Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Yakuza Of the End wystartowała, seria dobrnęła do 5 milionów sztuk w sklepach

4 posty w tym temacie

Patryk Purczyński

Od dwóch tygodni w Japonii trwa sprzedaż Yakuza Of the End, najnowszej odsłony znanej serii Segi. I to właśnie cała seria, dzięki wspomnianej premierze, doczłapała do kolejnej okrągłej granicy.

Przeczytaj cały tekst "Yakuza Of the End wystartowała, seria dobrnęła do 5 milionów sztuk w sklepach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że walka jest taka sobie, ale muszę to sam zobaczyć. Nawet przeboleję fakt, że nie lubię grać w wszelkiej maści strzelanki na konsolach (pad<mysz). Tak więc mam nadzieję, że się pojawi. A jak nie... no to cóż - i tak się japońskiego uczę powoli. Nawet Catherine sprowadziłem sobie (bo nie mam złudzeń, ze Atlus da dual audio... niestety to nie NISA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W demo grało się całkiem przyjemnie, choć mogłoby być lepiej. Wyraźnie twórcy chcieli zrobić shooter dla ludzi, którzy nigdy w shootery nie grali, więc wszystko jest uproszczone (na upartego wystarczy iść do przodu i naciskać kwadrat).
W lipcu położę łapki na swoim egzemplarzu gry i wtedy będę mógł w pełni ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"[…]tematem przewodnim jest atak zombie na miasto Kamurocho." Brawo, po raz kolejny ktoś pisze tekst bez odpowiedniej wiedzy, czy choćby chęci sprawdzenia swoich wypocin. Skoro już rzuciłem bezpodstawny na pewno zarzut, jadę do miasta Mokotów w państwie Warszawa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować