Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft pokazuje, jak przygotowuje się do pokazu Assassin`s Creed: Revelations na E3

13 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Assassin's Creed: Revelations już teraz można zaliczyć do grona potencjalnych hitów. Nie może dziwić, że Ubisoft próbuje podgrzać atmosferę przed pokazem gry na E3. Robi to za pomocą pewnego filmiku.

Przeczytaj cały tekst "Ubisoft pokazuje, jak przygotowuje się do pokazu Assassin's Creed: Revelations na E3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 13:38, DavidV napisał:

> Ta z podwójnym facepalmem? Owszem, owszem :)
Toć pasztet jest.


Nie no całkiem ładna, choc ciekaw jestem jak z przodu wyglada ta z tatuazem 1:07 :P

Ale tak to genialny temat. Ciekawe co w ogole pokaza na E3 i czy aby na pewno kopara nam pospada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 14:03, Zgreed66 napisał:

Ale tak to genialny temat. Ciekawe co w ogole pokaza na E3 i czy aby na pewno kopara
nam pospada.


Jeżeli Ubi będzie miało konferencje podobną do tych z 2009 i 2010 to kopara mi pewnie opadnie w momencie jak się zabije:P
Ich konferencje z ostatnich 2 lat to jakaś tragedia i czułem po ich oglądnięciu że straciłem właśnie 2/3h życia na marne, godziny których nigdy nie odzyskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem panie tam mają ładne XD
Tak tak... zawsze mówią że nam kopary opadną i że są podekscytowani a tak naprawdę pewnie nic takiego "WOW" nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2011 o 14:03, Zgreed66 napisał:

> > Ta z podwójnym facepalmem? Owszem, owszem :)
> Toć pasztet jest.

Nie no całkiem ładna, choc ciekaw jestem jak z przodu wyglada ta z tatuazem 1:07 :P

Ale tak to genialny temat. Ciekawe co w ogole pokaza na E3 i czy aby na pewno kopara
nam pospada.


Co jak co, ale prezentacje na E3 to może i są spoko... ale kopara to mi osobiście nigdy nie opadła...

a co do tej z tatuażem to fakt, sam bym zobaczył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować