Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

SteelSeries World Of Warcraft Cataclysm MMO Gaming Mouse - test

20 postów w tym temacie

Ta myszka podoba mi się jedynie z wyglądu. Gdy miałem okazje się nią chwile pobawić to wydała mi się strasznie niewygodna i taka ociężała.
Osobiście czekam na SteelSeries Diablo III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 11:56, Hartus napisał:

Ta myszka podoba mi się jedynie z wyglądu. Gdy miałem okazje się nią chwile pobawić to
wydała mi się strasznie niewygodna i taka ociężała.


Ja mam zupełnie odwrotnie - wygląd podoba mi się znacznie mniej, niż walory użytkowe. Na twardej i "szybkiej" podkładce z podpórką pod nadgarstek śmiga całkiem fajnie. Ale ze względu na mojego claw gripa, DeathAdder wciąż jest nie do pobicia. :)

edit: literki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 12:27, adiekspert4 napisał:

Ciekawe, czy farba się ściera jak z poprzedniej edycji?


Po około 2 tygodniach użytkowania żadnych śladów. Ale nie ciagłego, bo do fpsów przerzucałem się na DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsza myszka dla claw grip = CM storm spawn. najlepszy sensor (szczegolnie po ostatnim update fw), super wykonanie, genialny ksztalt, brak swiecacych gowien razera oraz cena - 125z.

jakbym mial byc czepialski to software mogliby poprawic i kabel powinien byc pleciony, ale to szczegoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 12:44, crun napisał:

najlepsza myszka dla claw grip = CM storm spawn.


Słyszałem już o niej trochę dobrych rzeczy. Muszę spróbować, czyli położyć na niej łapę. Bo mój claw nie jest typowy - to w zasadzie taki chwyt pośredni między palm, a claw. I jak na razie własnie kształt DA jest dla mnie idealny. Ale Storm Spawna na pewno obczaję przy najbliższej okazji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako myszkę do MMO to polecam Nagę, przyciski są po jednej stronie i jest znacznie łatwiej je spamiętać niż w tej myszce gdzie są one wszędzie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysza testujący mysze<sorka za tą moją dygresje ale nie mogłem się powstrzymać :D>
A co do samego produktu to pancerz gryzonia <jak widzę> jest stylizowany na nowym wizerunku Deathwinga<aka. Destroyer, znany również jako Neltharion aspekt ziemi>. Osobiście mi się podoba ale to już kwestia gustu.
Choroba, ja lubię takie gadżety a co za tym idzie to jak ja ci zazdroszczę możliwości testowania tego wszystkiego, począwszy od myszek skończywszy na głośnikach itp. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 20:41, SerwusX napisał:

Ja mam zarąbistą mychę za
60 zeta i jest git.

Pochwal się jaką, właśnie szukam fajnej myszki w sensownej cenie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 12:52, Myszasty napisał:

Bo mój claw nie jest typowy - to w zasadzie taki chwyt pośredni między palm, a claw.

Może fingertip :>, bo kształt DA pewnikiem nie jest stworzony do claw gripa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2011 o 20:45, Kadaj napisał:

> Ja mam zarąbistą mychę za
> 60 zeta i jest git.
Pochwal się jaką, właśnie szukam fajnej myszki w sensownej cenie. ;p

Jesteś LSP, kup coś na Avago 3060. Jesteś MSP lub HSP, zainwestuj w Avago 3080.
W tej cenie w sumie godnymi uwagi są prawie tylko produkty a4techa, lecz tylko optyczne, od laserówek najlepiej trzymać się z dala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" w których to grach bardzo wiele zależy od szybkości reakcji i precyzji w wydawaniu poleceń"
Good Joke!

Ja osobiście jakbym miał wydać 300zł. na myszkę to bym kupił R.A.T. 7... ale z drugiej strony w ogóle po co tyle wydawać na myszkę. Mój OSCAR za 40zł ma bardzo podobne opcje co myszka droższa o ponad 250zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2011 o 01:25, topyrz napisał:

> Bo mój claw nie jest typowy - to w zasadzie taki chwyt pośredni między palm, a claw.

Może fingertip :>, bo kształt DA pewnikiem nie jest stworzony do claw gripa.

Ja zawsze dziwacznie łapałem myszkę. To, co było wcześniej nazwałbym claw z ruchami palm - zagięte palce, ale dłoń przy nadgarstku leżąca na myszce. Teraz mam podkładkę z podpórką pod nadgarstek (zakochałem się w tym patencie) i jest to w zasadzie typowy claw - ruchy do przodu i tyłu wykonuję już tylko palcami, nie całą dłonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myszka jako gadżet nawet fajnie się prezentuje.Ale zgadzam się z StNimrod że do MMO najlepszy jest "kalkulator".Wszystko w jednym miejscu.Mnie opanowanie klawiszologii zajęło 5 minut.Nie zamienił bym jej na inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"dla ludzi grających w WoW"

nie w WoW tylko w WoWa! to tak jakbyś napisał - dla dziewczyn, które lubią penis, zamiast poprawnie - penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2011 o 00:42, creus napisał:

"dla ludzi grających w WoW"

nie w WoW tylko w WoWa! to tak jakbyś napisał - dla dziewczyn, które lubią penis, zamiast
poprawnie - penisa.

"WoW" to skrótowiec, więc wcale błędu nie ma. "WoWa" to znowu błąd, bo powinieneś użyć myślnika: "WoW-a".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować