Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed: Revelations - teaser, arty, data trailera

19 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2011 o 20:19, mronoth napisał:

3 arty i 3 screenshoty :P


6 artów, 0 screenshotów tak dla sprostowania ;)

Co do teasera to wyraźnie widać, że będziemy grać(albo obejrzymy cut-scenkę ;) ) na morzu, w pewnym momencie widać przez niecałą sekundę jak Ezio stoi przed jakimiś ludźmi tak jakby nimi przewodził...hmmm czyżby kolejne Bractwo? No i do tego na jednym z artów pokazano jak będzie wyglądać używanie haka :)

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem zadowolony i z niecierpliwością czekam na premię ;]

P.S.
Możliwe, że mi się wydaje, ale czy twierdza na drugim arcie, w lewej kolumnie to nie czasem "miejscówka" Assassynów z pierwszej części gdzie bawiliśmy się Altairem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 20:33, wojcio102 napisał:

> 3 arty i 3 screenshoty :P

6 artów, 0 screenshotów tak dla sprostowania ;)


Ten ze śniegiem nie wygląda na art. Powiększ sobie. To wg jest dopieszczony screen. Czyli wg mnie: 5 artów 1 screen. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie jest to bardzo szczegółowy art. Masz rację, że może być to zrzut ekranu, ale popatrz na kreskę wieży(ta, w której świeci się światło) z której odchodzi lina. Chociaż...możliwe, że po prostu robią nowy(tj. usprawniony silnik) i dlatego na czas prac postanowili pokazać screeny w takim stanie.

W każdym razie to na pewno nie są 3 arty i 3 screen''y! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, wieża jest za ładna. Ale spójrz na dłonie Ezia. No i na buty - jak bym grał w AC 2. Myślę, że mamy tu do czynienia ze screenem. Poczekamy na E3. Dowiemy się jak bardzo usprawnili silnik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Ezia już wcześniej patrzyłem i szczerze powiem, że tekstury butów i ręce wyglądają jakby to było żywcem wzięte z AC II...wersji konsolowej ;)

Nie róbmy tutaj off-topicu o naszym guście i tym co się naszym zdaniem wydaje. Poczekamy na E3 i wszystkiego się dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden offtopic. Pokazali nam materiał, a my go obgadujemy! Toż to rzecz normalna.

Ale fakt. Do E3 niedaleko. Poczekamy i będziemy wiedzieć. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 20:22, marcin-malysza napisał:

To złamane ostrze na końcu daje lekko do myślenia...


Może Ezio nie dożyje spokojnej starości i emerytury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2011 o 20:42, wojcio102 napisał:

A jak dla mnie jest to bardzo szczegółowy art. Masz rację, że może być to zrzut ekranu,
ale popatrz na kreskę wieży(ta, w której świeci się światło) z której odchodzi lina.
Chociaż...możliwe, że po prostu robią nowy(tj. usprawniony silnik) i dlatego na czas
prac postanowili pokazać screeny w takim stanie.

W każdym razie to na pewno nie są 3 arty i 3 screen''y! :>

wg mnie te to screeny:
http://www.gram.pl/upl/news/20110526195042.jpg
http://www.gram.pl/upl/news/20110526194846.jpg
http://www.gram.pl/upl/news/20110526195102.jpg

wszystko kanciate, slabe tekstury, tylko jakby lepsze oswietlenie, niektore obiekty widac ze identyczne z poprzednimi grami, pewnie screeny podpicowali pozniej troche w photoshopie, z ta wieza nie wiem o co chodzi, wyglada jak wzieta z poprzednich czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Assassin''s Creed: Revelations tej jesieni zadebiutuje na platformach PC, PS3 i X360." Naprawdę wersja PC wyjdzie razem z konsolową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mogli się nieco bardziej postarać z tym teaserem. Zapowiada się fajnie, ale wygląda to jak Flashbacki umysłowe Ezia
1 sekundowe sceny gdzieś pomiędzy myślą i czasem :P. Ale i tak jest Cool xD

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować