Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty XP, czyli wielkie święto graczy w Los Angeles

40 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

Społeczność graczy Call of Duty jest na tyle duża, że zasługuje ona na swój konwent. Do takich wniosków doszło w każdym razie Activision i dlatego zapowiedziało Call of Duty XP, dwudniową imprezę przygotowaną specjalnie z myślą o fanach swojej wojennej serii.

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty XP, czyli wielkie święto graczy w Los Angeles" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 20:53, bezlerg napisał:

Ciekawe, czy będą odgrzewane kotlety serwować :)

Tak, ale powiedzą, że to świeżutkie hamburgery, które sprawią, że nie będziesz chciał jeść innych :). A i ketchup będzie za 51 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno słowo: wow! Acti widzę zrobiło bardzo porządną rzecz dla swoich fanów:) Chcą utrzymać klientów:) EA bójcie się

P.S Ja i tak kupie Battlefielda 3:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 21:19, kiczka116 napisał:

nono, starają się i widać, że bardzo.;) Plują sobie w brodę, że EA ma lepszą grę, a
twórcy CoD''a robią co mogą dla swoich fanów.;)


Heh.Starają się dla swoich fanów.150$ za bilet.Na początku myślałem że to za darmo a tu patrze nie dość że w los Angeles to jeszcze trzeba bulić żeby wogle tam się pojawić.Widać że niezle coś im się popieprzyło tak to grzecznie ujme;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co, za frajer ma wszystko być? Opłać pracowników, komputery/konsole, załatw wszystko i wpuszczaj za darmo... Chyba tobie się coś ''popierzyło''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 21:34, Ifym napisał:

A co, za frajer ma wszystko być? Opłać pracowników, komputery/konsole, załatw wszystko
i wpuszczaj za darmo... Chyba tobie się coś ''popierzyło''.


OOO.Zwolennicy Koticka!!!Po pierwsze dzieciaczku to była perswazja a po drugie za co jest tu płacić 150$??Znowu pokażą odgrzewane kotlety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenę wejściówki zauważyliście ale celu na który te wejściówki będą spożytkowane to już nikt nie zauważył.
Jeżeli chodzi o inspiracje to nic dziwnego iż je czerpią z Blizzconu który to jest świetną imprezą<niestety tylko streaming umożliwia mi śledzenie tej imprezy :(>.
Ale z tym połączeniem obu imprez to <raczej> nie ma mowy. wiem, że to tylko dywagacje ale gry Blizzu i Acti to dwa różne światy, nie komponowało by się to dobrze obok siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to ma wspólnego z jakimkolwiek zwolennictwem, chodzi o samą organizację i charakter imprezy. A po drugie jeszcze raz: to jest Los Angeles, tam ludzi stać wyłożyć 150$ na coś takiego, nie podniecaj się tak tą kwotą, to tyle ile miesięcznie się na szlugi wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 21:56, marcin-malysza napisał:

Cenę wejściówki zauważyliście ale celu na który te wejściówki będą spożytkowane to już
nikt nie zauważył.
Jeżeli chodzi o inspiracje to nic dziwnego iż je czerpią z Blizzconu który to jest świetną
imprezą<niestety tylko streaming umożliwia mi śledzenie tej imprezy :(>.
Ale z tym połączeniem obu imprez to <raczej> nie ma mowy. wiem, że to tylko dywagacje
ale gry Blizzu i Acti to dwa różne światy, nie komponowało by się to dobrze obok siebie.


Na Blizzconie mają coś jeszcze ciekawego do pokazania.A tu nowy Diablo,starcraft i inne fajne atrakcje a Activision nic ciekawego nie ma do pokazania.Jedynie co mają do zaprezentowania to call of duty elite ale kogo to obchodzi.To jest impreza naprawdę dla zatwardziałych fanboyów coda a nikogo innego to nie zainteresuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 21:58, kodi24 napisał:

A co to ma wspólnego z jakimkolwiek zwolennictwem, chodzi o samą organizację i charakter
imprezy. A po drugie jeszcze raz: to jest Los Angeles, tam ludzi stać wyłożyć 150$ na
coś takiego, nie podniecaj się tak tą kwotą, to tyle ile miesięcznie się na szlugi wydaje
;)


Nie podniecam się kwotą tylko pamiętaj że jesteśmy w Polsce a nie w Ameryce a Activision coraz bardziej mi podpada swoim egoizmem.Fajnie by było gdyby coda chcieliby rozwijać a nie tylko iść w strone kasy.MW2 był jeszcze spoko,WAW bardzo mi się podobał a BO to już jakieś nieporozumienie a pewnie też tak wyjdzie z MW3;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 22:01, Kajmal napisał:

Na Blizzconie mają coś jeszcze ciekawego do pokazania.A tu nowy Diablo,starcraft i inne
fajne atrakcje a Activision nic ciekawego nie ma do pokazania.Jedynie co mają do zaprezentowania
to call of duty elite ale kogo to obchodzi.To jest impreza naprawdę dla zatwardziałych
fanboyów coda a nikogo innego to nie zainteresuje!


Fanbojem jestes ty. Jak ktos idzie na nawet nie 2h koncert swojego ulbionego zespolu placi prawie 2stówy.
To jest fanbojem? Tu masz znacznie wiecej.
Gdybym mieszkał w LA, i robilby ktoś, kto mnie interesuje taką impreze. Dalbym 2x tyle.
Przeczytaj pierwszy akapit chocby:

"Wesprzecie przy okazji słuszny cel, ponieważ pieniądze ze sprzedaży wejściówek trafią do Call of Duty: Endowment, organizacji charytatywnej, która pomaga weteranom wojennym odnaleźć się w społeczeństwie."

Czyli juz wiemy, ze kasa, nei idzie do kieszeni Kotticka. Jakbym był fanem militarystyki to pewnie w takiej zbrojowni skakałbym jak pawian po drzewach ;)
O rozmowach z twórcami to fiu, fiu. Mozna normalnie pomarzyć. 150$ za takie coś? Toz to promocja.
Juz nie mowiac juz o odtworzonych mapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2011 o 22:08, Zgreed66 napisał:

> Na Blizzconie mają coś jeszcze ciekawego do pokazania.A tu nowy Diablo,starcraft
i inne
> fajne atrakcje a Activision nic ciekawego nie ma do pokazania.Jedynie co mają do
zaprezentowania
> to call of duty elite ale kogo to obchodzi.To jest impreza naprawdę dla zatwardziałych

> fanboyów coda a nikogo innego to nie zainteresuje!

Fanbojem jestes ty. Jak ktos idzie na nawet nie 2h koncert swojego ulbionego zespolu
placi prawie 2stówy.
To jest fanbojem? Tu masz znacznie wiecej.
Gdybym mieszkał w LA, i robilby ktoś, kto mnie interesuje taką impreze. Dalbym 2x tyle.
Przeczytaj pierwszy akapit chocby:

Wesprzecie przy okazji słuszny cel, ponieważ pieniądze ze sprzedaży wejściówek trafią
do Call of Duty: Endowment, organizacji charytatywnej, która pomaga weteranom wojennym
odnaleźć się w społeczeństwie.


Czyli juz wiemy, ze kasa, nei idzie do kieszeni Kotticka. Jakbym był fanem militarystyki
to pewnie w takiej zbrojowni skakałbym jak pawian po drzewach ;)
O rozmowach z twórcami to fiu, fiu. Mozna normalnie pomarzyć. 150$ za takie coś? Toz
to promocja.
Juz nie mowiac juz o odtworzonych mapach.


To tera palnąłeś.Promocja chyba tylko dla ciebie;]A co tak bardzo chcesz wspierać Amerykańskich żołnierzy.Ja tak czytam to większość narzeka tera na Amerykanów.Założe się że na tej super-hiper-opłacalnej imprezie będzie 99,9% Amerykanów i Brytyjczyków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować