Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ASUS ROG Matrix GTX 580 - potwierdzona specyfikacja i cena

11 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2011 o 20:47, wychylylybym napisał:

Przy takiej cenie to juz lepiej zainwestowac w GTX 590 (ok. 2650zł), bo ten potworek
z tematu kosztuje 1850zł (przyblizone ceny ofc)


To karta głównie dla maniakalnych "podkręcaczy", ja na przykład nie widzę sensu kupowania czegoś takiego przez normalnego gracza. Poza tym dużo bardziej opłaca się z kilku względów kupić dwie słabsze i puścić w SLI. Stery i większość gier lepiej radzi sobie z SLI, niż jakąkolwiek kartą 2xGPU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 20:51, Myszasty napisał:

Poza tym dużo bardziej opłaca się z kilku względów
kupić dwie słabsze i puścić w SLI. Stery i większość gier lepiej radzi sobie z SLI, niż
jakąkolwiek kartą 2xGPU.


Z jednego wzgledu wolalbym Crossfire z 2x 6850. Znaacznie mniejszy probor pradu.
Wydajnosc podobna, chyba nawet minimalny fps wyzszy w przypadku Radeonow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 20:51, Myszasty napisał:

To karta głównie dla maniakalnych "podkręcaczy", ja na przykład nie widzę sensu kupowania
czegoś takiego przez normalnego gracza. Poza tym dużo bardziej opłaca się z kilku względów
kupić dwie słabsze i puścić w SLI. Stery i większość gier lepiej radzi sobie z SLI, niż
jakąkolwiek kartą 2xGPU.


Ja na przykład z chęcią bym łyknął takiego Marsa pod warunkiem że Asus wydałby wersję z fabrycznym blokiem wodnym, szykuje mi się zmiana sprzętu w renderboxie a że korzystam z Octane rendera który lubi się krzaczyć na konfiguracjach sli taki zastrzyk rdzeni Cuda jak w Marsie byłby bardzo mile widziany.

A co do opłacalnosci SLI się zgodze absolutnie, jeno nie zawsze własnie w zastosowaniach bardziej profesjonalnych nie tylko nastawionych na granie się to sprawdza ( sporo aplikacji ma problemy z prawidlowym obsłuzeniem sli )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój radek 5870HD doskonale sobie radzi z BC2 w 1920\1080 AAx8 +maks detale i mam 60fps więc nie widze sensu kupowania tej karty...B3 bez problemu pujdzie na full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2011 o 00:10, Dishar napisał:

Mój radek 5870HD doskonale sobie radzi z BC2 w 1920\1080 AAx8 +maks detale i mam 60fps
więc nie widze sensu kupowania tej karty...B3 bez problemu pujdzie na full

Naucz sie pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować