Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops - zachęcający zwiastun nowej mapy do trybu zombie

20 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Treyarch zdaje sobie sprawę z tego, że tryb zombie to jeden z najmocniejszych elementów Call of Duty: Black Ops i konsekwentnie go rozwija. Tym razem zaproponowano nam wycieczkę do dziewiczej dżungli pełnej zieleni, odgłosów zwierząt i (a jakże!) żywych trupów.

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty: Black Ops - zachęcający zwiastun nowej mapy do trybu zombie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka by nie była ta mapa... wypasiona czy nie... żadnego DLC do CoD nie kupię jeżeli to nie będzie naprawdę spory zestaw map do grania w multi. Nadal w głowie mam to co dostałem w Titan Pack do UTIII zupełnie za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by zrobili np. pakiet 10 map za 10 zł albo nawet za 15 to bym się skusił. Takie pakiety naprawdę by podtrzymywały grę i każdy był by wstanie sobie je zakupić. Ale sory płacić połowę ceny gry za 5 map i to jeszcze 3 z nich to odgrzewane kotlety które od autorów nie wymagały praktycznie wysiłku. Dziękuje bardzo, Rage mode off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 09:38, Muradin_07 napisał:

Nadal w głowie mam to co dostałem w Titan Pack do UTIII zupełnie za darmo...


Ja powiem szczerze, że jak przeczytałem po raz pierwszy o Titan Pack, to pierwsza moja myśl była: "No dobra, 50 zeta minimum". A tu patrzę - za free! Takie podejście do klienta rozumiem. W dodatku, Epic nie miał nawet specjalnego interesu w wydawaniu tego za darmo - UT3 dawno przestał się sprzedawać, i raczej nie było co liczyć, że nagle zacznie schodzić jak świeże bułeczki. A mimo to wydali za darmo. I takie podejście do klienta cenię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 11:25, Tenebrael napisał:

> Nadal w głowie mam to co dostałem w Titan Pack do UTIII zupełnie za darmo...

Ja powiem szczerze, że jak przeczytałem po raz pierwszy o Titan Pack, to pierwsza moja
myśl była: "No dobra, 50 zeta minimum". A tu patrzę - za free! Takie podejście do klienta
rozumiem. W dodatku, Epic nie miał nawet specjalnego interesu w wydawaniu tego za darmo
- UT3 dawno przestał się sprzedawać, i raczej nie było co liczyć, że nagle zacznie schodzić
jak świeże bułeczki. A mimo to wydali za darmo. I takie podejście do klienta cenię.

No i może o to właśnie im chodziło. Być może od dawna mieli w planach wydać to za normalną kasę, ale gra przestała się sprzedawać, pakiet gotowy i tak się już nie sprzeda, więc wydadzą za darmo by chociaż załatwić sobie promocję zainteresowanie graczy. To też dobra forma sprzedania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 11:46, Darkstar181 napisał:

No i może o to właśnie im chodziło. Być może od dawna mieli w planach wydać to za normalną
kasę, ale gra przestała się sprzedawać, pakiet gotowy i tak się już nie sprzeda, więc
wydadzą za darmo by chociaż załatwić sobie promocję zainteresowanie graczy. To też dobra
forma sprzedania się.


Nie sądzę. Obecna cena (znaczy, cena, gdy to wydali) UT3 była na tak niskim poziomie, że raczej niewiele by to zmieniało. Ponadto, o TP nie było jakoś szczególnie głośno w mediach (w zasadzie reklam nie było wcale, a tylko niektóre portale o tym napomknęły, ale reklamy jako takiej nie było praktycznie wcale). Nie sądzę więc, by miało to formę działań marketingowych, bo gdyby tak było, Epic raczej postarałby się, aby ludzie o TP usłyszeli.

Ale tak czy owak, takie działania mi się podobają. Wspieranie gry i rozszerzanie, a nie wydawanie pierdołowatych 5-ciu map za horrendalną kasę. Szkoda, że inni nie palą się do pójścia w te ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 11:25, Tenebrael napisał:

[ciach]


A ja od początku nie myślałem o tym, że taki dodatek będzie płatny... wtedy jeszcze nawet chyba nie miałem zielonego pojęcia o tym, że ktoś będzie chciał sprzedawać 5 map za grubą kasę. Na pewno otworzyłem oczy, że TP ma ponad 1GB (jak na parę map i parę dodatków) i daje tyle rzeczy jak np. moja ulubiona mapa Facing Worlds (czy coś podobnie napisanego). Pamiętam, że grając w pierwszego UT często z kolegami graliśmy na tej mapce. Na pewno byłem bardzo mile zaskoczony tym, że pomimo widzianego na trailerze tylko "trybu Titan" dostałem o wiele więcej niż się spodziewałem.

Teraz Acti nie da powiedzmy zestawu 10-15 map do multi CoD''a za piątaka... bo po co... lepiej dać 5 map za o wiele więcej... i tak znajdą się ci, którzy to kupią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 11:53, Muradin_07 napisał:

Teraz Acti nie da powiedzmy zestawu 10-15 map do multi CoD''a za piątaka... bo po co...
lepiej dać 5 map za o wiele więcej... i tak znajdą się ci, którzy to kupią...


I to jest właśnie najbardziej przerażające. Bo akurat fakt, że jakiś twórca wyciąga kasę za duperele od graczy, to żadna nowość. Przerażające jest to, że ludzie dają się na to naciągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 11:46, Darkstar181 napisał:

[ciach]


Mało prawdopodobne... akurat mając narzędzia do tworzenia własnych modów, map to po prostu gracze by to wyśmieli moim zdaniem. A tak gracze dostali wszystko w naprawdę dobrej jakości, zrobione przez twórców i za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co rozwijać tryb, który nie ma końca ? :D Pomysł fajny i od World at War jestem fanem tego trybu. Jednak jak się dowiedziałem że nie ma on końca to się pośmiałem :D Tyle machania na nic phew ;d Fajny motyw z DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich tygodniach przegrałem w Zombie około 60 godzin. Wciąga niesamowicie. Wszystkie dlc wyglądają świetnie, ale są niestety za drogie. Tak więc po raz trzeci postoje. Kupiłem za cenę jednego DLC Left 4 Dead 2 i mam również dużo frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 16:06, tosz napisał:

uważam że powinni wydać grę Call of Duty - Zombi


Toż wydają. Od czasów MW1 każda kolejna część to ożywiany na siłę Zombi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu nie zapłacę za taki syf jakim jest DLC - Płaci się za to krocie, a dostaje gówno. Dodatki w stylu LoD Do Diablo 2 rozumiem, tam była masa sprzętu, gry, i każdy wiedział że to dobrze wydane pieniądze. Teraz dodatkiem do gry nazywa się badziewie dające 10 minut gry, 2 bronie i mapę która i tak była pewnie usunięta z pełnej wersji gdyż była zbyt biedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie BO to jedne wielkie zombie podejrzewam że twórcy gry mieli na celu większe przyłożenie się do zombie niż innych trybów bo wiedzą że na tym zarobią kupe kasy ale mimo wszystkich negatywnych komentów z pewnością kupie to DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować