Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Najlepsze darmowe gry na Androida - subiektywny przegląd

25 postów w tym temacie

gram.pl

Znaleźć fajną darmową grę na smartfona z systemem Android nie jest łatwo. Android Market pełen jest bezpłatnego oprogramowania, niestety duża część tych aplikacji to nieprzydatne śmieci. Dlatego postanowiliśmy pokazać wam kilka ciekawych tytułów.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Najlepsze darmowe gry na Androida - subiektywny przegląd " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja lista gier w tej chwili na telefonie:

Darmowe:
- Dungeon Defenders (tower defense fps ^_^, świetna grafika)
- Free Heroes 2 (port HOMM2, wymaga plików z HOMM2 do działania)
- gemRB (port silnika do grania w gry Baldurs Gate 1/2, Icewind Dale 1/2, Planescape Torment, wymaga oczywiście posiadania tych gier)
- OpenTTD (port z PC sterowanie troszkę wprawy wymaga)
- Star Traders (coś jak Smugglers na PC)
- TapTap 4 (port z Iphone''a troche zabugowane, ale grac się da)
- Tiger Arcade (emulator Mame)
- Zynga Poker (wymaga konta na faceboo''u)
- psx4driod (emulator PlayStation)

Płatne:
- AirAttack HD (jest darmowe demo zawierające około połowy gry)
- CaligoChaser (jest darmowe demo zawierające kilkanaście minut gry)
- Fruit Ninja
- Game Dev Story
- Refraction (jest wersja Lite zawierająca 20 leveli)
- emulatory: Gameboid, Snesoid, Nesoid, fpse, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was takie pytanie - jak mam zainstalować ten cały barcode scanner ? mam LG GT540 , androida w wersji chyba 1.6 bo nie mam neta w telefonie i nie mam jak zaktualizować , teraz szukam aktualizacji ręcznej czy coś ^^ , ale nie o to chodzi . Mam instalke tego Barcode , ale jak wgrywam to do androida to mi jej w ogóle nie widzi , w ogóle żadnych plików mi nie widzi , jak wgram aktualizacje to będzie widział czy co ?? mam go w sumie od świąt i jeszcze nie ogarnołem tego fona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O przyda mi się taka lista, bo właśnie zamierzam kupić EEE Pad Transformer (z Androidem 3.0 Honeycomb) ;) Swoją drogą koncepcja tego urządzenia jest świetna bo ma plusy netbooka i tabletu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowe gry to w większości bida. U siebie mam Angry Birds (wszystkie trzy gry), Cordy, Pyxidis oraz rewelacyjny Deluxe Pinball. Oprócz tego warte uwagi są może wspomniane wyżej Bebbled i Dungeon Defenders, to ostatnie z kolei potrzebuje mocnego sprzętu. Darmowe triale i wersje lite są dla mnie grami płatnymi i ich tu nie wliczam.
Z płatnych to zupełnie inna bajka, wystarczy zerknąć na AppBrain. Osobiście zapłaciłem tylko za Abduction! 2 i Fruit Ninja, wolę wydawać kasę na programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 23:26, PalliensG napisał:

Na telefon z Androidem działają gry Java ? Może to być głupie pytanie, ale nie znam się.

Android jest w ogóle zrobiony w Javie. :)
A przynajmniej jego API jest javove.
Z drugiej strony większość tradycyjnych gier do telefonów jest zrobione na API Java ME, a to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się spóźniliście! To ja przeglądam cały Android Market w poszukiwaniu najlepszych gierek, a wy mi dzień później wyskakujecie z takim artykułem?! Bez jaj ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować