Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - Crysis 2 pokonany przez... Zumba Fitness; udany powrót Bulletstorma

8 postów w tym temacie

Adam Berlik

Serio. Zumba Fitness jest liderem. Najwidoczniej Brytyjczycy postanowili zrzucić zbędne kilogramy i przygotować się do plażowania. Bulletstorm znalazł się na 17 miejscu.

Przeczytaj cały tekst "Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - Crysis 2 pokonany przez... Zumba Fitness; udany powrót Bulletstorma" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2 na drugim to może i zaskoczenie jak patrze co jest na pierwszym miejscu.

Największe zaskoczenie to 15 miejsce gry Dragon Age II, widać ze gra słabo się sprzedaje. Bulletstorm tylko trochę niżej od Dragon Age II. Tylo mnie ta lista zapewnia jak Wiedźmin 2 skopie DA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 12:44, AjKnowJu napisał:

Wiesiek dwójeczka porządzi ostro do Listopada, później już ni da rydy, bo wychodzi true
rpg.


Fable III i Dungeon Siege III wychodzą, inne klimaty ale jakaś konkurencja jest. Ale Wiedźmin 2 aż takich mocnych rywali nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 13:03, karolekx23x napisał:

> Wiesiek dwójeczka porządzi ostro do Listopada, później już ni da rydy, bo wychodzi
true
> rpg.

Fable III i Dungeon Siege III wychodzą, inne klimaty ale jakaś konkurencja jest. Ale
Wiedźmin 2 aż takich mocnych rywali nie ma.


No właśnie, do listopada to nie będzie miał zbytniej konkurencji (wątpię by pecetowcy darzyli Fable 3 taką sympatią jak posiadacze xboxów). Ale w listopadzie wychodzi The Elder Scrolls V: Skyrim i to właśnie on wraz z Mass Effect 3 będzie walczył z Widźminem 2 o miano gry RPG roku. Nie chcę źle wyrokować dla polskiej produkcji, ale to właśnie długo oczekiwany killer Bethesdy najbardziej rozpala moje zmysły (ach, ten niesamowity motyw muzyczny z trailera) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 14:09, czaczi87 napisał:

No właśnie, do listopada to nie będzie miał zbytniej konkurencji (wątpię by pecetowcy
darzyli Fable 3 taką sympatią jak posiadacze xboxów). Ale w listopadzie wychodzi The
Elder Scrolls V: Skyrim i to właśnie on wraz z Mass Effect 3 będzie walczył z Widźminem
2 o miano gry RPG roku. Nie chcę źle wyrokować dla polskiej produkcji, ale to właśnie
długo oczekiwany killer Bethesdy najbardziej rozpala moje zmysły (ach, ten niesamowity
motyw muzyczny z trailera) :D

Ja wiem - branża nie raz pokazała, że każda pozycja zahaczająca o AAA jest bezpośrednią konkurencją innych gier z tego segmentu (chociażby RDR, który zupełnie zniszczył sprzedaż UFC 2010). Osobiście stawiam, że Witcher 2, jako gra PC, będzie ~ w pierwszej trójce rankingów UK/światowych przez tydzień, a potem każdy zainteresowany będzie go już miał i wyląduje na tydzień w okolicach 3-5 dziesiątki, na koniec schodząc w ogóle. Tak samo jak Shogun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować