Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Razer Ferox - test przenośnych głośników 2.0

10 postów w tym temacie

Michał Nowicki

Razer coraz śmielej wkracza na rynek urządzeń audio. Po dobrze przyjętym zestawie głośnikowym 2.1 Mako i kilku zestawach słuchawkowych, pora na coś mniejszego. Oto krótki test przenośnych głośniczków Razer Ferox.

Przeczytaj cały tekst "Razer Ferox - test przenośnych głośników 2.0" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem Mako padły po 6 miesiącach wymieniono mi na nowe które padły po 3 miesiącach. Zwrócono mi kasę i kupiłem HARMAN/KARDOn i działają juz rok i kosztowały 600 a nie 1350 jak Mako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 12:23, Maciej2801 napisał:

Mialem Mako padły po 6 miesiącach wymieniono mi na nowe które padły po 3 miesiącach.
Zwrócono mi kasę i kupiłem HARMAN/KARDOn i działają juz rok i kosztowały 600 a nie 1350
jak Mako.


A ja z kolei wychodze z zasady że do sprzetu przenośnego są słuchawki, nawet jeśli jest to laptop, i tak też robię .
A w domu wszystko podpiete/podpinane pod amplituner i porządne kolumny. Oszczedzam na kosztach a biorąc pod uwagę gro głosników dedykowanych komputerom o jakości nie ma co mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 12:44, SimplyLucas napisał:

> Mialem Mako padły po 6 miesiącach wymieniono mi na nowe które padły po 3 miesiącach.

> Zwrócono mi kasę i kupiłem HARMAN/KARDOn i działają juz rok i kosztowały 600 a nie
1350
> jak Mako.

A ja z kolei wychodze z zasady że do sprzetu przenośnego są słuchawki, nawet jeśli jest
to laptop, i tak też robię .
A w domu wszystko podpiete/podpinane pod amplituner i porządne kolumny. Oszczedzam na
kosztach a biorąc pod uwagę gro głosników dedykowanych komputerom o jakości nie ma co
mówić.

Znowu ja jestem bardzo za takimi głośniczkami ze względu, iż często gram na zewnątrz np. w siatkówke czy kosza i wtedy strasznie uprzejemniają czas z dobrą nutką w tle. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2011 o 15:48, SuRi napisał:

Znowu ja jestem bardzo za takimi głośniczkami ze względu, iż często gram na zewnątrz
np. w siatkówke czy kosza i wtedy strasznie uprzejemniają czas z dobrą nutką w tle. :P


No to jest zupełnie inna sytucja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy już nie kupię żadnego sprzętu od Razer.
Miałem 2 myszki i każda padła po mniej więcej roku użytkowania.
To ma być profesjonalizm? Razer to czysty marketing i nic więcej.
Nawet tanie myszki od A4Tech są bardziej długowieczne niż ten bubel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam myszkę (5 lat) i klawiaturę (4 lata) od Razera, żadnych problemów.
Jedynym problemem jest to, że gdy korzystam z innych myszek, wydają się być straszliwie niewygodne i okropnie powolne.
Jednak jeśli miałbym zainwestować w głośniki do komputera, zdecydował bym się raczej na jakiś zestaw 5.1, albo 2 kolumny Hi-Fi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak naprawia Razer swój sprzęt? Odsyła nowy egzemplarz. Dlatego też nie posiadają serwisu pogwarancyjnego.
Wyobraźcie sobie, że po gw padnie wam sensor w myszce za 500 zł, tzn. Mambie. Tak! Całość idzie do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem myszke i klawiature od Razera, więcej niczego od nich nie kupie.Myszka padła po pół roku klawiatura zaczeła się zacinać po 8 miesiącach.Oprócz wysokiej ceny Razer nie ma się czym pochwalić.No dobra trzeba im przyznać że ich produkty bardzo ładnie się prezentują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam klawiaturę razer lycosa 3 lata , razer mambe , razer carcharias i razer destructor . Wszystko chodzi jak marzenie i teraz postanowiłem dokupić jeszcze głośniki bardziej będą mi służyły do laptopa bo właśnie potrzebuje czegoś takiego ale to zawsze cały sprzęt od razera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować