Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

L.A Noire w wersji na Xboksa 360 ukaże się aż na 3 płytach DVD!

39 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2011 o 15:15, Kafar napisał:

Idiota wtedy by wybrał 3 płytki ;).


A jak ktoś lubi mieć dużo płytek? A? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 15:21, Daelor napisał:

> Idiota wtedy by wybrał 3 płytki ;).

A jak ktoś lubi mieć dużo płytek? A? ;]


Ale ja nikomu nie kazałem kupować ludzie wy wyluzujcie bo wam żyłki popękają ;) ja powiedziałem wyraźnie że JA wybiorę wersje PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie po 33% gra poprosi o kolejną płytę... Nie widzę w tym nic złego. Rayman 3 też po połowie prosił o drugi krążek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 15:22, Kafar napisał:

ja powiedziałem
wyraźnie że JA wybiorę wersje PS3 :)


Na PS3 jest zło i szatan;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jak to gra będzie dobra to mogą nawet dać 10 płyt, serio... to nie jest jakiś straszny problem zmienić płytkę w X-ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 17:16, Stfforex napisał:

> ja powiedziałem
> wyraźnie że JA wybiorę wersje PS3 :)

Na PS3 jest zło i szatan;-)


No i masz, teraz każdy wie czemu chce grać w to na ps3 ;/ dzięki man

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kiedyś trzeba było się bawić z kilkoma dyskietkami, potem cdkami to teraz czas na dvd. Jak ten czas szybko leci :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 14:37, Kafar napisał:

> Co to za problem? Mam dysk.

Ale płytki i tak musisz zmieniać ;)


Nie musi. Po skopiowaiu zawartości trzech płyt na hd, gra wymaga obecności 1 z tych płyt w napędzie, ale nie woła o pozostałe, bo ma potrzebne dane na hd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 18:26, The_Hammerburst napisał:

Nie musi. Po skopiowaiu zawartości trzech płyt na hd, gra wymaga obecności 1 z tych płyt
w napędzie, ale nie woła o pozostałe, bo ma potrzebne dane na hd.


Tak? To ciekawe czemu Mass Effect 2 wymagał zmiany płytki. FFXIII chyba też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 12:23, wychylylybym napisał:

Widocznie ta technologia Motion Scan potrzebuje naprawde duzo miejsca, bo mimo 25h rozrywki
gra pewnie by tyle nie zajmowala. W nastepnej generacji juz pewnie sie pojawi Blu-Ray
i bedzie spokoj :)

Nowy X-box z Blu-ray?? Mało prawdopodobne by chcieli płacić konkurencji za tą technologie<w końcu Sony jest w radzie nadzorczej trzymającej ową technologie w garści: http://pl.wikipedia.org/wiki/Blu-ray_Disc_Association>

A co do wyboru wersji, to cóż, ja jak Kafar. Wole 1 płytę plus zło i szatana :)

@The_Hammerburst

Dnia 06.05.2011 o 12:23, wychylylybym napisał:

Nie musi. Po skopiowaiu zawartości trzech płyt na hd, gra wymaga obecności 1 z tych płyt
w napędzie, ale nie woła o pozostałe, bo ma potrzebne dane na hd.

A jednak musi. Tak już było w przypadku kilku gier, że mimo zainstalowania gdy na dysku to konsola i tak w pewnym momencie "krzyczała" o kolejną płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale wiesz ziomek :D pewnie na ps3 bedzie zwalniac i przycinac jak to zwykle sie dzieje na waszej pikniej konsoli :D hahaha jak tam psn odblokowali ;>? hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2011 o 18:46, marcin-malysza napisał:

Nowy X-box z Blu-ray?? Mało prawdopodobne by chcieli płacić konkurencji za tą technologie<w
końcu Sony jest w radzie nadzorczej trzymającej ową technologie w garści: http://pl.wikipedia.org/wiki/Blu-ray_Disc_Association>


Z drugiej strony, MS nie będzie tworzył nowego formatu. To jest za drogie (nawet jak na MS) i istnieje ryzyko, że się nie przyjmie. Raz już próbowali - przy HD-DVD.
MS zostaje albo Blu-Ray albo Blu-Ray. Nie mają innego wyjścia. DVD jest archaiczne a na postawienie tylko na dystrybucję cyfrową jest strzałem w stopę.

@Golii:
Jaki butthurt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 3 płytach jest VII, nawet jeszcze ją mam w domu.


Swoją drogą, kiedyś każda płyta zawsze kończyła się w świetny sposób, kończenie płytki było całkiem fajne wkomponowane.
"Na której płycie jesteś"?
Świetne czasy PS1, nie widzę problemu z płytkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2011 o 12:14, Selv napisał:

Na 3 płytach jest VII, nawet jeszcze ją mam w domu.


Err, coś mi się musiało pomylić.

Dnia 07.05.2011 o 12:14, Selv napisał:

Swoją drogą, kiedyś każda płyta zawsze kończyła się w świetny sposób, kończenie płytki
było całkiem fajne wkomponowane.
"Na której płycie jesteś"?


W grę ostatni raz grałem lata temu na PS. Zalogowałem coś 175 godzin bez żadnych oszukiwań.

Dnia 07.05.2011 o 12:14, Selv napisał:

Świetne czasy PS1, nie widzę problemu z płytkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd masz takie informacje ale wszystkie gry które miałem na xboxa wielopłytowe wymagały wkładania płyty nawet przy wersji instalacyjnej. No chyba że ktoś ma przerobioną konsole to może mieć ustawione aby gra na hdd nie potrzebowała płytki innej możliwości nie ma.

ps. czy moderatorzy mogą coś robić w trollami oraz fanbojami?;/ bo to jest tak żenujące że aż na to forum które dawno straciło poziom jest słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem kolejnym któremu nie przeszkadza gra na 3 płytkach. W sumie nadal większość gier starszych była na dwóch lub więcej wydawana, więc no problem. PS3 nie mam, nie chcę, nie kupię, nie lubię. Wersja na X-a zamówiona, więc czekam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować