Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grasz w darmowego Team Fortress 2? Uważaj na bana od innych graczy

163 postów w tym temacie

Z niereformowalną "elytą" (czy raczej betonem) Valve nie ma szans.

To dobitnie pokazuje, jak dojrzała jest społeczność TF2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I? Tam jest ponad tysiąc serwerów, a max 100 ma w tagach Free2BeKicked. Tak naprawdę jest to żaden problem, tym bardziej, że Valve wprowadziło opcję automatycznego dołączenia do najlepszej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 10:22, EpicznaImmersja napisał:

...i bardzo dobrze!

Dlaczego? Sory, ale nie rozumiem, bo ja zapłaciłem 3€ i ktoś dostał grę za darmo to mam uprzykrzać życie?! WTF?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tego wcale nie rozumiem i nawet już nie próbuję. Grałem kilka razy i przyznaję bez bicia- nie umiem się tam odnaleźć. Nie należę do ludzi, którzy polecą gdzieś przed siebie i będą strzelać do wszystkiego, raczej szukam drużyny. No, ale rzeczywiście trudno znaleźć ogarniętych graczy. Poczekam jakiś tydzień i znów spróbuję, ale nie śni mi się spotkanie z jakimiś komentarzami co do mojego skorzystania z darmowej rozgrywki. Nie będę czuł się gorzej, bo pobrałem LEGALNIE grę za darmo.
Szkoda, że większość tego nie rozumie, ale trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego Ci którzy kupili grę tak się burzą. Conan, Arma2 i kilka innych gier też ostatnio przeszły w free2play, ogólnie wysyp takich zmian formuły w ostatnim czasie i tylko gracze TF2 się burzą. Sam dawno bym kupił grę, ale Orange Box''a już od dłuższego czasu nie ma w sprzedaży, a nie mam możliwości zakupów elektronicznych. Gram w TF2 za free i nie widzę w tym nic złego. Gdyby jakaś z gier, które posiadam stała się darmowa nie psioczyłbym, bo ja już przecież od dawna się nagrałem, a "darmowi" np. dopiero po 4 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od kiedy TF2 przeszedł na F2P zapewne wielu nikczemników zakłada kilka/kilkanaście kont jedynie w celu scamu, haxów i uprzykrzenia życia innym graczom, nawet jeśli dostanie bana na steam zaraz założy kolejne konto i kontynuuje swe nikczemne postępki - nie ma się co dziwić że niektóre (bo tylko niektóre) servery są graczom F2P przeciwne - imho nie ma co sprawy roztrząsać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niech zrobią tak w CoD''a... przecież "najwspanialsza społeczność" musi się trzymać razem i nie dopuszczać tych, którzy grają nie płacąc za farbowane na granatowo włosy wojaka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 10:42, Alehor napisał:

od kiedy TF2 przeszedł na F2P zapewne wielu nikczemników zakłada kilka/kilkanaście kont
jedynie w celu scamu, haxów i uprzykrzenia życia innym graczom


Tak myślisz? Jeżeli tak jest, to chamsko postępują, ale przypuszczam, że to margines. Ja osobiście nigdy w żadnych grach nie oszukuję, poza tym mam tyle gier na koncie Steam, że ban byłby mi wybitnie nie na rękę :P Póki banowanie darmowych graczy nie przybierze jakiś patologicznych rozmiarów pewnie nie będzie nikomu przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 10:52, damlon napisał:

Ja osobiście nigdy w żadnych grach nie oszukuję, poza tym mam tyle gier na koncie Steam,
że ban byłby mi wybitnie nie na rękę :P


To tak, ale jak już wspominałem - co za problem założyć drugie, trzecie czwarte konto nie narażając tego na którym mamy gry, i robić to czego nikt normalny robić nie powinien? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TF2 to gra zespołowa, a w całym tym zamieszaniu chodzi o wzmożony napływ dzieciarni i/lub graczy bez umiejętności gry zespołowej "wychowanych" na fragowaniu w grach pokroju COD czy ludzi chcących sobie tylko sprawdzić czym TF2 jest, bo w końcu dają za darmo.
Kiedyś gdy na serwerze pojawiał się świeżak nie było to tak odczuwalne, po jakimś czasie nabierał on wprawy i dociągał umiejętnościami do reszty. Teraz nagle stosunek starzy/młodzi znacznie wzrósł przez co gra nieraz staje się frustrująca dla tych pierwszych którzy chcą grać, a ci drudzy albo nie chcą się nauczyć albo nie wiedzą jak więc robią z gry kolejną strzelankę dla fragów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem dobrze że ta modyfikacja istnieje - bo grałem na serwerach z tym a powód prosty:
Jak nie chcesz grać zespołowo tylko na fragi jak w COD i obrażasz wszystkich to wypierdalaj z serwera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować