i rekompensata błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 19:56, Uther_pl napisał:

poza tym, to trochę dziwne płacić z betę, co nie?

Nie, dlaczego? To jak preorder.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2011 o 19:56, Uther_pl napisał:

poza tym, to trochę dziwne płacić z betę, co nie?

Nie, jeżeli aktualizacja takiej bety do wersji ostatecznej będzie darmowa (a będzie). A gra docelowo ma być droższa niż obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehem, o ile się nie mylę, to 11 listopada nie jest tylko polskim świętem. Ale miło wiedzieć, że znana jest data premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać! Ta gra jest tak genialna i na dodatek za marne 60zł(w Wielkanoc ma być podobno po 10zł), że warto w nią zainwestować.

Btw. Coś w tej sprzedaży musi być - nie licząc siebie, Minecrafta ma sześciu moich znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować