Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Test Drive: Unlimited

11744 postów w tym temacie

Oto kilka fotek z gry Test Drive Unlimited. Mi się bardzo podoba, a szczególnie mi się podoba mozliwosć stworzenia własnego trailera z gry i ściągnięcia bety. A z tym pytanie, czy mogę ją pobrać? Czy to jest legalne, czy jest to udostępnione tylko dla gazet i innych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 15:23, speedraid napisał:

Oto kilka fotek z gry Test Drive Unlimited. Mi się bardzo podoba, a szczególnie mi się podoba
mozliwosć stworzenia własnego trailera z gry i ściągnięcia bety. A z tym pytanie, czy mogę
ją pobrać? Czy to jest legalne, czy jest to udostępnione tylko dla gazet i innych??



mam pytanie ta gra będzie podobna do GTA San Andreas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bo gta to gra symulacja życia a tu chodzi tylko o jeż dżenie samochodami.

BTW. już nie mogę się doczekać wersji na PC. Damn you Xbox damn you :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2006 o 15:25, asior34 napisał:

mam pytanie ta gra będzie podobna do GTA San Andreas?

no cos ty...przecież to gra wyścigowa. Raczej do NFS ale i tak bez porównania. Wg mnie znacznie lepsze pomysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym was bliżej zapoznać z tą grą i podsumować wszystkie ujawnione informacje, które ujrzały moje oczy.
Mam nadzieję, ze pomoże wam mój tekst. Niestety nie mogę wam przekazać większej ilości informacji, bo premiera premiera gry nastąpi dopiero w listopadzie tego roku... Zaczynamy!

*********************** TEST DRIVE UNLIMITED ***********************

Producent: Eden Studios
Wydawca: Atari / Infogrames
Dystrybutor PL: brak informacji...
Kategoria: wyścigi / samochodowe
Data Premiery:
-Świat: listopad 2006
-Polska: nie ujawniono dystrybutora PL...

Gra ukazała się na następujace platformy: Xbox 360 / Playstation 2 / PSP / PC
Tryb gry: single / multiplayer
Multiplayer: LAN / Internet
Wymagania wiekowe: 3+

Nośnik / ilość: DVD / 1
Oficjalne strony WWW:
- gry: http://www.testdriveunlimited.com/
- serii: brak
- strona wydawcy: http://www.atari.com/

Test Drive Unlimited to jedyna gra w której pościgacie się szybkimi autami i motocyklami. Będziecie posiadać swobodę ruchu, a to gdzie, kiedy i jak rozegrasz wyścig należy do ciebie. Podczas dowolnej jazdy będziesz mógł odwiedzać salony różnych marek samochodów i motocykli, a następnie je kupić lub wziąć je na przejażdżkę próbną. Będziesz również możliwość handlowania rzadkimi częściami zamiennymi. Rozgrywki po olbrzymiej wyspie pozwolą Ci doświadczyć jazdy najszybszymi autami na więcej niż 1600 km rozmaitych Hawajskich dróg. Zwyciężanie w wyścigach, wyzwaniach, misjach i rozgrywkach sieciowych pozwoli Ci zdobyć kasę, którą możesz przeznaczyć na nowy samochód, motor, rzadkie części zamienne, a nawet domy i garaże, ubrania jak i odzież wyścigową. Dzięki możliwości rozgrywek online, setki!!! i więcej graczy może brać udział w zmaganiach na wyspie w tym samym momencie. Gracze mogą wyzywać na pojedynki innych użytkowników programu, a zarobione w ten sposób pieniądze wydawać np. na tuning samochodów albo kupno przestronniejszego domu, którego garaż będzie w stanie pomieścić więcej niż jeden samochód. Jedną z największych zalet gry jest możliwość dowolnego wyznaczania tras w obrębie wyspy(miejsca startu i mety oraz checkpointów) . Jeżli wciąż za mało użytkownicy Test Drive Unlimited będą w stanie opracować w łatwy sposób wyścigi, które mogą trwać nawet kilka godzin!!! czasu rzeczywistego.

-Test Drive Unlimited będzie grą niepowtarzalna i jedyną w swoim rodzaju, bo oprócz wyścigów musisz zaangażować się w swoje prywatne życie, czyli dom, ubranie, samochód, motor i wiele innych,

-Będzie dostępnych około 140 licencjonowanych pojazdów tych nowszych jak i starszych, lepszych i gorszych firm Np: Lamborghini, Ferrari, Ducati, Aston Martin, Kawassaki, Saleen, Shelby, Jaguar, Pagani i wiele innych,

-Gra będzie oferować realistyczne auta i motory, a dzięki niesamowitej jakości fotograficznej, we wnętrzu poza pedałami gazu i hamulca, skrzynią biegów i kierownica samochody w grze Test Drive Unlimited dysponować będą wszystkimi funkcjami samochodu m. in. radio, elektryczne szyby, klakson, wycieraczki, a nawet nawigacja satelitarna, która podczas widoku z wewnątrz będzie pełniła funkcję mapy okolicy, w której się znajdujemy,

-Personalizacja: Będziesz zarabiał i kupował części z aktualnych katalogów. Gracze będą mogli tworzyć własne postacie, kupować domy i garaże, i tuningować i zmieniać wyposażenie pojazdu,

-Będzie również możliwość tworzenia własnych wyzwań, czyli możliwość ustalania zasad i ustawień, a będzie ich w grze ponad 50, a do wyboru będziesz miał 1600 km otwartych Hawajskich dróg. Jeżeli osiągniesz wyższy poziom i ukończysz karierę będziesz mógł się również sprawdzić swoimi osiągnięciami w grze przez internet,

-Jeżeli nadal uważasz, że tego mało będziesz mógł również zmieniać wyposażenie swojego garażu, kupowanie ubrań i modnych dodatków, podwożenie dziewczyn, ściganie złodziei samochodów, a wszystkie te cechy czynią, że ta gra staje się ''''nienormalną'''' wyścigówką.

-Policja będzie i będzie również wlepiała mandaty m.in. za szybką jazdę, spowodowanie wypadku (podobno przyjedzie na miejsce) i inne wykroczenia, a nie mówimy tu o małych sumach, bo glina wklei ci bez zastanowienia 5000 USD (około 16000 zł),

Oto aktualna lista samochodów, które dostępne będą w grze Test Drive Unlimited:

AC

-AC Cobra 289
-AC Cobra 427


Alfa Romeo

-Alfa Romeo 8C Competizione
-Alfa Romeo Brera
-Alfa Romeo GT 3.2 V6 24V
-Alfa Romeo GT 3.2 V6 24V Sporting Technical Kit


Ascari

-Ascari KZ-1


Aston Martin

-Aston Martin DB4 GT Zagato
-Aston Martin DB7 Zagato
-Aston Martin DB9 Coupe
-Aston Martin DB9 Volante
-Aston Martin V8 Vantage
-Aston Martin Vanquish S V12


Audi

-Audi A3 3.2 Quattro DSG
-Audi A6 4.2 Quattro
-Audi RS4 Quattro Sedan
-Audi S4 Cabriolet
-Audi TT Quattro Sport


Caterham

-Caterham CSR260


Chrysler

-Chrysler 300C SRT8
-Chrysler Crossfire SRT6 Coupe
-Chrysler Crossfire SRT6 Convertible
-Chrysler Firpower Concept Car
-Chrysler ME-FOUR Twelve


Dodge

-Dodge Challenger R/T ''71
-Dodge Charger Super Bee Hemi ''71
-Dodge Viper SRT-10
-Dodge Viper SRT-10 Coupe


Ducati

-Ducati 999R
-Ducati Monster S4R
-Ducati Supersport 1000DS


B. Engineering

-B. Engineering Edonis V12


Farboud

-Farboud Supercharged GTS Prototype


Ferrari

-Ferrari 250 GTO ''62
-Ferrari 288 GTO
-Ferrari 308 GTS
-Ferrari 360 Modena
-Ferrari 575M Maranello
-Ferrari 612 Scaglietti
-Ferrari Enzo Ferrari
-Ferrari F40
-Ferrari F430
-Ferrari F430 Spider
-Ferrari F599 GTB


Ford

-Ford GT
-Ford GT40
-Ford Mustang GT-R Concept
-Ford Mustang GT
-Ford Mustang GT Convertible
-Ford Shelby Cobra Concept
-Ford Shelby GR-1 Concept


General Motors

-Cadillac Cien Concept
-Cadillac CTS-V
-Cadillac XLR-V
-Chevrolet Camaro® Z-28™ ''67
-Chevrolet Cobalt SS Supercharged Coupe Concept
-Chevrolet Corvette® C1 ''57
-Chevrolet Corvette® C2 ''63
-Chevrolet Corvette® Stingray™ C3 ''69
-Chevrolet Corvette® Stingray™ Convertible C3 ''71
-Chevrolet Corvette® C6™ Coupe ''05
-Chevrolet Corvette® C6™ Convertible ''05
-Chevrolet Corvette® C6 Z06™ ''05
-Chevrolet SSR™ ''05

Pontiac

-Pontiac GTO® ''04
-Pontiac Solstice ''06
-Saturn™ Curve Concept ''04
-Saturn™ Sky™ ''07


Jaguar

-Jaguar E-Type ''64
-Jaguar XJ220
-Jaguar XK Coupe ''06
-Jaguar XK Convertible ''06
-Jaguar XKR Coupe ''05


Kawasaki

-Kawasaki Ninja ZX-10R ''05
-Kawasaki Ninja ZX-12R ''05
-Kawasaki Z1000 ''05


Koenigsegg

-Koenigsegg CC8S
-Koenigsegg CCR


Lamborghini

-Lamborghini Countach 25th Anniversary ''89
-Lamborghini Diablo GT ''99
-Lamborghini Gallardo Coupe ''04
-Lamborghini Gallardo SE ''05
-Lamborghini Gallardo Spyder ''06
-Lamborghini Miura P400 SV ''71
-Lamborghini Murcielago 6.2
-Lamborghini Murcielago Roadster


Lexus

-Lexus IS 350


Lotus

-Lotus Elise R ''05
-Lotus Esprit V8 ''02
-Lotus Sport Exige 240R ''05


Maserati

-Maserati 3500 GT ''60
-Maserati GranSport
-Maserati MC12
-Maserati Spyder 90th Anniversary
-Maserati Spyder Cambiocorsa ''04


Mazda

-Mazda MX-5 Miata ''06
-Mazda RX-8


McLaren

-McLaren F1 ''97
-McLaren F1 GT ''97
-McLaren F1 GTR ''95
-McLaren F1 LM ''95


Mercedes-Benz

-Mercedes-Benz 300SL ''57
-Mercedes-Benz CLK55 AMG ''05
-Mercedes-Benz CLK DTM AMG
-Mercedes-Benz CLK GTR
-Mercedes-Benz CLS55 AMG
-Mercedes-Benz SL65 AMG
-Mercedes-Benz SLK55 AMG
-Mercedes-Benz SLR McLaren


MV Agusta

-MV Agusta F4 Brutale 910S
-MV Agusta F4 Tamburini


Nissan

-Nissan 350Z Coupe
Nissan 350 Nismo S-Tune
Nissan Skyline GT-R R34


Noble

-Noble M12 GTO-3R
-Noble M14
-Noble M400


Pagani

-Pagani Zonda C12S
-Pagani Zonda C12S Roadster


Ruf

-Ruf RGT
-Ruf Rt 12
-Ruf Rturbo


Saleen

-Saleen S281 3 Valve Coupe
-Saleen S281 3 Valve Convertible
-Saleen S281 Extreme Coupe
-Saleen S281 Supercharged Coupe
-Saleen S281 Supercharged Convertible
-Saleen S281 Supercharged Speedster
-Saleen S7 Twin-Turbo


Shelby

-Shelby Cobra Daytona Coupe
-Shelby GT500 ''67


Spyker

-Spyker C8 Laviolette
-Spyker C8 Spyder
-Spyker C8 Spyder T


Triumph

-Triumph Speed Triple


TVR

-TVR Sagaris
-TVR T440 R
-TVR Tuscan S


Volkswagen

-Volkswagen Golf V R32
-Volkswagen W12 Coupe
-Volkswagen W12 Roadster


Wiesmann

-Wiesmann GT MF4
-Wiesmann Roadster MF3


Yes

-Yes Roadster


Na początku Test Drive Unlimited będzie dostępne pięć czterech kółek, a są to:

-Audi S4 Cabriolet,
-Chevrolet SSR,
-Lotus Elise,
-Mercedes-Benz SLK55 AMG,
-Pontiac GTO,


A oto lista motorów dostępnych w grze:

Aprilia

-Aprilia Mille Factory
-Aprilla RS 1000

Ducati

-Ducati 916
-Ducati Paul Smart 1000
-Ducati 999R - $29,599
-Ducati Monster S4R ''04 - $13,500
-Ducati Supersport 1300GS - $18,750

Honda

-Honda CBR 600
-Honda CBR 1000 RR Firebalde

MV Augusta

-MV Augusta F4 Brutale - $16,000
-MV Augusta 1000 Tamburini - $45,000

Triumph

-Triumph Bonneville T100
-Triumph Daytona
-Triumph Triple Speed 1050

Kawasaki

-Kawasaki Ninja ZX-12R

A oto oczywiście nieoficjalne wymagania gry, które ulegną zapewne zmniejszeniu poprzez optymalizację silnika, która nastąpi pod koniec tworzenia świata gry:

Minimalne:
Pentium 4,2 GHz
512MB/Ram
Kompatybilna karta graficzna z Direct3D 128MB
Windows XP

Zalecane:
Pentium 4,3 GHz albo AMD Athlon 64 3200+
1024MB/Ram
ATi Radeon X800 albo GeForce 6800
Windows XP

Zmianą, którą zobaczycie jako pierwszą jest możliwość stworzenia tzw. avatara, czyli zdjęcia lub innego wizerunku kierowcy. Gra zawiera olbrzymią ilość kombinezonów, które odróżnią ich od innych użytkowników Test Drive Unlimited podczas rozgrywek sieciowych. Część ubrań firmowana jest przez prawdziwych projektantów, np. Marka Ecko, a jeżeli nie znajdziesz nic dla siebie część można ściągnąć z Internetu za pomocą łatwej w obsłudze usługi. Kolejną poważną zmianą jest sposób uczestnictwa w wyścigach. Każdy gracz otrzymuje na starcie swój dom z garażem, który stanowi miejsce oczekiwania albo zakończenie gry (zapisuje sie save) oraz miejsce wypadowe do wszystkich działań podjętych podczas zmagań. Swoje własne mieszkanko umożliwia odbiór poczty elektronicznej, przeglądnięcie stale aktualizującego serwisu informującego o nowych samochodach i wyścigach, a także korzystanie z aukcji internetowych na modłę popularnego serwisu eBay, gdzie inni użytkownicy wystawiają do sprzedaży swoje maszyny. Odpowiedzialny za wydanie gry koncern Atari postarał się również, aby po premierze programu można było ściągać z sieci modele nowych samochodów, a na Xbox360 są to Nissan Skyline GT-R34 oraz Audi RS4 Quattro. To pierwsze jest naprawdę kuszące.
Po wyruszeniu na ulice, gracz ma możliwość udania się do garażu, który nie spełnia tylko tuningu optycznego, ale stwarza również możliwość wyposażenia auta w kosztowne elementy wyposażenia wnętrz. Graczem może również sterować np: obchodzić samochód, przyglądać się mu pod każdym kątem, otwierać pokrywę silnika, drzwi i podziwiać tapicerkę, co stanowczo ułatwi nam zrobienie screena. Jeśli liczy się dla nas różnorodnosć pojazdów (nie że traktor, kosiarka, terenówka, tylko o to ile ich jest) pod uwagę, że w grze standardowo zawartych jest 125 luksusowych samochodów i motocykli, Test Drive Unlimited może służyć jak enclykopedia, a ich ilość po premierze ma wzrosnąć!!!

Gra Test Drive Unlimited jest niezwykle pomysłowa. Wyróżnia się świetnym klimatem, wielkością wyspy, po której przyjdzie się nam ścigać, wszechstronnością wyboru pojazdów, którymi chcemy się przemieszczać, możliwością kupna domu, ubrania i wielu innych. Co prawda komputer sterujący przeciwnikami jest bardzo przepisowy i nie ma mowy aby przejechał po pasie zieleni czy chodniku. Czasami jest bardzo łatwo wygrać, a czasami zdarzają się głupie błędy, które zmuszą nas do wciśnięcia funkcji ''''Restart''''. Nawet najmniejsze szczegóły maja znaczenie, po prostu świetna gra. Niestety wiemy o problemach ATARI i czy to nie wpłynie na jakość gry? Co prawda wersja Playstation 2 miała dosyć mało błędów, ale programiści mogą z tego wynieść wnioski i poprawić wersję PC, która ma być genialna.

Wg mnie jest to olbrzymi krok do przodu, gra po prostu niesamowita. Jak bym miał oceniać dałbym 9,5 /10 :)
Chciałbym jeszcze dodać, ze wg CD-Action jest to najlepsza gra wystawiona na targach Games Convention 2006 uważając ją za wielki przełom. Oprócz swobody ruchu, masy wozów doszedł jeszcze znakomity model jazdy oraz spora różnorodność misji.

Posumuwując, myślę że można tu uwzględnić świetną grafikę, znakomity model fizyczny oraz ogłuszajaca oprawę dźwiękową i doceni każdy zwolennik zręcznościowym wyścigów zarowno samochodowych jak i tych motocyklowych. Test Drive Unlimited to gra piękna w każdym calu, a wprowadzenie dużej ilości nowatorskich rozwiązań powoduje, że staje sie jeszcze bardziej efektowna.

Powyższy tekst nie został skopiowany, gdyż prawo na to nie pozwala, a całość napisałem czerpiąc wiedzę z różnych źródeł, a przede wszystkim starałem się także wykorzystywać to co mam w głowie ;]

A na koniec pytanie do CDP: Czy wydacie tą grę, bo można spodziewać się, że tak, ale ostatnio było to ponad 5 lat temu, a wszystko się mogło zmienić, więc ja i ''''wszyscy'''' forumowicze czekamy na odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 11:01, YahooPL napisał:

Na przełomie jesieni i zimy.Listopad Grudzień.

Premiera odbędzie się w listopadzie, ale prawdopodobnie po premierze gry Need for Speed Carbon, a wg był to zły ruch, bo gracze nazbierali pieniadze na NFS, a nie na Test Drive Unlimited z przyczyn oczywistych, czyli mniejsza popularnosć oraz niby są gorsze, ale nie mozemy oceniać gdyż Test Drive 6 ukazał się 6 lat temu!! Mi jednak wydaje się, że moze być to przełomowa gra ATARI jeżeli nie spotka jej taki los jak Driver3. A właśnie ta gra pobudziła myślenie w mojej główce i zapewne skoro poprzednie TD były wydawane przez CD Projekt, a jest to produkcja firmy ATARI, to wspomniana gra (Driver 3) również również została wydana przez CDP. Oznacza to, ze ta firma podpisuje umowy z tym świetnym :P dystrybutorem PL. Czy będzie tak samo z tą gra?? Zobaczymy...już w listopadzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Ja w pierwszego Test drive gralem z 12 lat temu na amidze 600 :) Byly dostepne 2 samochody Porsche i Ferrari F40, az leska w oku sie zakrecila. Ta gre napewno kupie. A ktos przypadkie wie czy jest jakas dostepna wersja beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 18:58, ProChaoS napisał:

Ja w pierwszego Test drive gralem z 12 lat temu na amidze 600 :) Byly dostepne 2 samochody
Porsche i Ferrari F40, az leska w oku sie zakrecila. Ta gre napewno kupie. A ktos przypadkie
wie czy jest jakas dostepna wersja beta?

Owszem, jest, ale nie mogę zdradzic linka bo nie chcę degrada. Wg mnie ta gra bedzie lepsza od Need for Speed Carbon i prosze nie pisać mi zaprzeczeń, bo to że jest niepowtarzalna to jest pewne. Nawet garaż można pomalowac. Wszystko co chcesz. Dom, plazmę, samochód. Możesz nawet podwozic dziewczyny. Czysta rewelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 19:08, speedraid napisał:

> Ja w pierwszego Test drive gralem z 12 lat temu na amidze 600 :) Byly dostepne 2 samochody

> Porsche i Ferrari F40, az leska w oku sie zakrecila. Ta gre napewno kupie. A ktos przypadkie

> wie czy jest jakas dostepna wersja beta?
Owszem, jest, ale nie mogę zdradzic linka bo nie chcę degrada. Wg mnie ta gra bedzie lepsza
od Need for Speed Carbon i prosze nie pisać mi zaprzeczeń, bo to że jest niepowtarzalna to
jest pewne. Nawet garaż można pomalowac. Wszystko co chcesz. Dom, plazmę, samochód. Możesz
nawet podwozic dziewczyny. Czysta rewelka...


Nie wiem, czy ta gra będzie lepsza do NFS:C, ale poczytaj sobie recenzję wersji na X360, średnia ocen 7-8 na 10-cio stopniową skalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jak porównywać Need For Speed: Carbon z Test Drive Unlimited... TDU będzie raczej taką drogową odmianą GT4 na kompy. Ludzie ze studia Eden Games bardziej poszli w stronę Symulatora, aniżeli Arcade''ówki. Jest co prawda tuning, tryb w jakim możemy eksplorować teren gry, ale TDU to zupełnie co innego. W Carbonie nie spotkamy się z tak dużym terenem, nie będziemy mogli zjechać z drogi na teren obok ( w TDU można nawet wjechać na szczyt każdej góry), nie będzie widoku FPP i nie będzie motorów. Z kolei TDU nie da nam tylu trybów wyścigów, tuningu visulanego, odbijanie poszczególnych części miasta z rąk bossów i wielu innych rzeczy. Widać wyraźnie, iż Eden poszło w kierunku GT4 - wyścigi długodystansowe, ogromna ilość marek i samochodów, ilość eventów (120 w single player + bardzo dużo eventów na wyspie dla tryby online) i dystans, jaki przebywa się w grze. TDU to symulator w pełnym tego słowa znaczeniu i porównywanie go do NfS: C jest totalnym nonsensem. To zupełnie inna klasa racerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uprzejmie informuję, ze od jutra rusza nowy serwis Test Drive Unlimited, a mianowicie pod tym adresem: http://www.testdriveunlimited.pl/ Mam nadzieję, że wszystko ok, bo poprzednia strona mało, ze była współdzielona z Need for Speed Carbon to jeszcze nie można było umieszczać linków. Ja napewno, albo chyba bedę o 20:00. Podobno szykują dla nas wiele niespodzianek, a może nawet plan wyspy, której ulice maja łączna długość 1600km co oznacza więcej niz Grand Therf Auto San Andreas o ile sie nie mylę. Gra zapowiada się znakomicie, a do obejrzenia trailerów kieruje po ten link http://www.testdriveunlimited.pl/. Często niestety strona nei działa, bo trzeba wejść ze specjalnego linka. Oficjalną stronę gry Test Drive Unlimited znajdziecie tu http://www.testdriveunlimited.com/.
Myślę, ze podane linki pomogą w zebraniu informacji o grze, a wszystkich zainteresowanych kieruje pod mojego posta http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=6929&pid=25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc wreszcie ruszyła oficjalna strona po polsku gry Test Drive Unlimited pod tym adresem www.testdriveunlimited.pl . Możan tam naprawdę wiele przeczytać o tej grze i poogladać ciekawe filmy... Można tam m.in. zobaczyć listę wszystkich samochodów z podanymi mocami, osiagami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 17:57, Pingus napisał:

Czy już wiadomo kto wyda w Polsce TDU?

Nie ale najprawdopodobniej CD Projekt, bo podpisało umowe z wieloma grami tej firmy, m.in:
-Driver 3
-Wiedźmin (niedawno)
-inne

i co najważniejsze poprzednie Test Drivery :D Może być to dobry krok dla CDP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 18:54, speedraid napisał:

Nie ale najprawdopodobniej CD Projekt, bo podpisało umowe z wieloma grami tej firmy, m.in:
-Driver 3
-Wiedźmin (niedawno)
-inne

i co najważniejsze poprzednie Test Drivery :D Może być to dobry krok dla CDP...


No ja mam nadzieję, że tak będzie i dostaniemy gierkę w polskiej wersji językowej i przyzwoitej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 19:06, Pingus napisał:

No ja mam nadzieję, że tak będzie i dostaniemy gierkę w polskiej wersji językowej i przyzwoitej
cenie

O cene nei mamy się co mrtwic, bo skoro na Xbox kosztuje 120-130zł!!...to na PC bez problemu 100 jak nie mniej, ale CDP nie da niższej :P Niestety ATARI przesadziło aż z tą ceną i mają problemy finansowe. Szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 18:54, speedraid napisał:

> Czy już wiadomo kto wyda w Polsce TDU?
Nie ale najprawdopodobniej CD Projekt, bo podpisało umowe z wieloma grami tej firmy, m.in:
-Driver 3
-Wiedźmin (niedawno)
-inne

i co najważniejsze poprzednie Test Drivery :D Może być to dobry krok dla CDP...


Wiedzmin nie jest ATARI :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 22:10, ProChaoS napisał:

Wiedzmin nie jest ATARI :P.

Ups..pomyliło mi sie :P Soeey, ale musiałem sobie pomyliłem sobie z inną firmą lecz szukam w archiwum i nie znalzałem. Mój, błąd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować