Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Następny Assassin`s Creed pokaże finał losów Desmonda

76 postów w tym temacie

To że zakończą historię Desmonda nie oznacza, że zniknie uniwersum AC. Desmonda i tej jego ekipy i tak nie lubiłem ;) Za to Ezio to bardzo ciekawie stworzony protagonista (w odróżnieniu od Altaira, który był postacią żenująco słabą i nie powinni za bardzo do niego wracać).

Zresztą jak widać w zakończeniu AC1

Spoiler

artefaktów na całym Świecie jest bardzo dużo, więc potencjał na kolejne części jak najbardziej jest.



Moim zdaniem będą powstawać kolejne części osadzone w różnych czasach i lokacjach, może japoński ninja, czy sabotażysta z 2 Wojny Światowej, albo Guy Fawkes ze swoim spiskiem prochowym. Historia daje im mnóstwo możliwości, a ja chętnie bym pograł w kolejne AC, zwłaszcza że do tej pory każda kolejna część jest lepsza od poprzedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, koniec przygód Desmonda nie oznacza końca gier z serii.

Co do artykułu, to znalazłem 2 błędy :)
1) Brak apostrofu przed ostanim "s" w słowie "Assassins" pod obrazkiem
2) Dwukropkek przed "Revelations" pod obrazkiem. Powinno go nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podchodzę z rezerwą do wszystkiego co obiecuje Ubsioft w sprawie tej serii - bo jeszcze rok temu była gadka o pełnoprawnym AC3 w 2012 roku, bez żadnego Revelations między. Mogę się założyć, że "trójka" też dostanie jakieś "jużostatnie" dopełnienie, właśnie w stylu tego co teraz nam serwują żabojady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 18:13, Harrolfo napisał:

Dokładnie, koniec przygód Desmonda nie oznacza końca gier z serii.

Co do artykułu, to znalazłem 2 błędy :)
1) Brak apostrofu przed ostanim "s" w słowie "Assassins" pod obrazkiem
2) Dwukropkek przed "Revelations" pod obrazkiem. Powinno go nie być.



Następny polonista? w domu też tak wszystko sprawdzasz ? ogarni bo to nie jezyk polski tylko internet i forum .. omg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polonista, tylko jak artykuł jest zamiszczony na poważnej stronie growej, to oczekuję braku błędów ;P

Idąc Twoim tokiem rozumowania - "to tylko internet i forum" - zapewne nie przeszkadzałoby Ci, gdyby teksty były pisane w taki sposób:
"Nastenpny Assassin's Krid pokarze finau losuf desmonta!!!!!oneoneoneone"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Alex jest strasznie pewny siebie, chyba zapomina, że do tej pory każdy po każdej części odsuwano od kolejnej starego dyrektora kreatywnego ;)

Finał losów Desmonda w AC III jest jak najbardziej w porządku, ale to w żaden sposób nie oznacza końca serii, czy tym bardziej całego uniwersum. Ubisoft stworzył coś genialnego, magicznego na swój sposób. Asasyni, Templariusze i pamięć genetyczna - zabicie czegoś tak złotodajnego byłoby głupotą.

@Kreek - czyli twierdzisz, że wolałbyś nigdy nie zagrać w Revelations i następnym razem zagrać w AC dopiero w 2012 roku? Ciekawe podejście, chyba jesteś antyfanem serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do tej gry to powinna ona się już zakończyć bardzo bardzo dawno . Może nie lubie jej zbytnio ale taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 18:23, Harrolfo napisał:

Nie polonista, tylko jak artykuł jest zamiszczony na poważnej stronie growej, to oczekuję
braku błędów ;P

Idąc Twoim tokiem rozumowania - "to tylko internet i forum" - zapewne nie przeszkadzałoby
Ci, gdyby teksty były pisane w taki sposób:
"Nastenpny Assassin''s Krid pokarze finau losuf desmonta!!!!!oneoneoneone"



zasadniczo to nie . ale nie tak szczegółowo jak to napisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 18:22, ara8 napisał:

> Dokładnie, koniec przygód Desmonda nie oznacza końca gier z serii.
>
> Co do artykułu, to znalazłem 2 błędy :)
> 1) Brak apostrofu przed ostanim "s" w słowie "Assassins" pod obrazkiem
> 2) Dwukropkek przed "Revelations" pod obrazkiem. Powinno go nie być.


Następny polonista? w domu też tak wszystko sprawdzasz ? ogarni bo to nie jezyk polski
tylko internet i forum .. omg

Panie bumelant, już zdążył "Pan" błysnąć w innym wątku jako obrońca językowego niechlujstwa i na prawdę nie ma się czym chwalić. Granice języka wyznaczają granice poznania, jeżeli nie posługujemy się jednym językiem, tylko każdy swoją jego wersją to nikt nie będzie rozumiał co ktoś inny mówi. Myślę że na forum onetu czy wp poczuł byś się waść jak wśród swoich.

A i żeby było jasne kolega forumowicz zwrócił uwagę na błędy w newsie, a nie błędy w poście jakiegoś dyslektyka, proponuję kiedyś w przyszłości spróbować pisać CV z błędami, bo to w końcu "nie język polski czy jakieś dyktando".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 18:28, Blasting_Power napisał:

> > Dokładnie, koniec przygód Desmonda nie oznacza końca gier z serii.
> >
> > Co do artykułu, to znalazłem 2 błędy :)
> > 1) Brak apostrofu przed ostanim "s" w słowie "Assassins" pod obrazkiem
> > 2) Dwukropkek przed "Revelations" pod obrazkiem. Powinno go nie być.
>
>
> Następny polonista? w domu też tak wszystko sprawdzasz ? ogarni bo to nie jezyk
polski
> tylko internet i forum .. omg
Panie bumelant, już zdążył "Pan" błysnąć w innym wątku jako obrońca językowego niechlujstwa
i na prawdę nie ma się czym chwalić. Granice języka wyznaczają granice poznania, jeżeli
nie posługujemy się jednym językiem, tylko każdy swoją jego wersją to nikt nie będzie
rozumiał co ktoś inny mówi. Myślę że na forum onetu czy wp poczuł byś się waść jak wśród
swoich.

A i żeby było jasne kolega forumowicz zwrócił uwagę na błędy w newsie, a nie błędy w
poście jakiegoś dyslektyka, proponuję kiedyś w przyszłości spróbować pisać CV z błędami,
bo to w końcu "nie język polski czy jakieś dyktando".


poczuł byś się waść jak wśród swoich. Hrabia?? wtf? :D hahaha xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co będzie jak skończą historie Desmonda, trochę głupio bo liczyłem na większą ilość przodków i różnych epok, a bez spoiwa, jakim była historia Desmonda, to nie wiem czy się będzie to jakoś sensownie trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj na zakończenie części trzeciej ;)
Na 90% będzie wprowadzała nowe wątpliwości, które będą mogły być wyjaśnione wspomnieniami innej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 18:33, Revan91 napisał:

Ciekawe co będzie jak skończą historie Desmonda, trochę głupio bo liczyłem na większą
ilość przodków i różnych epok, a bez spoiwa, jakim była historia Desmonda, to nie wiem
czy się będzie to jakoś sensownie trzymać.

Hmm zasadniczo to wiele osób może mieć tych samych wspólnych przodków, zwłaszcza że Desmond nie był pierwszym w Animusie, więc dlaczego miałby być ostatnim? Nie takie akrobacje fabularne wykonywano i wychodziło to bardzo dobrze (np Metal Gear Solid) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako fanboy Prince of Persia jestem zdruzgotany obecnym totalnym olewaniem tej marki przez Ubisoft na rzecz Assassin''s Creed :/ Wypchnęli dosyć na odwal Forgotten Sands, żeby zdążyć na premierę filmu, a zakończenie pierwszej części nowego-nowego PoP (tej z 2008 roku) aż wrzeszczy "SEQUEL". Zakochałem się w tej grze i bez przerwy czekam na kontynuację, ale zaczynam się bać, że Ubi olało PoPa i teraz będzie doić Assassin''s Creeda.
Revelations, poza fabułą i usprawnionymi animacjami twarzy nie oferuje nic nadzwyczajnego - zwłaszcza te bezużyteczne bomby, których nikt nie będzie używać poza wymaganymi momentami, bo każdą walkę dalej można wygrać jedną ręką.
Żeby nie było - AC też lubię, jedynka i dwójka (zwłaszcza dwójka) były IMO genialne, ale Brotherhood już zaczął pokazywać niebezpieczne oznaki dojenia marki (głównie pod względem fabuły) i ratował go tylko multiplayer, który niestety ma, jak to u Ubi, skopany netcode (przynajmniej na PC). Po prostu tęsknię za PoPem, o którym najwidoczniej wszyscy zapomnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz dawno powinni to skonczyc teraz dodaja tylko nowe misje/fabule a reszta wyglada prawie identycznie
tylko ze po co konczyc cos co robi pieniadze i tak beda ciagnac ta gre bez konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli AC III wyjdzie w przyszłym roku, to jestem ciekaw czy zrobią 2-letnią przerwę(może wejść nowa generacja konsol), czy rozciągną historię o jakieś "dodatki" typu Brotherhood. Nie chciałbym żeby zrobili z tego tasiemiec jak Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować