Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii - Portal Kombat

14 postów w tym temacie

Harpen popraw numerację, bo wygląda... tentego... nie estetycznie.

Jakoś mnie nr 1 nie dziwi w ogóle :) Portal 2 jest dobrą grą... Kawał naprawdę niezłego kodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zasiliłem statystyki Mortal Kombat :P, ale wybór był okrooopny - Portal czy MK :D. Ale Portala też kupię w najbliższym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 12:57, Mr_Terrorist napisał:

Dla mnie zaskoczenie ;) myślałem, że Portal2 sprzeda się tak samo jak Mirror''s Edge


A według Ciebie jak się sprzedał Mirror''s Edge? Bo vgchartz wskazuje 2.5 mln, że to niby słaby wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 14:18, MortalPL napisał:

A Portalowi 2 trzeba doliczyć jeszcze sporą sprzedaż w dystrybucji cyfrowej, którą niestety
Steam się nie chwali.


Chwali się tym, którzy muszą te dane znać :) Jestem pewny, że Sega i CA doskonale wiedzą ile im takiego Shoguna 2 zeszło poprzez Steam a ile z pudełek. W przypadku Portala jest jeszcze prościej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 14:35, Bambusek napisał:

> A Portalowi 2 trzeba doliczyć jeszcze sporą sprzedaż w dystrybucji cyfrowej, którą
niestety
> Steam się nie chwali.

Chwali się tym, którzy muszą te dane znać :) Jestem pewny, że Sega i CA doskonale wiedzą
ile im takiego Shoguna 2 zeszło poprzez Steam a ile z pudełek. W przypadku Portala jest
jeszcze prościej :)


No tak, więc Valve dokładnie to wie, ale już agencje, które przygotowują takie zestawienia nie, więc się opierają tylko na sprzedaży pudełkowej lub innych serwisów niż steam, które podają dane o swojej sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 17:43, MortalPL napisał:

No tak, więc Valve dokładnie to wie, ale już agencje, które przygotowują takie zestawienia
nie, więc się opierają tylko na sprzedaży pudełkowej lub innych serwisów niż steam, które
podają dane o swojej sprzedaży.


Tylko po co szarym ludziom te dane? :) Jedyne do czego potem służą to do wojenek platform albo pomiędzy fanami konkurencyjnych tytułów, tyle. No jeszcze rozumiem w przypadku MMO i gier wyraźnie nastawionych na multi, bo przy nich ilość graczy ma duże znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 14:21, Kreek napisał:

> Dla mnie zaskoczenie ;) myślałem, że Portal2 sprzeda się tak samo jak Mirror''s
Edge
>

A według Ciebie jak się sprzedał Mirror''s Edge? Bo vgchartz wskazuje 2.5 mln, że to
niby słaby wynik?


Elektronicy narzekali na słabą sprzedaż i dlatego też nie będzie drugiej części ;) więc to raczej słaby wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wygląda sprzedaż w Polsce. Z pewnością Portal 2 jest na wysokim miejscu skoro zgarnąłem ostatnią sztukę ze sklepu gram.pl ;). Mam nadzieję, że warto było wydać te 199zł - z czego 50 pożyczyłem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować