Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Revelations - pojawił się drugi, intrygujący teaser!

36 postów w tym temacie

Przy tym jakiego szumu narobiło wokół tego Ubi wolałbym nie być na ich miejscu, gdyby się okazało, że to tylko pomniejszy spin-off w stylu Discovery czy Bloodlines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 21:07, Mercuror napisał:

Przy tym jakiego szumu narobiło wokół tego Ubi wolałbym nie być na ich miejscu, gdyby
się okazało, że to tylko pomniejszy spin-off w stylu Discovery czy Bloodlines.


Na prawdę nie rozumiem skąd takie przypuszczenia, dla jakiejś małej gierki w stylu wspomnianych przez ciebie nie robiono by takiego szumu marketingowego i całego tego facebookowego odkrywania teasera. To na pewno kolejna duża gra, inna sprawa: czy to kolejna pełnoprawna część czy duży spin-off jak Brotherhood?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 21:11, Nagaroth napisał:

Na prawdę nie rozumiem skąd takie przypuszczenia, dla jakiejś małej gierki w stylu wspomnianych
przez ciebie nie robiono by takiego szumu marketingowego i całego tego facebookowego
odkrywania teasera. To na pewno kolejna duża gra, inna sprawa: czy to kolejna pełnoprawna
część czy duży spin-off jak Brotherhood?


Mam taką nadzieję, ale w dzisiejszych czasach po wydawcach można się spodziewać wszystkiego...

Natomiast jeśli to będzie duża gra to na 90% będzie to coś jak Brotherhood, tak, żeby kolejne gry wychodziły co rok, ale zarazem właściwe AC 3 mogło się ukazać w jakże pasującym do fabuły 2012 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że budynki które widzimy po lewej stronie na tym teaserze i rękę z ostrzem przypominającym raczej to Altaira, wskazują na to, że będzie co coś w postaci Brotherhood''a dla "jedynki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Ezia mi to nie wygląda. Oprócz ramienia widać kawałek tułowia, któremu brakuje opancerzenia. Bardziej przypomina to ciuchy Altaira, albo bluzę Desmonda, ale wtedy nie pasowałoby takie ukryte ostrze. Obstawiam, że to jest łapa Altaira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że będzie to kolejny dodatek w stylu Brotherhood, nie widzę w nazwie Assassin''s Creed: Revelations żadnego numerka, więc nie będzie to inna epoka i kolejny przodek Desmonda. Inna sprawa, że wątpię, aby w tak krótkim czasie udało się zrobić kolejną część w zupełnie nowej epoce a co za tym idzie - zupełnie inną mechaniką rozgrywki, modelami grafiki itp. Więc obstawiam, że jest to rozszerzenie jedynki, co wcale mnie nie smuci - brotherhood jak na razie okazał się najlepszym z całej serii :) A na trójeczke asasyna przyjdzie nam pewnie poczekać jeszcze 2, 3 latka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy ale ten talerz który mignął przez sekundę (dobrze widać w 0:05) wyglądał troszkę jak kalendarz majów, hmm może czasy kolonizacji Ameryki? Myślę że skakanie po drzewach jest ciekawą alternatywą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować