Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Minecraft – dwa miliony kopii trafiły do klientów!

20 postów w tym temacie

@bezlerg - największa zabawa w MC to multiplayer, a najlepiej jeżeli samemu się stawia serwer, instaluje mody albo/i używa projektowanych map typu ''wyzwanie'', ''zagadki'' albo ''poszukiwacze skarbów''.
Podejrzewam, że do premiery licznik sprzedanych kopii dobije do 2,8 miliona o ile nie będzie żadnych promocji.
A jeżeli pojawią się nowe tryby gry i niektóre mody wcielą na stałe do gry (np. pistons) to może dobić do 3,4m.

Wszystkie liczby zostały określone na czuja, nie chce mi się bawić w probabilistykę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, w ogóle czytałeś newsa? Pierwsza wersja została wydana dwa lata temu, a dopiero w styczniu tego roku licznik dobił do miliona. Natomiast przez kolejne 4 miesiące wskoczył kolejny milion, więc liczba klientów drastycznie rośnie - i spokojnie szacowałbym co najmniej 4 miliony sprzedanych kopii do 11.11.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, za tak mało poważny tytuł, który wciąga jak szalony nawet tak starych ramoli, jak ja. ;]

SpecShadow >>> Nie licz na wydawcę żadnego, tym bardziej majors. Po co niby autor gry miałby tracić nawet do 60% zysków z własnej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam panowie moze ktos z was wie czy pojdzie mi wiedzmin 2 na wysokich albo czy wogole bo niewiem czy zamawiac mam procesor intel core i5 m 450 2,40 ghz 2,40 ghz
ati radeon hd 4500/5100 - 1 gb vram
windows 7 x 64
dysk 500 gb
ram : 4,00 gb ( dostepne 3,85)
odzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 19:13, Grocu15 napisał:

witam panowie moze ktos z was wie czy pojdzie mi wiedzmin 2 na wysokich albo czy wogole
bo niewiem czy zamawiac mam procesor intel core i5 m 450 2,40 ghz 2,40 ghz
ati radeon hd 4500/5100 - 1 gb vram
windows 7 x 64
dysk 500 gb
ram : 4,00 gb ( dostepne 3,85)
odzieki za odpowiedz :)

Nie pójdzie. Za niskie IQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 19:26, Dared00 napisał:

> witam panowie moze ktos z was wie czy pojdzie mi wiedzmin 2 na wysokich albo czy
wogole
> bo niewiem czy zamawiac mam procesor intel core i5 m 450 2,40 ghz 2,40 ghz
> ati radeon hd 4500/5100 - 1 gb vram
> windows 7 x 64
> dysk 500 gb
> ram : 4,00 gb ( dostepne 3,85)
> odzieki za odpowiedz :)
Nie pójdzie. Za niskie IQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest dosyć śmieszne, że niskobudżetowa gra może stać się tak popularna, w dodatku przynosić tak wielkie zyski ;) Może kiedyś też zrobię podobną grę, całość będzie z samych kół ;). No cóż, kierunek jaki wybrałem może mi to umożliwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 19:26, Grocu15 napisał:

sory ;d ale chcę najszybciej sie dowiedziec niewiedzialem gdzie napisac ;)


Napisz tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33047&tpage=1

Rozumiem, że jesteś nowy, ale chyba można użyć szarej galaretki z czaszki i poszukać na forum. Mi odnalezienie dla Ciebie tego tematu zajęło...hmm...10 sekund? http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33486&u=4579

P.S.
Jeżeli nie zauważyłeś ten pierwszy link jest dla "jaj", napisz w drugim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować