Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2011: Multiplayer w Assassin`s Creed: Revelations – pierwsze wrażenia

11 postów w tym temacie

gram.pl

Być może w przypadku Call of Duty wszystkich interesuje tryb multiplayer, a kampania dla jednego gracza jest jedynie smakowitym dodatkiem, ale w przypadku Assassin’s Creed: Revelations chcielibyśmy spróbować trybu fabularnego, a nie wieloosobowej zabawy w kotka i myszkę na ulicach szesnastowiecznego Konstantynopola. Trudno, co począć.

Przeczytaj cały tekst "E3 2011: Multiplayer w Assassin's Creed: Revelations – pierwsze wrażenia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli na tą chwilę żadnych rewolucji nie ma. Choć Ubi szumnie zapowiadało, że multiplayer będzie nowym doświadczeniem. Oby kampania trzymała poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 12:40, Sanders-sama napisał:

Skoro wszystko jest takie same jak w Brotherhood to wstrzymam wodze z kupnem...
W Brotherhooda już się nagrałem dosyć ;-)

Multi może i takie samo jak w bractwie ale za to singielek z nowym scenariuszem<fabułą>. Ja się w sumie też wstrzymam ale tylko z powodów finansowych<za dużo ciekawych gier wychodzi>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania do tej pory była świetna, multi też niezłe( tylko na Boga oby zmienili system wyszukiwania gier bo czekać na grę 10 min to zgroza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też cieszy brak zmian. W sumie głupie mogą być te nowe miny, ale czas pokaże. Ciekawe czy z postaciami w multi będzie tak jak w Brotherhood. Tam były to cele z singla (poza Arlekinem, on był do dodatkowego achivementu)
P.S. Nie wie ktoś czy będzie coś w stylu EK na PC. Do dziś żałuję, że kupiłem zwykłe edycje poprzednich części (brak kasy), a ta na razie ma tylko zwykłe i Nexus na konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, można się było spodziewać, że kolejna odsłona z serii Assassi''s Creed nie będzie jakąś rewolucją, choć twórcy chwalili się nowościami jakie ujrzymy w Revelations - w tym ulepszona grafika. W każdym razie czas pokaże czy warto było czekać czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować