Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony zaprezentuje na E3 nowe God of War. I to w 3D

14 postów w tym temacie

Kolejny powód, dla którego dziś nie będę spać.

Oczywistym jest pytanie, jak oni przepchną dalej fabułę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cygi, zawsze znajdzie sie jakieś dobre/niedobre bóstwo greckie które wskrzesi naszego herosa :P

Też się zastanawiam kogo on teraz zacznie wyrzynać? Mamy jeszcze bogów skandynawskich, egipskich... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kratos zaszyje dziurę w brzuchu rzemykiem od sandałków, osiedli się koło Sparty, ustatkuje, założy gospodarstwo rolne gdzie będzie hodował buraki cukrowe. Rozgrywka przejdzie na coś w stylu "Wolni Farmerzy" :D

A na poważnie to ciekawe co tym razem zamordujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jeżeli ktoś oglądał napisy końcowe do końca to zauważył zapewne iż ciało Kratosa znika. A ślad krwi prowadzi ku krawędzi, zatem furtka jest: http://tnij.com/tjpAO przeskoczcie do 08:00 ---> sami zobaczcie :).
A tak na boku to sobie dzisiaj pospałem :D Dziękuje Sony, dziękuje gazecie Forbes i dziękuję panom z Santa Monica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uch, mało kto nie widział bonusowego klipu.
Zresztą, tyle razy Kratos już umierał i powracał zza grobu, więc ten filmik jest mało ważny.

Bardziej interesuje mnie to, kogo tym razem będziemy likwidować.

Po prostu boję się, że jeśli w GoW IV będzie przedstawiona kolejna mitologia i związani z nią bogowie, to seria będzie żyłowana do potęgi, kosztem jakości.
A że mitologii trochę jest, może nie być miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po rozprawieniu się z mitologią grecką Kratos odkrywa, że gdzieś tam, w jakimś Rzymie, pod innym nazwiskiem żyje sobie klon każdego z zabitych przez niego bogów. Facet wciąż będzie miał dużo do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście miałem, mam i będę miał nadzieję iż kolejna część będzie trzymała poziom. Jak miała by się kupy nie trzymać to wolał bym by sobie dali z nią spokój. Zobaczy się zresztą na konferencji jak nie usnę czyli kawa, redbull i może zielona herbata parzona nie więcej niż 3 minuty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wszyscy wyrżnięci pozabijani. Może go gdzieś przeniosą w jakiś inny wymiar gdzie są inne bóstwa/mitologia. xD Gdzieś gdzie będzie mega totalna plugawa zakrwawiona wojna z nie mniej groźnymi spaczonymi potworami. Pragnę wojny jak łajno, bezlitosnej. Chcę wojny aż po kres ziemi wody i powietrza. Takiej która, pochłonie żywoty wszystkich ludzi i nacji nawet zwierząt. Gdzie nawet chrząszcz się nie ostanie i będzie miał problem ze znalezieniem sobie spokojnego miejsca. Wojny takiej gdzie ludzkie flaki oraz mięso będzie latać po ekranie a stwory będą kwiczeć bo Kratos będzie ich zarzynał i rozpruwał parszywe flaczki xD :-D Totalny rozpie**** i totalna zagłada. TEGO PRAGNĘ W NOWYM GoD!!!

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP Wow, Mel Gibson ma w sobie jednak coś z sado-masochisty, ale przynajmniej wie jak powinien wyglądać porządny scenariusz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2011 o 23:49, kodi24 napisał:

@UP Wow, Mel Gibson ma w sobie jednak coś z sado-masochisty, ale przynajmniej wie jak
powinien wyglądać porządny scenariusz ;D


Witaj. Czyli mam to brać za komplement :P Nie wiem czy Mel Gibsom ma coś z sadomaso :D ja mam tylko jego avatar ;) w sumie ładnie żeś to dopasował. Scenariusz i reżyseria, bo to pasuje do niego i pasuje do mojej wizji Musisz przyznać pięknie to ujęte jest. :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować